Čtvrtek 29. září 2022, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 29. září 2022 Michal

Sportovní výsledky 11. 9. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize B

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Admira Praha B
Kosmonosy
2:2
konec
Louny
Slaný
2:1

Rakouská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hartberg
Austria Vídeň
0:3
konec
Lustenau
Linec
1:1
konec
Klagenfurt
Štýrský Hradec
0:2

Turecká liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sivasspor
Istanbulspor
1:1
konec
Gaziantep
Ümraniyespor
1:1
konec
Kasimpasa
Galatasaray
2:3
konec
Kayserispor
Antalyaspor
1:0

Portugalská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pacos Ferreira
Casa Pia
2:3
konec
Arouca
Boavista Porto
1:2
konec
Marítimo
Gil Vicente
1:2
konec
Rio Ave
Braga
2:3

Belgická liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Westerlo
Anderlecht
2:1
konec
Cercle Bruggy
Antverpy
0:2
konec
Saint-Gilloise
Genk
1:2
konec
Gent
Waregem
2:0

Divize A

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lom
Katovice
5:2
konec
Příbram B
Soběslav
5:0

Divize C

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čáslav
Chrudim B
3:3
konec
Dvůr Králové
Velké Hamry
1:3
konec
Hlinsko
Turnov
3:1
konec
Nový Bydžov
Náchod
2:1
konec
Ústí nad Orlicí
Benátky nad Jizerou
2:2

Divize D

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jihlava B
Lanžhot
1:1
konec
Speřice
Ždírec nad Doubravou
1:0
konec
Stará Říše
Humpolec
0:0
konec
Žďár nad Sázavou
Tasovice
2:1

Divize E

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zbrojovka Brno B
Přerov
9:2
konec
Kozlovice
Slavičín
3:1
konec
Šumperk
Holešov
2:0

Divize F

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Valašské Meziříčí
Polanka nad Odrou
0:2
konec
Karviná B
Havířov
1:1
konec
Bílovec
Krnov
6:0
konec
Bruntál
Unie Hlubina
1:2
konec
Frenštát pod Radhoštěm
Břidličná
2:1

Nizozemská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Utrecht
Arnhem
1:0
konec
Leeuwarden
Groningen
0:1
konec
PSV Eindhoven
Waalwijk
1:0
konec
Alkmaar
Twente Enschede
1:1
konec
Feyenoord Rotterdam
Sparta Rotterdam
3:0

Polská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Legnica
Kielce
2:2
konec
Štětín
Lech Poznaň
2:2
konec
Čenstochová
Legia Varšava
4:0

Řecká liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olympiakos Pireus
Volos
1:1
konec
Asteras Tripolis
Aris Soluň
0:2
konec
Panathinaikos Atény
AEK Atény
2:1

Slovenská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Trenčín
Trnava
0:2

Liga žen

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dukla Praha
Ostrava
0:1

Budapešť - turna mužů ITF

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Vrbenský (2-ČR)
Füle (6-Maď.)
6:1, 6:3

Frýdek-Místek - Turnaj ITF žen

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Štruplová (ČR)
Papadakisová (2-Něm.)
6:3, 2:6, 6:4.

Záhřeb (Chorv.) - Mítink kategorie Continental Tour - Gold

Přidat do mých lig

Muži - 100 m (vítr 0,0 m/s): 1. Bracy (USA) 9,97, 200 m: 1. Fahnbulleh (Libér.) 20,07, 400 m: 1. Mesec Košir (Slovin.) 47,02, ...3. Nevole (ČR) 47,59, 800 m: 1. Huller (Maď.) 1:45,68, 3000 m: 1. Kincaid (USA) 7:38,83, 110 m př. (+0,1 m/s): 1. Holloway (USA) 13,19, 400 m př.: 1. Allen (USA) 49,10, 2000 m př.: 1. El Bakkali (Mar.) 5:14,06, ...10. Vích (ČR) 5:33,09, koule: 1. Crouser 22,19, 2. Kovacs (oba USA) 21,97, disk: 1. Čeh (Slovin.) 68,60.

Ženy - 200 m (+1,2 m/s): 1. Collinsová (USA) 22,80, ...3. Bendová 23,40, 4. Jíchová (obě ČR) 24,26, 400 m: 1. Cofilová (Dom. rep.) 50,73, 800 m: 1. Bakerová (USA) 2:00,16, míle: 1. Hallová (Austr.) 4:21,10, ...14. Mezuliáníková (ČR) 4:29,52, 100 m př. (-0,1 m/s): 1. Marshallová (USA) 12,74, 400 m př.: 1. Claytonová (Jam.) 53,89, disk: 1. Perkovičová (Chorv.) 68,46, oštěp: 1. Inceová (USA) 64,38.

Magny-Cours (Fr.) - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

Sprint: 1. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) 16:07,145, 2. Bautista (Šp./Ducati) -1,891, 3. Rea (Brit./Kawasaki) -2,040, ...23. König (ČR/Kawasaki) -34,839.
Druhý závod: 1. Razgatlioglu 34:04,476, 2. Rinaldi -2,024, 3. Bassani (oba It./Ducati) -4,742, ...18. König -1:04,981.

Průběžné pořadí MS (po 7 z 12 závodů): 1. Bautista 332 b., 2. Razgatlioglu 302, 3. Rea 285.

Rallye Akropolis, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) 3:34:52,0 2. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -15,0, 3. Sordo, Carrera (Šp./Hyundai i20) -1:49,7, 4. Loubet, Landais (Fr./Ford Puma) -3:42,2, 5. Breen, Nagle (Ir./Ford Puma) -4:09,0, 6. Kacuta, Johnston (Jap., Ir./Toyota) -6:21,1, ...14. Prokop, Ernst (ČR/Ford Fiesta) -15:59,8.

Průběžné pořadí MS (po 10 z 13 závodů): 1. Rovanperä (Fin./Toyota Yaris) 207 b., 2. Tänak 154, 3. Neuville 131, 4. Evans (Brit./Toyota Yaris) 116, 5. Kacuta 100, 6. Breen 77, ...25. Cais (ČR/Ford Fiesta) 2.

Pořadí týmů: 1. Toyota 404, 2. Hyundai 341, 3. M-Sport Ford 214, 4. Toyota NG 112.

Zolder (Bel.) - Závody ME tahačů

Přidat do mých lig

3. jízda: 1. Kiss (Maď./MAN) 23:45,597, 2. J. Hahn (Něm./Iveco) -5,893, 3. Lenz (Něm./MAN) -7,313, 4. Lacko (ČR/Buggyra) -9,856
4. jízda: 1. Lacko 24:09,809, 2. J. Hahn -0,813, 3. Halmová (Něm./Iveco) -5,491.

Průběžné pořadí ME: 1. Kiss 303, 2. J. Hahn 235, 3. Lenz 223, 4. Lacko 197.

Etapový závod Kolem Rumunska

Přidat do mých lig

Konečné pořadí po 5 etapách: 1. Stewart (Brit.) 16:56:20, 2. Raileanu (Rum.) -13, 3. Otruba -14, ...13. J. Bárta -1:26, 15. Kukrle (všichni ČR) -1:27.

Španělsko - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

1. Molano (Kol./SAE Team Emirates) 2:26:36, 2. Pedersen (Dán./Trek-Segafredo), 3. Ackermann (Něm./SAE Team Emirates), 4. Teunissen (Niz./Jumbo-Visma), 5. Van Poppel (Niz./Bora-hansgrohe), 6. Groves (Austr./BikeExchange-Jayco), 7. Wright (Brit./Bahrajn Victorious), 8. Taminiaux (Belg./Alpecin-Deceuninck), 9. Turner (Brit./Ineos Grenadiers), 10. Beullens (Belg./Lotto-Soudal) všichni stejný čas, ...108. Řepa (ČR/Kern Pharma) -1:46.

Konečné pořadí: 1. Evenepoel (Belg./Quick-Step-Alpha Vinyl) 80:26:59, 2. Mas (Šp./Movistar) -2:02, 3. Ayuso (Šp./SAE Team Emirates) -4:57, 4. López (Kol./Astana-Kazachstán) -5:56, 5. Almeida (Portug./SAE Team Emirates) -7:24, 6. Arensman (Niz./DSM) -7:45, 7. Rodríguez (Šp./Ineos Grenadiers) -7:57, 8. O’Connor (Austr./AG2R-Citroën) -10:30, 9. Urán (Kol./EF Education-EasyPost) -11:04, 10. Hindley (Austr./Bora-hansgrohe) -12:01, ...77. Řepa -3:27:42.

Velká cena Montrealu (WorldTour)

Přidat do mých lig

1. Pogačar (Slovin./SAE Emirates) 5:59:38, 2. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma), 3. Bagioli (It./Quick-Step Alpha Vinyl) oba stejný čas, 4. A. Yates (Brit./Ineos-Grenadiers) -1, 5. Gaudu (Fr./Groupama-FDJ) -2, 6. Schmid (Švýc./Quick-Step Alpha Vinyl) -22, ...Černý (ČR/Quick-Step Alpha Vinyl), Bittner (ČR/DSM) nedokončili.

Veltrusy - Mistrovství ČR v extrémním slalomu

Přidat do mých lig

Muži
K1:
1. Zima (USK Praha), 2. Krejčí (Dukla Praha), 3. Mrázek (KK Opava).

Ženy
K1:
1. K. Kneblová (SKUP Olomouc), 2. Hilgertová, 3. A. Galušková (obě USK Praha).

1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:36:42,773, 2. Russell (Brit./Mercedes) -4,071, 3. Leclerc (Mon./Ferrari) -10,929, 4. Hamilton (Brit./Mercedes) -13,016, 5. Pérez (Mex./Red Bull) -18,168, 6. Alonso (Šp./Alpine) -18,754, 7. Norris (Brit./McLaren) -19,306, 8. Sainz (Šp./Ferrari) -20,916, 9. Ocon (Fr./Alpine) -21,117, 10. Stroll (Kan./Aston Martin) -22,459.

Nejrychlejší kolo: Verstappen.

Průběžné pořadí MS (po 15 z 22 závodů): 1. Verstappen 310 b., 2. Leclerc 201, 3. Pérez 201, 4. Russell 188, 4. Sainz 175, 6. Hamilton 158, 7. Norris 82, 8. Ocon 66, 9. Alonso 59, 10. Bottas (Fin./Alfa Romeo) 46.

Pohár konstruktérů: 1. Red Bull 511, 2. Ferrari 376, 3. Mercedes 346, 4. Alpine 125, 5. McLaren 101, 6. Alfa Romeo 51, 7. Haas 34, 8. Alpha Tauri 29, 9. Aston Martin 25, 10. Williams 4.

První liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Perštejn
Helas Brno
1:4
konec
Liberec
Vysoké Mýto
6:4

Wentworth - turnaj evropské série DP World Tour BMW PGA Championship

Přidat do mých lig

Par 72, dotace 8 milionů dolarů: 1. Lowry (Ir.) 199 (66+68+65), 2. McIlroy (Sev. Ir.) 200 (68+65+67), Rahm (Šp.) 200 (70+68+62), 4. Gooch (USA) 201 (70+64+67), 5. Detry (Belg.) 202 (68+65+69), Hovland (Nor.) 202 (64+68+70), Kjeldsen (Dán.) 202 (68+64+70) a Reed (USA) 202 (70+69+63).

Praha - Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha

Přidat do mých lig

Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha, proutěné překážky (4200 m, čtyřletí a starší koně): 1. Sternkranz (ž. Bartoš, tr. Váňa ml., stáj: Scuderia Aichner), 2. Capivari, 3. Stuke. Čas: 5:17,26. Výrok: zadrženě daleko - 11 - 12.

Další dostihy:
I. Hidden Colony (ž. Foret) - Rabbit Kantharos - Delice Reglisse,
II. Creator (ž. Korečková) - Heidi High - Wakai Go,
III. Tcheque King (ž. Myška) - Bell Elysees - Anhor,
IV. Solemeena (am. Luka) - Kissi Sturm - Dylanka,
V. Vévoda (ž. Andrésová) - Culihrach - Triplex,
VII. Dancer of Denali (Mášová) - Vossolie - Valentin Tcheque,
VIII. Summer City (ž. Zatloukal) - Frami Hit - Víla Zvonilka.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Edinburgh - Světový pohár ve sportovním lezení

Obtížnost

Přidat do mých lig

Muži: 1. Grupper (USA), 2. Potočar (Slovin.), 3. Roberts (Brit.).
Průběžné pořadí (po 6 ze 7 závodů): 1. Homma (Jap.) 3835, 2. Potočar 3730, 3. Grupper 3559, ...19. Ondra 1000, 29. Stráník 600, 77. Šimon Potůček 36,33, 104. Štěpán Potůček (všichni ČR) 10,66.

Ženy: 1. Moriová (Jap.), 2. Garnbretová (Slovin.), 3. So Čche-hjon (Korea), ...8. Adamovská, v kvalifikaci 36. Smetanová (obě ČR).
Průběžné pořadí (po 6 ze 7 závodů): 1. Garnbretová 5610, 2. So Čche-hjon 4095, 3. Grossmanová (USA) 3370, ...19. Adamovská 963, 59. Smetanová 94, 99. Širůčková (ČR) 9.

Larnaka (Kypr) - Mistrovství Evropy ve střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

Muži
Skeet - družstva:
finále: Itálie (Rossetti, Cassandro, Lodde) - Řecko (Mitas, Chalkiadakis, Mavrommatis) 5:5, 12:9 v rozstřelu, 3. Francie, ...6. ČR (Tomeček, Nýdrle, Prokop).

Ženy
Skeet - družstva:
finále:  Británie (Hibbsová, Burgessová, Hillová) - Německo (Wenzelová, Wissmerová, Messerschmidtová) 7:3, 3. Slovensko, ...6. ČR (Šumová, Šindelářová, Skalická).

Almere (Niz.) - Mistrovství Evropy v dlouhém triatlonu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Lindars (Brit) 7:55:44, 2. Heldoorn (Niz.) 8:00:38, 3. Starykowicz (USA) 8:01:44, ...7. Řenč 8:06:45, 9. Kočař 8:10:42, 19. Cívela (všichni ČR) 8:42:17.

Ženy: 1. Wolffová 9:10:10, 2. Schinková (obě Něm.) 9:15:57, 3. Älmqvistová Naeová (Švéd.) 9:21:04, ...6. Křivánková (ČR) 9:33:58.

Karlovy Vary - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži: 1. Lehmann (Maď.) 1:51:10, 2. McElroy (USA) -10, 3. Lührs (Něm.) -32, ...24. Volár -3:08, 41. Grebík -6:39, 42. Martin (všichni ČR) -7:10.

Ženy: Périaultová (Fr.) 02:05:05, 2. Seregniová (It.) -43, 3. Rappaportová (USA) -1:26,...10. Zimovjanová (ČR) -2:27.