Sobota 13. srpna 2022, svátek má Alena
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 13. srpna 2022 Alena

Sportovní výsledky 11. 8. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Evropská konferenční liga (předkola)

3. předkolo

Přidat do mých lig

ATP Montreal

Osmifinále

Přidat do mých lig

Concord (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig

Montreal (Kan.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 3. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Ruud (4-Nor.)
Bautista (14-Šp.)
6:7 (4:7), 7:6 (7:4), 6:4
konec
Hurkacz (8-Pol.)
Ramos (Šp.)
6:7 (6:8), 6:2, 7:6 (7:3)
konec
Auger-Aliassime (6-Kan.)
Norrie (9-Brit.)
6:3, 6:4
konec
Carreňo (Šp.)
Sinner (7-It.)
6:2, 6:4
konec
Evans (Brit.)
Fritz (10-USA)
7:6 (7:5), 1:6, 7:5
konec
Paul (USA)
Čilič (13-Chorv.)
6:4, 6:2
konec
Draper (Brit.)
Monfils (17-Fr.)
6:2, 0:2 skreč
konec
Kyrgios (Austr.)
De Minaur (Austr.)
6:2, 6:3.

Toronto (Kan.) - Turnaj žen

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Gauffová (10-USA)
Sabalenková (6-Běl.)
7:5, 4:6, 7:6 (7:4)
konec
Halepová (15-Rum.)
Teichmannová (Švýc.)
6:2, 7:5
konec
Pegulaová (7-USA)
Giorgiová (It.)
3:6, 6:0, 7:5
konec
Haddadová Maiaová (Braz.)
Šwiateková (1-Pol.)
6:4, 3:6, 7:5
konec
Bencicová (12-Švýc.)
Muguruzaová (8-Šp.)
6:1, 6:3
konec
Putincevová (Kaz.)
Riskeová (USA)
6:3, 7:5
konec
Čeng Čchin-wen (Čína)
Andreescuová (Kan.)
7:5, 5:7, 6:2
konec
Karolína Plíšková (14-ČR)
Sakkariová (3-Řec.)
6:1, 6:7 (9:11)

Toronto (Kan.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Pegulaová, Gauffová (3-USA)
Siegemundová, Bouzková bez boje. (Něm./ČR)
– : –

Hamburk (Něm.) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži - skupina C
Perušič, Schweiner (3-ČR) - Carambula, Rossi (11-It.) 2:1 (-23, 16, 12)
Perušič, Schweiner - Nölvak, Tiisaar (6-Est.) 2:1 (-25, 16, 13)

Praha - Czech Open

Přidat do mých lig

Elitní kategorie mužů
Skupina A:

Tatran Střešovice - Zug United 6:0 
EräViikingit - IBF Falun 1:5

Skupina B:
Sparta Praha - 1. SC Vítkovice 3:8 
Pixbo Wallenstam IBK - SV Wiler-Ersigen 9:2

Elitní kategorie ženy
Skupina A:

Tatran Střešovice - Zug United 4:1
Pixbo Wallenstam IBK - 1. SC Vítkovice 7:2
Umea IBF - Tatran Střešovice 2:4
EräViikingit - Pixbo Wallenstam IBK 2:4
1. SC Vítkovice - Umea IBF 3:3
 

Skupina B:
FBC Loisto - Helsinky United 2:0
FBC Loisto - Kloten-Dietlikon 2:6
Helsinky United - FBC Ostrava 2:7
FbŠ Bohemians - Kloten-Dietlikon 7:1
FBC Ostrava - IBF Falun 3:9

České Budějovice - Mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Do 23 let
Muži:
3xK1:
1. Francie 99,93 (2 tr. sekundy), ...13. Česko -111,49 (110).

Ženy:
3xK1:
1. Německo 118,43 (6), ...4. Česko -17,27 (10).

Junioři:
3xK1:
1. Slovinsko 106,69 (4), ...8. Česko -56,35 (60).

Juniorky:
3xK1:
1. Česko 128,95 (6).

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

Přidat do mých lig

Víceboj: 1. D’Amatová (It.) 54,732, 2. Kinsellaová (Brit.) 54,132, 3. Maggiová (It.) 53,965, ...40. Holasová 47,699, 43. Peterková 47,399, 44. Ponížilová (všechny ČR) 47,365.

Družstva - kvalifikace: 1. Itálie 165,162, ...14. Česko (Holasová, Maříková, Peterková, Ponížilová, Trnková) 144,763 - nepostoupilo do finále.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy ve sportovním lezení

Přidat do mých lig

Řím (It.) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Synchronizované plavání

Přidat do mých lig

Finále
Družstva - technický program:
1. Ukrajina 92,5106, 2. Itálie 90,3772, 3. Francie 88,0093.

Kvalifikace
Jednotlivkyně - volný program:
1. Fijedinová (Ukr.) 94,0000, ...14. Klusková (ČR) 75,5333 - nepostoupila do finále.

Řím (It.) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Bazénové plavání

Přidat do mých lig

Finále
Muži:
400 m v. zp.:
1. Razzetti (It.) 4:10,60, 2. Verraszto (Maď.) 4:12,58, 3. Matteazzi (It.) 4:13,29.
4x200 m v. zp.: 1. Maďarsko (Németh, Marton, Hollo, Milák) 7:05,38, 2. Itálie 7:06,25, 3. Francie 7:06,97.

Ženy
4x200 m v. zp.:
1. Nizozemsko (De Jongová, Holkenborgová, Van Kootenová, Steenbergenová) 7:54,07, 2. Británie 7:54,73, 3. Maďarsko 7:55,73.

Semifinále s českou účastí
Muži
100 m prsa:
1. Martinenghi (It.), ...12. Zábojník (ČR) 1:00,84 - nepostoupil do finále.