Středa 29. června 2022, svátek má Petr, Pavel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 29. června 2022 Petr, Pavel

Sportovní výsledky 11. 6. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Přeštice
Klatovy
3:1 (0:1)
konec
Soběslav
Rokycany
4:1 (0:0)
konec
Cheb
Sedlčany
5:0 (1:0)
konec
Doubravka
Beroun
2:0 (2:0)
konec
Jindřichův Hradec
Mariánské Lázně
1:5 (0:3)
konec
Katovice
České Budějovice B
0:3 (0:2)
konec
Petřín Plzeň
Hořovice
0:1 (0:1)

Divize B

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aritma Praha
Chomutov
0:0
konec
Neratovice-Byškovice
Brandýs n. L.
7:0 (5:0)
konec
Štětí
Dobříš
6:0 (3:0)
konec
Březová
Česká Lípa
0:3 (0:2)
konec
Ostrov
Český Brod
1:1 (1:1)
konec
Slaný
Kladno
2:1 (0:1)

Divize C

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Horky nad Jizerou
Libiš
5:0 (3:0)
konec
Kutná Hora
Dvůr Králové
1:2 (0:1)
konec
Letohrad
Kosmonosy
1:0 (0:0)
konec
Poříčany
Náchod
1:3 (1:2)
konec
Tochovice
Benátky nad Jizerou
4:1 (3:0)
konec
Trutnov
Hlinsko
2:1 (2:0)
konec
Vysoké Mýto
Velké Hamry
2:3 (1:1)

Divize D

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Břeclav
Humpolec
1:1
konec
Havlíčkův Brod
Zbrojovka Brno B
2:0

Divize E

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bzenec
Skaštice
1:3 (0:2)
konec
HFK Olomouc
Přerov
1:3 (1:2)
konec
Holešov
Valašské Meziříčí
3:2 (2:0)
konec
Hranice
Nové Sady
4:2 (4:1)
konec
Strání
Slavičín
0:1 (0:0)

Divize F

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rýmařov
Bruntál
0:2 (0:1)
konec
Heřmanice Slezská
Nový Jičín
1:3 (0:0).

Madison (USA) - MS hráček do 18 let

O udržení - 1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Švýcarsko
Německo
1:0

Madison (USA) - MS hráček do 18 let

Čtvrtfnále

Přidat do mých lig
konec
ČR
Švédsko
1:2
konec
Kanada
Slovensko
7:0

Hertogenbosch (Niz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Van Rijthoven (Niz.)
Auger-Aliassime (2-Kan.)
6:3, 1:6, 7:6 (7:3)
konec
Medveděv (1-Rus.)
Mannarino (Fr.)
7:5, 7:5

Hertogenbosch (Niz.) - Turnaj žen

Dvouhra žen - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Alexandrovová (7-Rus.)
Kuděrmětovová (6-Rus.)
6:3, 6:1
konec
Sabalenková (1-Běl.)
Rogersová (USA)
7:6 (8:6), 6:0

Nottingham (Brit.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Stuttgart (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra mužů - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Berrettini (2-It.)
Otte (Něm.)
7:6 (9:7), 7:6 (7:5)
konec
A. Murray (Brit.)
Kyrgios (Austr.)
7:6 (7:5), 6:2.

NBA

Finále play off - 4. zápas

Přidat do mých lig
konec
Boston
Golden State
97:107

Evropská liga mužů

Závěrečné 6. kolo skupiny C

Přidat do mých lig
konec
Česko
Estonsko
3:0 kontumačně
konec
Lotyšsko
Belgie
0:3 (-20, -23, -19).

Evropská liga žen

Závěrečné 6. kolo skupiny B

Přidat do mých lig
konec
Česko
Chorvatsko
1:3 (20, -23, -20, -12)

Řím (It.) - Mistrovství světa v plážovém volejbalu

Muži, skupina F

Přidat do mých lig
konec
Perušič, Schweiner (6-ČR)
Berntsen, H. Mol (30-Nor.)
2:0

Řím (It.) - Mistrovství světa v plážovém volejbalu

Ženy, skupina B

Přidat do mých lig
konec
Wang Fan, Sia Sin-i (47-Čína)
Hermannová, Williams (23-ČR)
2:0 (18, 18).

Baku (Ázer.) - Kvalifikace na Velkou cenu Ázerbájdžánu, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Leclerc (Mon./Ferrari) 1:41,359, 2. Pérez (Mex./Red Bull) -0,282, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,347, 4. Sainz (Šp./Ferrari) -0,455, 5. Russell (Brit./Mercedes) -1,353, 6. Gasly (Fr./AlphaTauri) -1,486, 7. Hamilton (Brit./Mercedes) -1,565, 8. Cunoda (Jap./AlphaTauri) -1,697, 9. Vettel (Něm./Aston Martin) -1,732, 10. Alonso (Šp./Alpine) -1,814.

Hungaroring (Maď.) - Závody ME tahačů

Přidat do mých lig

1. jízda: 1. Kiss (Maď./MAN) 25:46,885, 2. Lenz (Něm./MAN) -9,339, 3. J. Hahn (Něm./Iveco) -13,511, 4. Lacko (ČR/Buggyra) -18,589.

2. jízda: 1. Lacko 26:00,407, 2. Kursim (Něm./Iveco) -10,797, 3. Lenz -11,306,

Průběžné pořadí ME: 1. Kiss 71, 2. Lenz 66, 3. J. Hahn 57, ...5. Lacko 36

Misano (It.) - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

První závod: 1. Bautista (Šp./Ducati) 33:14,661, 2. Rea (Brit./Kawasaki) -5,128, 3. Rinaldi (It./Ducati) -8,289, ...20. König (ČR/Kawasaki) -1:09,897

Průběžné pořadí MS: 1. Bautista 186, 2. Rea 164, 3. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) 109

Závod L’Etape Czech Republic by Tour de France

Přidat do mých lig

Muži: 1. Kollert 3:31:30, 2. Vojtěch stejný čas, 3. Gonda (všichni ČR) -2:38.

Ženy: 1. Sáblíková 3:46:48, 2. Zdráhalová -1:39, 3. Matlášková (všechny ČR) -11,18.

Francie - Etapový závod Critérium du Dauphiné (WorldTour)

Přidat do mých lig

7. etapa (134,8 km): 1. Verona (Šp./Movistar) 3:53:35, 2. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) -13, 3. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma) -25, 4. O’Connor (Austr./AG2R-Citroën) -27, 5. Johannessen (Nor./Uno-X Pro Cycling) -39, 6. Chaves (Kol./EF Education-EasyPost) -40, ...19. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -2:07.

Průběžné pořadí: 1. Roglič 25:22:08, 2. Vingegaard -44, 3. O’Connor -1:24, 4. Geoghegan Hart (Brit./Ineos Grenadiers) -1:30, 5. Caruso (It./Bahrajn Victorious) -1:32, 6. Gaudu (Fr./Groupama-FDJ) -1:40, ...23. Hirt -6:01.

Bonn (Něm.) - Evropský Pohár mistrů

Finále:

Přidat do mých lig
konec
Parma
LaD Amsterodam
7:6.

Praha - Závody Světového poháru ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
K1:
1. Kauzer (Slovin.) 95,54 (0 trest. sekund), 2. De Gennaro (It.) -0,95 (2), 3. Dougoud (Švýc.) -1,74 (0), 4. Prskavec -2,03 (2), ...v semifinále 14. Přindiš, 22. Tunka (všichni ČR)

Ženy:
K1:
1. Foxová (Austr.) 103,91 (2), 2. Liliková (Něm.) -0,89 (2), 3. Prigentová (Fr.) -1,42 (0), ... 5. Fišerová -3,18 (2), 9. A. Galušková -9,67 (2), v semifinále 23. Valíková (všechny ČR)

pozemní hokejPřidat do mých lig

Extraliga mužů

Finále

Přidat do mých lig
konec
<b></b>Slavia Praha
Rakovník
10:1 (5:0)
konec
Slavia Praha
Rakovník
– : –

Slavia Praha - Rakovník 10:1 (5:0)

Brno - Letní moravská míle a Letní brněnská steeplechase

Přidat do mých lig

Letní moravská míle, rovinový dostih (1600 m, tříletí a starší koně, dotace 45.000 korun):
1. Fable (žk. Novák ml., tr. Podhányi, stáj Krásno-Podhányi), 2. Giannina, 3. Rabbit Coulsty. Čas: 1:40,22. Výrok: boj krk - 3 3/4 - 1 1/4.

Letní brněnská steeplechase (4100 m, pětiletí a starší koně, dotace 80.000 korun):
1. Kerabush (ž. Novák, tr. Popelka, stáj Nýznerov), 2. Marcon, 3. Kifaaya. Čas: 5:07,43. Výrok: jistě 3 - 12 - 5.

Další dostihy:
I. Mikrop (ž. Chaloupka) - Aiger - Reggiestorm
II. Vadetaberry (Kvapilová) - Sun Rain - Zamindarton
III. Prince of Lyra (Mach) - Shehrezada - Tijen de Lesieniec
IV. Blondie (žk. Zedková) - Jacobellis - Quenty
V. George Boole (ž. Matuský) - Filcker - Surikata
VIII. Bonanza Gold (Mášová) - Helios - Tos Sia.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Ankara (Tur.) - Závod Světového poháru v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Muži: 1. Choong (Brit.) 1503, 2. Böhm (Maď.) 1502, 3. Malan (It.) 1501, ...13. Houška (ČR) 1423.

Ženy: 1. Varleyová (Brit.) 1385, 2. Retiová (Maď.) 1381, 3. Frenchová (Brit.) 1380.

Leeds (Brit.) - Závody seriálu mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži: 1. Wilde (N. Zél.) 53:18, 2. Bergere (Fr.) -10, 3. Vilaca (Portug.) -20.
Průběžné pořadí: 1. Bergere 2769, 2. Serrat (Šp.) 2325, 3. Wilde 2254, ...54. Grebík 210, 86. Volár 52, 88. Martin (všichni ČR) 48.

Ženy: 1. Beaugrandová (Fr.) 59:03, 2. Taylorová-Brownová -9, 3. Coldwellová (obě Brit.) -12, ...17. Kuříková -1:25, 48. Zimovjanová (obě ČR) -4:55
Průběžné pořadí: 1. Taylorová-Brownová 2619, 2. Duffyová (Berm.) 2326, 3. Potterová (Brit.) 1634, ...55. Kuříková 215, 61. Frintová 166, 82. Hrušková (obě ČR) 41.