Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 20. května 2022 Zbyšek

Sportovní výsledky 11. 5. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize F

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bruntál
Frenštát pod Radhoštěm
0:3 (0:3)
konec
Rýmařov
Heřmanice Slezská
3:0 (3:0)

Belgická liga

4. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
FC Bruggy
Saint-Gilloise
1:0

Nizozemská liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ajax Amsterodam
Heerenveen
5:0
konec
Deventer
Feyenoord Rotterdam
0:1
konec
Leeuwarden
Tilburg
1:1
konec
PSV Eindhoven
Nijmegen
3:2
konec
Sittard
Arnhem
1:2
konec
Sparta Rotterdam
Zwolle
2:0
konec
Twente Enschede
Groningen
3:0
konec
Utrecht
Alkmaar
2:2
konec
Waalwijk
Almelo
2:0

Skotská liga

4. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Dundee United
Celtic Glasgow
1:1
konec
Glasgow Rangers
Ross County
4:1
konec
Motherwell
Hearts
2:1

Řím (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zverev (2-Něm.)
Báez (Arg.)
7:6 (8:6), 6:3
konec
Nadal (3-Šp.)
Isner (USA)
6:3, 6:1
konec
Chačanov (Rus.)
Carreňo (15-Šp.)
6:4, 2:6, 6:1
konec
De Minaur (Austr.)
Paul (USA)
7:5, 6:4
konec
Tsitsipas (4-Řec.)
Dimitrov (Bulh.)
6:3, 5:7, 7:6 (7:4)
konec
Giron (USA)
Schwartzman (12-Arg.)
6:1, 7:6 (7:4)
konec
Brooksby (USA)
Goffin (Belg.)
6:0, 7:6 (7:1)
konec
Sinner (10-It.)
Fognini (It.)
6:2, 3:6, 6:3
konec
Wawrinka (Švýc.)
Djere (Srb.)
7:6 (10:8), 3:6, 6:4
konec
Čilič (Chorv.)
Norrie (9-Brit.)
5:7, 6:2, 6:1

Řím (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sabalenková (3-Běl.)
Čang Šuaj (Čína)
6:2, 6:0
konec
Martičová (Chorv.)
Kontaveitová (5-Est.)
6:2, 6:3
konec
Anisimovová (USA)
Bencicová (12-Švýc.)
7:6 (7:5), 6:1
konec
Rybakinová (Kaz.)
Davisová (USA)
6:4, 6:3
konec
Gauffová (15-USA)
Brengleová (USA)
6:2, 6:4
konec
Azarenková (16-Běl.)
Osoriová (Kol.)
6:2, 6:4
konec
Šwiateková (1-Pol.)
Ruseová (Rum.)
6:3, 6:0
konec
Sakkariová (4-Řec.)
Alexandrovová (Rus.)
6:3, 6:2
konec
Pegulaová (13-USA)
Kalininová bez boje (Ukr.)
– : –
konec
Andreescuová (Kan.)
Párrizasová (Šp.)
6:3, 7:6 (7:4)
konec
Džabúrová (9-Tun.)
Tomljanovicová (Austr.)
7:5, 6:2
konec
Kasatkinová (Rus.)
Fernandezová (Kan.)
4:6, 6:3, 7:6 (7:2)
konec
Badosaová (2-Šp.)
Sasnovičová (Běl.)
6:2, 6:1
konec
Collinsová (7-USA)
Halepová (Rum.)
7:6 (7:1), 6:3
konec
Putincevová (Kaz.)
Muguruzaová (8-Šp.)
3:6, 7:6 (7:4), 6:1
konec
Sabalenková (3-Běl.)
Čang Šuaj (Čína)
6:2, 6:0
konec
Martičová (Chorv.)
Kontaveitová (5-Est.)
6:2, 6:3
konec
Anisimovová (USA)
Bencicová (12-Švýc.)
7:6 (7:5), 6:1
konec
Rybakinová (Kaz.)
Davisová (USA)
6:4, 6:3
konec
Gauffová (15-USA)
Brengleová (USA)
6:2, 6:4
konec
Azarenková (16-Běl.)
Osoriová (Kol.)
6:2, 6:4
konec
Šwiateková (1-Pol.)
Ruseová (Rum.)
6:3, 6:0
konec
Sakkariová (4-Řec.)
Alexandrovová (Rus.)
6:3, 6:2
konec
Pegulaová (13-USA)
Kalininová bez boje (Ukr.)
– : –
konec
Andreescuová (Kan.)
Párrizasová (Šp.)
6:3, 7:6 (7:4)
konec
Džabúrová (9-Tun.)
Tomljanovicová (Austr.)
7:5, 6:2
konec
Kasatkinová (Rus.)
Fernandezová (Kan.)
4:6, 6:3, 7:6 (7:2)
konec
Badosaová (2-Šp.)
Sasnovičová (Běl.)
6:2, 6:1
konec
Collinsová (7-USA)
Halepová (Rum.)
7:6 (7:1), 6:3
konec
Putincevová (Kaz.)
Muguruzaová (8-Šp.)
3:6, 7:6 (7:4), 6:1

Evropský pohár mužů

Přidat do mých lig
konec
Virtus Boloňa
Bursaspor
80:67 (41:31)

NBA

2. kolo play off, Západní konference - 5. zápas

Přidat do mých lig
konec
Phoenix Suns
Dallas Mavericks
110:80
Stav série 3:2

NBA

2. kolo play off, Východní konference - 5. zápas

Přidat do mých lig
konec
Miami Heat
Philadelphia 76ers
120:85
Stav série 3:2

Giro d’Italia

174 km

Přidat do mých lig

5. etapa (Catania - Messina, 174 km): 1. Démare (Fr./Groupama-FDJ) 4:03:56 2. Gaviria (Kol./SAE Team Emirates), 3. Nizzolo (It./Israel-Premier Tech), 4. Ballerini (It./Quick-Step-Alpha Vinyl), 5. Girmay (Erit./Intermarché-Wanty-Gobert), 6. Bauhaus (Něm./Bahrajn Victorious), 7. Dainese (It./DSM), 8. Tesfatsion (Erit./Drone Hopper-Androni Giocattoli), 9. Theuns (Belg./Trek-Segafredo), 10. Consonni (It./Cofidis), ...70. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. López (Šp./Trek-Segafredo) 18:21:03, 2. Kämna (Něm./Bora-hansgrohe) -39, 3. Taaramäe (Est./Intermarché-Wanty-Gobert) -58, 4. S. Yates (Brit./BikeExchange-Jayco) -1:42, 5. Vansevenant (Belg./Quick-Step-Alpha Vinyl) -1:47, 6. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe) -1:55, 7. Almeida (Portug./SAE Team Emirates) -1:58, 8. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious) -2:00, 9. Porte (Austr./Ineos Grenadiers) -2:04, 10. Bardet (Fr./DSM) -2:06, ...24. Hirt -3:16.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Albena (Bul.) - Závod Světového poháru v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Extraliga žen

Finále play off - 1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Hodonín
Moravský Krumlov
– : –