Čtvrtek 1. prosince 2022, svátek má Iva
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 1. prosince 2022 Iva

Sportovní výsledky 11. 11. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lovaň
Seraing
5:0

Nizozemská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sparta Rotterdam
Twente Enschede
1:1

Polská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Warta Poznaň
Mielec
1:1
konec
Plock
Cracovia Krakov
1:0

Slovenská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Trnava
Skalica
2:1

Turecká liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ankaragücü
Trabzonspor
1:1
konec
Alanyaspor
Adana Demirspor
0:0

Přípravná utkání

Přidat do mých lig
konec
Korea
Island
1:0
konec
Bahrajn
Kanada
2:2

Vierumäki (Fin.) - Turnaj pěti zemí, reprezentace žen

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Německo
4:0
konec
Česko
Švýcarsko
3:2

Ostrava - Turnaj pěti týmů, reprezentace do 19 a 20 let

Přidat do mých lig
konec
Česko „19“
Finsko „19“
2:3 po sam. nájezdech

Budapešť - turnaj šesti zemí

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Ukrajina
1:2 v prodl.
konec
Maďarsko
Japonsko
3:2 v prodl.
konec
Francie
Japonsko
4:1
konec
Slovinsko
Itálie
2:4

Plymouth (USA) - turnaj hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Švýcarsko
2:4
konec
Švédsko
Finsko
4:2

World Hockey Challenge hokejistů do 17 let v Kanadě

Přidat do mých lig
konec
Kanada Bílí
USA
2:8
konec
Kanada Černí
Česko
7:5
konec
Kanada Červení
Švédsko
6:3
konec
Kanada Bílí
Finsko
8:2

Glasgow (Brit.) - Pohár Billie Jean Kingové

Finálový turnaj

Přidat do mých lig

Skupina A:
Švýcarsko - Kanada 2:1
Golubicová - Andreescuová 2:6, 6:3, 6:4
Bencicová - Fernandezová 6:0, 7:5
Teichmannová, Waltertová - Dabrowská, Fernandezová 2:6, 1:6

Milán (It.) - Turnaj mistrů hráčů do 21 let

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Nakashima (4-USA)
Draper (3-Brit.)
4:3 (8:6), 1:4, 4:2, 4:3 (7:5)

Kvalifikace o postup na MS 2023

Druhá fáze, utkání skupiny K

Přidat do mých lig
konec
Litva
Francie
65:90
konec
Bosna a Hercegovina
Maďarsko
83:78

Euroliga mužů

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Panathinaikos Atény
Baskonia Vitoria
98:83
konec
Valencie
Monako
89:84

Chance Ženská basketbalová liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chomutov
Trutnov
79:76
konec
Washington
Dallas
113:105
konec
New Orleans
Portland
95:106
konec
Miami
Charlotte
117:112
konec
Atlanta
Philadelphia
104:95

Uberlandia (Braz.) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Mistrovství Evropy žen

Čtvrtfinálové skupiny

Přidat do mých lig
konec
Nizozemsko
Německo
28:36
konec
Rumunsko
Španělsko
28:27

Mistrovství světa

čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Německo
11:2

Mistrovství světa

Zápasy o umístění

Přidat do mých lig

O 9. místo:
Dánsko - Estonsko 4:5 (0:0, 0:1, 4:4).

O 11. místo:
Kanada - Polsko 7:8 v prodl. (1:2, 3:3, 3:2 - 0:1).

O 13. místo:
Austrálie - Thajsko 6:5 (1:3, 3:0, 2:2).

O 15. místo:
Singapur - Filipíny 5:6 v prodl. (0:1, 3:1., 2:3 - 0:1).

Japonská rallye, závěrečný podnik MS v automobilových soutěžích

Po 1. etapě

Přidat do mých lig

1. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) 57:18,8, 2. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -3,0, 3. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -5,1, 4. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -13,9, 5. Kacuta, Johnsto

Sao Paulo (Braz.) - Kvalifikace na Velkou cenu Brazílie, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

Trénink:
1. Pérez (Mex./Red Bull) 1:11,853, 2. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,004, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,008, 4. Sainz (Šp./Ferrari) -0,186, 5. Hamilton -0,187, 6. Russell (oba Brit./Mercedes) -0,202.

Kvalifikace na sobotní sprint:
1. Magnussen (Dán./Haas) 1:11,674, 2. Verstappen -0,203, 3. Russell -0,385, 4. Norris (Brit./McLaren) -0,589, 5. Sainz (Šp./Ferrari) -0,683, 6. Ocon (Fr./Alpine) -0,751.

Bern (Švýc.) - Světový pohár

muži - kord

Přidat do mých lig

Bonn (Něm.) - Světový pohár

muži - fleret

Přidat do mých lig

krasobrusleníPřidat do mých lig

Sheffield (Brit.) - Závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

První liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Helas Brno
Slavia Praha
3:3
konec
Mělník
Plzeň
2:12
konec
Chrudim
Vysoké Mýto
9:2
konec
Česká Lípa
Olomouc
8:5

Džidda (Saúd. Ar.) - Turnaj série Ladies European Tour

Přidat do mých lig

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Stavanger (Nor.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži:
1500 m: 1. Stolz (USA) 1:44,891, 2. Howe (Kan.) 1:46,656, 3. Ning Čung-jen (Čína) 1:46,685.

Stíhací závod družstev: 1. USA (Cepuran, Dawson, Lehman) 3:44,018, 2. Nizozemsko 3:44,616, 3. Norsko 3:45,428.

Ženy:
500 m: 1. Kim Min-sun (Korea) 37,553, 2. Leerdamová (Niz.) 38,060, 3. Takagiová (Jap.) 38,178.

3000 m: 1. Wiklundová (Nor.) 4:03,119, 2. Schoutenová 4:05,017, 3. Weidemannová (Kan.) 4:05,460, ...5. Sáblíková 4:08,322, divize B: 13. Kuršová 4:24,245, 19. Antošová (všechny ČR) 2:27,935.