Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

Sportovní výsledky 11. 1. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Německá liga

35. kolo

Přidat do mých lig
konec
Norimberk
Straubing
4:3

Slovenská liga

48. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liptovský Mikuláš
Zvolen
2:5

Slovenská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nitra
Banská Bystrica
2:5

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Färjestad
Brynäs
2:1

Švýcarská liga

41. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ženeva
Davos
4:0

Švýcarská liga

36. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Zug
2:3 v prodl.

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
Jukurit Mikkeli
3:1

Adelaide (Aus.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig
konec
Kwon Sun-u (Korea)
Harris (5-JAR)
5:7, 7:5, 6:4
konec
Moutet (Fr.)
Struff (Něm.)
6:2, 6:4
konec
Johnson (USA)
Bolt (Austr.)
6:4, 6:4
konec
Bonzi (Fr.)
Carballés (Šp.)
6:3, 6:3
konec
Fucsovics (8-Maď.)
Van de Zandschulp (Niz.)
6:3, 7:6 (7:4)
konec
Monteiro (Braz.)
Nišioka (Jap.)
1:6, 6:3, 6:4
konec
Mager (It.)
Gerasimov (Běl.)
4:6, 7:5, 6:4
konec
Kokkinakis (Austr.)
Paire (Fr.)
6:4, 6:0

Adelaide (Aus.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Petersonová (Švéd.)
Sabalenková (1-Běl.)
5:7, 6:1, 7:5
konec
Zidanšeková (4-Slovin.)
Watsonová (Brit.)
2:6, 6:2, 7:6 (7:4)
konec
Davisová (USA)
Teichmannová (7-Švýc.)
1:6, 7:6 (7:3), 6:4
konec
Brengleová (USA)
Potapovová (Rus.)
7:5, 4:6, 6:1
konec
Inglisová (Austr.)
Koviničová (Č. Hora)
6:4, 1:6, 6:2
konec
Paoliniová (It.)
Sandersová (Austr.)
7:5, 6:2
konec
Samsonovová (8-Rus.)
Šarífová (Eg.)
7:6 (7:2), 6:4
konec
Kalininová (Ukr.)
Cirsteaová (9-Rum.)
6:3, 6:2

Adelaide (Aus.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Martincová, Vondroušová (ČR)
N. Kičenoková, Mirzaová (2-Ukr./Indie)
6:3, 6:3

Sydney (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lajovič (6-Srb.)
Davidovich (Šp.)
7:6 (7:5), 6:4
konec
Kecmanovič (Srb.)
Travaglia (It.)
6:2, 6:3
konec
Báez (Arg.)
O’Connell (Austr.)
6:2, 1:6, 7:6 (7:4)
konec
Martínez (Šp.)
Popyrin (Austr.)
6:4, 6:4
konec
Kudla (USA)
Delbonis (Arg.)
6:3, 6:1
konec
Cressy (USA)
Mannarino (Fr.)
6:3, 7:5
konec
A. Murray (Brit.)
Durasovic (Nor.)
6:3, 6:1

Sydney (Aus.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Veselý, Walkow (ČR/Pol.)
Molčanov, Vasilevski (Ukr./Běl.)
4:6, 7:6 (7:2), 10:8

Sydney (Aus.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ruseová (Rum.)
Frechová (Pol.)
6:2, 3:6, 6:4
konec
Tomljanovicová (Austr.)
Schmiedlová (SR)
6:2, 6:3
konec
Dodinová (Fr.)
Olmosová (Mex.)
6:4, 6:1
konec
Bencicová (Švýc.)
Haddadová Maiaová (Braz.)
6:3, 6:2
konec
Alexandrovová (Rus.)
Šibaharaová (Jap.)
6:4, 6:4
konec
Mertensová (Belg.)
Ferrová (Fr.)
6:2, 7:6 (7:5)
konec
Garciaová (Fr.)
Pegulaová (USA)
6:4, 7:6 (7:3)
konec
Rybakinová (9-Kaz.)
Raducanuová (Brit.)
6:0, 6:1

Sydney (Aus.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Sü I-fan, Jang Čao-süan (Čína)
Čang Šuaj, Krejčíková (1-Čína/ČR)
6:3, 7:6 (7:4)

Bad Gastein (Rak.) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní slalom

Muži: 1. Auner, 2. Karl, 3. Payer (všichni Rak.), ...v kvalifikaci 47. Počinek (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 6 z 11 závodů): 1. I Sang-ho (Korea) 405 b., 2. Baumeister (Něm.) 306, 3. Loginov (Rus.) 306.

Ženy: 1. Ulbingová (Rak.), 2. Hofmeisterová (Něm.), 3. Sobolevová (Rus.), ...v kvalifikaci 19. Maděrová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 6 z 12 závodů): 1. Ulbingová 346, 2. Zoggová (Švýc.) 305, 3. Hofmeisterová 292, ...10. Ledecká (ČR) 180, 35. Maděrová 17.

Schladming (Rak.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Slalom žen

Přidat do mých lig

Ženy - slalom: 1. Shiffrinová (USA) 1:32,66 (45,70+46,96),2. Vlhová (SR) -0,15 (45,28+47,53), 3. Dürrová (Něm.) -0,93 (45,55+48,04), 4. Mairová (Rak.) -1,05 (46,52+47,19) a Rastová (Švýc.) -1,05 (46,03+47,68), 6. Popovičová (Chorv.) -1,38 (46,42+47,62), 7. Holtmannová (Nor.) -1,50 (46,30+47,86), 8. St. Germainová -1,51 (46,99+47,18), 9. Smartová (obě Kan.) -1,68 (46,61+47,73), 10. Tvibergová (Nor.) -1,72 (46,92+47,46), ...18. Dubovská -2,42 (47,28+47,80), v 1. kole 36. Capová (obě ČR) 48,50.

Průběžné pořadí slalomu (po 7 z 9 závodů): 1. Vlhová 660 b., 2. Shiffrinová 440, 3. Holdenerová (Švýc.) 321, 4. Dürrová 312, 5. Liensbergerová (Rak.) 272, 6. Buciková (Slovin.) 191, ...15. Dubovská 108.

Průběžné pořadí SP (po 20 z 37 závodů): 1. Shiffrinová 966, 2. Vlhová 911, 3. Goggiaová (It.) 657, 4. Hectorová (Švéd.) 582, 5. Holdenerová 408, 6. Brignoneová (It.) 407, ...39. Dubovská 108, 67. Ledecká (ČR) 51.

Špindlerův Mlýn - Mistrovství ČR ve sjezdovém lyžování

Kombinace

Přidat do mých lig

Muži: 1. Krýzl (Dukla Liberec) 2:06,15 (1:15,99+50,16), 2. Fiala (Vodní stavby Praha) -2,45 (1:18,26+50,34), 3. Müller (Racing team Záhrobský) -2,81 (1:17,62+51,34).

Ženy: 1. Kmochová (Jiskra-SK Harrachov) 2:15,23 (1:19,88+55,35), 2. Zouharová (Ski Team Zlín) -0,96 (1:21,68+54,51), 3. Zahálková (VSK VUT Brno) -1,28 (1:20,23+56,28).

Kooperativa národní liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín
Děčín
72:91 (10:15, 31:36, 51:57)

Kooperativa národní liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pardubice
Opava
85:73 (20:20, 36:39, 64:56)

Euroliga mužů

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fenerbahce Istanbul
Olympiakos Pireus
94:80
konec
Bayern Mnichov
Žalgiris Kaunas
74:65
konec
FC Barcelona
Milán
73:75
konec
Portland
Brooklyn
114:108
konec
Charlotte
Milwaukee
103:99
konec
Houston
Philadelphia
91:111
konec
Boston
Indiana
101:98 po prodl.
konec
New York
San Antonio
111:96
konec
Sacramento
Cleveland
108:109
konec
Detroit
Utah
126:116

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

9. etapa: Vadí ad-Davásir - Vadí ad-Davásir

Přidat do mých lig

Automobily: 1. De Villiers, Murphy 2:23:08, 2. Lategan, Cummings (všichni JAR/Toyota) -9, 3. N. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -1:04, ...22. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -11:27, 41. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -23:53.
Průběžné pořadí: 1. N. Attíja, Baumel 30:10:04, 2. Loeb, Lurquin (Fr., Belg./Prodrive) -39:05, 3. Rádžhí, Orr (Saúd. Ar., Brit./Toyota) -58:44, ...8. Prokop, Chytka -2:04:28, 25. Zapletal, Sýkora -5:37:33.

SSV: 1. Marek Goczal, Laskawiec (Pol./Can-Am) 3:00:52.
Průběžné pořadí: 1. Jones, Gugelmin (USA, Braz./Can-Am) 37:14:28.

Lehké prototypy: 1. Quintero, Zenz (USA, Něm./OT3) 2:50:04, ...10. Macháček, Vyoral (ČR/Can-Am) -19:38.
Průběžné pořadí: 1. López Contardo, Latrach Vinagre (Chile/Can-Am) 35:47:12, ...7. Macháček, Vyoral -6:24:27.

Motocykly: 1. Cornejo Florimo (Chile/Honda) 2:29:30, 2. K. Benavides (Arg./KTM) -1:26, 3. R. Brabec (USA/Honda) -1:47, ...14. Michek -8:09, 23. J. Brabec -11:08, 40. Engel (všichni ČR/KTM) -28:53.
Průběžné pořadí: 1. Walkner (Rak./KTM) 30:14:03, 2. Sunderland (Brit./KTM) -2:12, 3. Van Beveren (Fr./Yamaha) -3:56, ...19. Michek -1:58:50, 22. J. Brabec -2:05:24, 35. Engel -3:55:20.

Čtyřkolky: 1. Copetti (USA/Yamaha) 3:18:58, ...7. Tůma (ČR/Yamaha) -57:19.
Průběžné pořadí: 1. Giroud (Fr./Yamaha) 38:06:16, ...5. Tůma -7:06:29.

Kamiony: 1. Nikolajev 2:38:43, 2. Sotnikov (oba Rus./Kamaz) -2:34, 3. Macík (ČR/Iveco) -2:37, ...6. Loprais (ČR/Praga) -6:04.
Průběžné pořadí: 1. Sotnikov 32:43:53, 2. Nikolajev -8:51, 3. Šibalov (Rus./Kamaz) -41:18, 4. Loprais -1:32:57, ...9. Macík -4:29:51.

První liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Helas Brno
Sparta Praha
7:1 (2:0)