Čtvrtek 29. září 2022, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 29. září 2022 Michal

Sportovní výsledky 10. 9. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aritma Praha
Hořovice
1:0
konec
Český Krumlov
Rokycany
0:1
konec
Komárov
Doubravka
4:3
konec
Horní Bříza
Petřín Plzeň
1:3
konec
Klatovy
Domažlice B
2:1
konec
Tochovice
Mariánské Lázně
6:1

Divize C

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dobrovice
Brandýs n. L.
3:0
konec
Letohrad
Liberec B
0:7
konec
Trutnov
Vysoké Mýto
0:0

Divize D

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bystřice nad Pernštejnem
Havlíčkův Brod
0:0
konec
Start Brno
Břeclav
2:1
konec
Velká Bíteš
Bohunice
2:4

Divize E

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
HFK Olomouc
Bzenec
2:3
konec
Skaštice
Všechovice
4:2
konec
Šternberk
Baťov
0:0
konec
Vsetín
Nové Sady
0:1

Divize F

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nový Jičín
Bohumín
2:1
konec
Rýmařov
Opava B
0:1

Rakouská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rapid Vídeň
Wolfsberg
1:3
konec
Ried
Salcburk
0:3
konec
Tirol
Altach
0:0

Belgická liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kortrijk
Mechelen
1:4
konec
Ostende
Eupen
1:0
konec
Seraing
FC Bruggy
0:2
konec
Lovaň
Charleroi
3:2

Nizozemská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nijmegen
Sittard
1:1
konec
Ajax Amsterdam
Heerenveen
5:0
konec
Excelsior Rotterdam
Emmen
2:1

Polská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vratislav
Gdaňsk
2:1
konec
Radom
Plock
2:0
konec
Zabrze
Gliwice
3:3

Portugalská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Famalicao
Benfica Lisabon
0:1
konec
Sporting Lisabon
Portimonense
4:0
konec
FC Porto
Chaves
3:0

Řecká liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
OFI Kréta
Panetolikos
1:2
konec
Janina
Levadiakos
2:1
konec
Ionikos
Atromitos Atény
1:4

Slovenská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liptovský Mikuláš
Banská Bystrica
1:2
konec
Skalica
Dunajská Streda
1:1

Turecká liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Konyaspor
Hatayspor
1:0
konec
Karagümrük
Giresunspor
1:1

Liga žen

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Slavia
1:4
konec
Liberec
Sparta
1:3
konec
Plzeň
Slovácko
0:2

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra mužů - semifinále

Přidat do mých lig

Frýdek-Místek - Turnaj ITF žen

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Štruplová (ČR)
Macudaová (Jap.)
7:6 (8:6), 6:4.

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Smíšená čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Sandersová, Peers (4-Austr.)
Flipkensová, Roger-Vasselin (Belg./Fr.)
4:6, 6:4, 10:7

Mistrovství světa - muži

semifinále

Přidat do mých lig
konec
Polsko
Brazílie
3:2 (-23, 18, 20, -21, 12)
konec
Itálie
Slovinsko
3:0 (21, 22, 21)

Kvalifikace mistrovství Evropy žen

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Černá Hora
3:0 (17, 20, 24)

Monza (It.) - Velká cena Itálie, závod MS vozů F1

kvalifikace

Přidat do mých lig

1. Leclerc (Mon./Ferrari) 1:20,161, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,145, 3. Sainz (Šp./Ferrari) -0,268, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -1,045, 5. Hamilton -1,363, 6. Russell (oba Brit./Mercedes) -1,381, 7. Norris (Brit./McLaren) -1,423, 8. Ricciardo (Austr./Mercedes) -1,764, 9. Gasly (Fr./AlphaTauri) -2,487, 10. Alonso (Šp./Alpine) bez času.

Pozn.: Verstappen klesne kvůli penalizaci o pět míst, Pérez o 10 a Sainz s Hamiltonem odstartují z konce startovního roštu.

Magny-Cours (Fr.) - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

První závod: 1. Bautista (Šp./Ducati) 34:06,991, 2. Redding (Brit./BMW) -4,079, 3. Bassani (It./Ducati) -6,751, ...22. König (ČR/Kawasaki) -51,964.

Průběžné pořadí MS: 1. Bautista 323 b., 2. Rea (Brit./Kawasaki) 267, 3. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) 265.

Rallye Akropolis, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 2. etapě: 1. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) 3:06:34,4, 2. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -27,9, 3. Sordo, Carrera (Šp./Hyundai i20) -52,9, 4. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -1:00,0, 5. Loubet, Landais (Fr./Ford Puma) -2:40,1, 6. Breen, Nagle (Ir./Ford Puma) -3:47,2, ...14. Prokop, Ernst (ČR/Ford Fiesta) -13:38,8.

Grand Prix Dánska, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

1. Zmarzlik (Pol.), 2. Lambert (Brit.), 3. Madsen (Dán.), 4. Dudek (Pol.).

Pořadí MS (po 8 z 10 závodů): 1. Zmarzlik (Pol.) 128, 2. Madsen 108, 3. Bewley (Brit.) 91, ...22. Kvěch (ČR) 1.

Zolder (Bel.) - Závody ME tahačů

Přidat do mých lig

1. jízda: 1. Lenz (Něm./MAN) 25:24,083, 2. Kiss (Maď./MAN) -0,723, 3. Lacko (ČR/Buggyra) -9,740.
2. jízda: 1. J. Hahn (Něm./Iveco) 23:46,793, 2. Kiss -1,957, 3. Kursim (Něm./Iveco) -23,855, 4. Lacko -26,914.
Průběžné pořadí ME: 1. Kiss 281, 2. J. Hahn 211, 3. Lenz 204, 4. Lacko 177.

Španělsko - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

1. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers) 4:41:34, 2. Arensman (Niz./DSM) -8, 3. Ayuso (Šp./SAE Team Emirates), 4. Hindley (Austr./Bora-hansgrohe), 5. Mas (Šp./Movistar) všichni -13, 6. Evenepoel (Belg./Quick-Step Alpha Vinyl), 7. Meintjes (JAR/Intermarché-Wanty-Gobert), 8. López (Kol./Astana-Qazaqstan Team) všichni -15, 9. Almeida (Portug./SAE Team Emirates) -17, 10. Higuita (Kol./Bora-hansgrohe) -32, ...110. Řepa (ČR/Kern Pharma) -31:58.

Průběžné pořadí: 1. Evenepoel 78:00:12, 2. Mas -2:05, 3. Ayuso -5:08, 4. López -5:56, 5. Almeida -7:16, 6. Arensman -7:56, 7. Rodríguez (Šp./Ineos Grenadiers) -7:57, 8. O’Connor (Austr./AG2R-Citroën Team) -10:30, 9. Urán (Kol./EF Education-EasyPost) -11:04, 10. Hindley (Austr./Bora-hansgrohe) -12:01, ...77. Řepa -3:26:07.

Holzhäusern - turnaj Ladies European Tour Swiss Open

Přidat do mých lig

Par 72, dotace 200.000 eur: 1. Youngová (Angl.) 204 (68+67+69), 2. Grantová (Švéd.) 205 (65+71+69), 3. Daviesová (Angl.) 206 (67+69+70), ...30. Melecká 215 (71+73+71), 60. Melichová 221 (73+71+77), 67. Napoleaová 146 (73+73), 102. Koželuhová (všechny ČR) 151 (79+72).

Vratislav (Pol.) - Mistrovství Evropy ve střelbě z kulových zbraní

Přidat do mých lig

Juniorky
Sportovní pistole, družstva - finále:
Česko (Miřejovská, Ticháčková, Středová) - Ukrajina (Bevzová, Diděnková, Šamanovová) 16:14, 3. Maďarsko.

Smíšené dvojice:
Malorážka 3x20 - finále:
Rosenlewová, Syrja (Fin.) - Zrůstová, Záborec (ČR) 16:12, 3. Schiavonová, Sollazzo (It.).

Larnaka (Kypr) - Mistrovství Evropy ve střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

Smíšené dvojice
Skeet - finále:
Hillová, Llewellin (Brit.) - Bacosiová, Cassandro (It.) 6:4, o 3. místo: Šumová, Tomeček (ČR) - Meftachetdinovová, Aghazada (Ázer.) 7:3 a Larssonová, Nilsson (Švéd.) - Katzurakiová, Mavrommatis (Řec.) 6:2.

Split - ME ve vodním pólu

Přidat do mých lig

Muži
Finále:
Chorvatsko - Maďarsko 10:9 (3:3, 1:0, 4:4, 2:2), o 3. místo: Španělsko - Itálie 7:6 (3:1, 0:2, 3:1, 1:2).

Ženy
Finále:
Španělsko - Řecko 9:6 (3:0, 1:3, 1:0, 4:3), o 3. místo: Itálie - Nizozemsko 16:13 (5:4, 3:4, 2:4, 6:1).