Pondělí 15. srpna 2022, svátek má Hana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 15. srpna 2022 Hana

Sportovní výsledky 10. 8. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Montreal (Kan.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Kyrgios (Austr.)
Medveděv (1-Rus.)
6:7 (1:7), 6:4, 6:2
konec
Paul (USA)
Alcaraz (2-Šp.)
6:7 (4:7), 7:6 (9:7), 6:3
konec
Draper (Brit.)
Tsitsipas (3-Řec.)
7:5, 7:6 (7:4)
konec
Ruud (4-Nor.)
Molčan (SR)
7:6 (7:3), 6:3
konec
Evans (Brit.)
Rubljov (5-Rus.)
6:4, 6:4
konec
Auger-Aliassime (6-Kan.)
Nišioka (Jap.)
7:6 (8:6), 6:4
konec
Sinner (7-It.)
Mannarino (Fr.)
2:6, 6:4, 6:2
konec
Norrie (9-Brit.)
Van de Zandschulp (Niz.)
6:1, 6:2
konec
Fritz (10-USA)
Tiafoe (USA)
5:7, 6:1, 6:4
konec
Ramos (Šp.)
Schwartzman (12-Arg.)
6:4, 6:2
konec
Čilič (13-Chorv.)
Chačanov (Rus.)
6:3, 6:2
konec
Bautista (14-Šp.)
Brooksby (USA)
7:5, 6:1
konec
De Minaur (Austr.)
Dimitrov (15-Bulh.)
7:6 (7:4), 7:5
konec
Monfils (17-Fr.)
Cressy (USA)
7:6 (12:10), 7:6 (8:6)
konec
Carreňo (Šp.)
Rune (Dán.)
6:0, 6:3

Toronto (Kan.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Šwiateková (1-Pol.)
Tomljanovicová (Austr.)
6:1, 6:2
konec
Teichmannová (Švýc.)
Kontaveitová (2-Est.)
6:4, 6:4
konec
Putincevová (Kaz.)
Badosaová (4-Šp.)
7:5, 1:0 skreč
konec
Čeng Čchin-wen (Čína)
Džábirová (5-Tun.)
6:1, 2:1 skreč
konec
Sabalenková (6-Běl.)
Sorribesová (Šp.)
6:4, 6:3
konec
Pegulaová (7-USA)
Muhammadová (USA)
6:2, 7:5
konec
Muguruzaová (8-Šp.)
Kanepiová (Est.)
6:4, 6:4
konec
Gauffová (10-USA)
Rybakinová (Kaz.)
6:4, 6:7 (8:10), 7:6 (7:3)
konec
Bencicová (12-Švýc.)
S. Williamsová (USA)
6:2, 6:4
konec
Haddadová Maiaová (Braz.)
Fernandezová (13-Kan.)
7:6 (7:4), 6:1
konec
Halepová (15-Rum.)
Čang Šuaj (Čína)
6:4, 6:2
konec
Riskeová (USA)
Ostapenková (16-Lot.)
7:6 (7:2), 0:6, 7:5
konec
Giorgiová (It.)
Mertensová (Belg.)
6:3, 7:5
konec
Andreescuová (Kan.)
Cornetová (Fr.)
6:3, 4:6, 6:3

Toronto (Kan.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Melicharová-Martinezová Perezová (USA), (USA/Austr.)
Krejčíková, Haddadová Maiaová (7-ČR/Braz.)
1:6, 6:2, 10:7

Monako - Mítink atletické Diamantové ligy

Přidat do mých lig

Muži
200 m (vítr +0,8 m/s):
1. N. Lyles 19,46, 2. Knighton 19,84, 3. Norman (všichni USA) 19,95.
1000 m: 1. Wightman (Brit.) 2:13,88, 2. Arop (Kan.) 2:14,35, 3. Murphy (USA) 2:15,73.
3000 m: 1. Ndikumwenayo (Bur.) 7:25,93, 2. Aregawi (Et.) 7:26,81, 3. Fisher (USA) 7:28,48.
110 m př. (+0,6 m/s): 1. Holloway 12,99, 2. Cunningham (oba USA) 13,03, 3. Parchment (Jam.) 13,08.
Výška: 1. Baršim (Kat.) 230 po rozeskakování, 2. U Sang-hjok (Korea) 230, 3. Kerr (N. Zél.) 225.
Dálka: 1. Massó (Kuba) 835, 2. Tentoglu (Řec.), 3. Dendy (USA) oba 831.

Ženy
100 m (+0,4 m/s):
1. Fraserová-Pryceová 10,62, 2. Jacksonová (obě Jam.) 10,71, 3. Ta Louová (Pobř. Slon.) 10,72.
400 m: 1. Millerová-Uibová (Bah.) 49,28, 2. McLeodová (Jam.) 49,87, 3. Williamsová (Bar.) 50,10.
1500 m: 1. Kipyegonová (Keňa) 3:50,37, 2. Macleanová 3:58,89, 3. Crannyová (obě USA) 3:59,06.
400 m př.: 1. Claytonová 53,33, 2. Russellová (obě Jam.) 53,52, 3. Woodruffová (Pan.) 54,13.
3000 m př.: 1. Getachewová 9:06,19, 2. Wondemagegnová (obě Et.) 9:06,63, 3. Birdová (Brit.) 9:07,87.
Tyč: 1. Kennedyová (Austr.), 2. Morrisová (USA), 3. Stefanídiová (Řec.) všechny 466.
Trojskok: 1. Rojasová (Ven.) 15,01, 2. Rickettsová (Jam.) 14,91, 3. Franklinová (USA) 14,86.
Oštěp: 1. Barberová (Austr.) 64,50, 2. Kitagučiová (Jap.) 62,37, 3. Mackenzieová (Austr.) 61,76, ...8. Špotáková (ČR) 57,58.

Další disciplína
Ženy
800 m:
1. Gouleová (Jam.) 1:56,98, 2. Hurtaová 1:57,85, 3. Bakerová (obě USA) 1:58,05.

Hamburk (Něm.) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Ženy - 1. kolo

Přidat do mých lig

Muži
1. kolo:
Schachter, Dearing (Kan.) - Šépka, Semerád (ČR) 2:0 (18, 10).

Ženy
1. kolo:
Hermannová, Štochlová (ČR) - Kunstová, Körtzingerová (Něm.) 2:0 (16, 10).

2. kolo: Piersmaová, Van Drielová (Niz.) - Hermannová, Štochlová 2:0 (20, 13)

Pardubice - Extraliga družstev na ploché dráze

2. kolo

Přidat do mých lig

1. Zlatá přilba Parudbice 40, 2. AK Slaný 32, 3. Hnězdno/Liberec 27, 3. Markéta Praha 25.