Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 20. května 2022 Zbyšek

Sportovní výsledky 1. 5. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jindřichův Hradec
České Budějovice B
0:1 (0:1)
konec
Sedlčany
Mariánské Lázně
4:2 (2:0)

Divize B

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Meteor Praha
Aritma Praha
1:1 (0:0)
konec
Louny
Neratovice-Byškovice
2:2 (1:2)

Divize C

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dvůr Králové
Benátky nad Jizerou
0:0
konec
Poříčany
Kosmonosy
1:3 (1:2)

Divize D

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zbrojovka Brno B
Start Brno
2:0 (0:0)
konec
Humpolec
Tasovice
0:2 (0:1)
konec
Lanžhot
Ždírec nad Doubravou
1:0 (0:0)
konec
Stará Říše
Hodonín
1:0 (1:0)
konec
Žďár nad Sázavou
Bystřice nad Pernštejnem
3:0 (1:0)

Divize E

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kozlovice
HFK Olomouc
4:1 (1:1)

Divize F

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Havířov
Frýdlant nad Ostravicí
0:3 (0:1)
konec
Opava B
Frenštát pod Radhoštěm
7:3 (4:1)
konec
Bohumín
Polanka nad Odrou
1:0 (1:0)1
konec
Bruntál
Vítkovice
1:3 (1:1).

Belgická liga

2. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Antverpy
Saint-Gilloise
0:0
konec
Anderlecht
FC Bruggy
0:0

Nizozemská liga

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heerenveen
Leeuwarden
3:3
konec
Deventer
Arnhem
1:2
konec
PSV Eindhoven
Tilburg
4:2
konec
Sittard
Feyenoord Rotterdam
1:3
konec
Waalwijk
Groningen
3:1

Polská liga

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nieciecza
Plock
1:0
konec
Cracovia Krakov
Wisla Krakov
0:0.

Portugalská liga

32. kolo

Přidat do mých lig
konec
Guimaraes
Santa Clara
1:1
konec
Moreirense
Boavista Porto
1:2
konec
Sporting Lisabon
Gil Vicente
4:1

Skotská liga

2. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Celtic Glasgow
Glasgow Rangers
1:1

Slovenská liga

8. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Slovan Bratislava
Trnava
1:0

Turecká liga

35. kolo

Přidat do mých lig
konec
Alanyaspor
Malatyaspor
2:1
konec
Kayserispor
Besiktas
2:3
konec
Galatasaray
Sivasspor
2:3
konec
Göztepe
Rizespor
1:7

Rakouský pohár

Finále

Přidat do mých lig
konec
Salcburk
Ried
– : –

Liga žen

4. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Slovácko
Sparta
0:2 (0:0)

Německá liga

Finále play off - 2. zápas

Přidat do mých lig
konec
Mnichov
Eisbären Berlín
2:3 v druhém prodl., stav série 1:1.

Přípravné zápasy

Přidat do mých lig
konec
Švýcarsko
Lotyšsko
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
konec
Rusko
Bělorusko
5:2 (1:0, 1:2, 3:0)

Slovenská liga

Finále play off - 6. zápas

Přidat do mých lig
konec
Nitra
Slovan Bratislava
– : –

Švýcarská liga

Finále play off - 7. zápas

Přidat do mých lig
konec
Zug
Curych
– : –

Tychy (Pol.) - Mistrovství světa mužů

Skupina B, divize I

Přidat do mých lig
konec
Japonsko
Ukrajina
8:2 (3:0, 3:2, 2:0)
konec
Estonsko
Srbsko
4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
konec
Polsko
Japonsko
2:0 (0.0, 1:0, 1:0)
konec
Estonsko
Ukrajina
0:8 (0:1, 0:4, 0:3)

Ostrava - Challenger Ostrava Open

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Furness (Fr.)
Peniston (Brit.)
4:6, 7:6 (8:6), 6:1

Estoril (Port.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Báez (Arg.)
Tiafoe (5-USA)
6:3, 6:2

Estoril (Port.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig

Borges, Cabral (Portug.) - M. González, Goransson (Arg./Švéd.) 6:2, 6:3

Madrid (Šp.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig
konec
Draper (Brit.)
Sonego (It.)
6:4, 6:3
konec
Isner (USA)
Krajinovič (Sr.)
7:6 (10:8), 6:4
konec
Evans (Brit.)
Delbonis (Arg.)
6:3, 6:4.

Madrid (Šp.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Andreescuová (Kan.)
Collinsová (6-USA)
6:1, 6:1
konec
Kalininová (Ukr.)
Muguruzaová (7-Šp.)
6:3, 6:0
konec
Pegulaová (12-USA)
Kanepiová (Est.)
6:3, 6:3
konec
Teichmannová (Švýc.)
Fernandezová (17-Kan.)
6:4, 6:4
konec
Raducanuová (9-Brit.)
Kosťuková
6:2, 6:1
konec
Kasatkinová (Rus.)
Sakkariová (4-Řec.)
3:6, 6:3, 6:1
konec
Sorribesová (Šp.)
Ósakaová (Jap.)
6:3, 6:1

Mnichov (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Rune (Dán.)
Van de Zandschulp (8-Niz.)
3:4 skreč

Mnichov (Něm.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Krawietz, Mies (3-Něm.)
Matos, Vega (Braz./Šp.)
4:6, 6:4, 10:7

Jerez (Šp.) - Velká cena Španělska, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Guevara 39:19,873, 2. García (oba Šp./GasGas) -0,061, 3. Masiá (Šp./KTM) -0,208, 4. Öncü (Tur./KTM) -0,319, 5. Artigas (Šp./CFMoto) -0,417, 6. Sasaki (Jap./Husqvarna) -0,847.
Průběžné pořadí (po 6 z 21 závodů): 1. García 103, 2. Foggia (It./Honda) 82, 3. Guevara 73, 4. Masiá 70, 5. Öncü 63, 6. Sasaki 55.

Moto2: 1. Ogura (Jap./Kalex) 39:16,357, 2. Canet (Šp./Kalex) -2,509, 3. Arbolino (It./Kalex) -3,669, 4. Augusto Fernández (Šp./Kalex) -5,358, 5. Schrötter (Něm./Kalex) -9,249, 6. Vietti (It./Kalex) -12,122, ...21. Salač (ČR/Kalex) -53,073.
Průběžné pořadí (po 6 z 21 závodů): 1. Vietti 100, 2. Ogura 81, 3. Arbolino 70, 4. Canet 69, 5. Roberts (USA/Kalex) 57, Schrötter 47, ...25. Salač 4.

 MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 41:00,554, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) -0285, 3. A. Espargaró (Šp./Aprilia) -10,977, 4. M. Márquez (Šp./Honda) -12,676, 5. Miller (Austr./Ducati) -12,957, 6. Mir (Šp./Suzuki) -13,934.
Průběžné pořadí (po 6 z 21 závodů): 1. Quartararo 89, 2. A. Espargaró 82, 3. Bastianini (It./Ducati) 69, 4. Rins (Šp./Suzuki) 69, 5. Bagnaia 56, 6. Mir 56.

Gracia Orlová, silniční závod žen

Přidat do mých lig

4. etapa (101,6 km): 1. Skalniaková-Sójková 2:45:03, 2. Karasiewiczová (obě Pol.), 3. Ghekiereová (Belg.), ...13. Bajgerová, 16. Zemanová všechny stejný čas, 24. Slaníková (všechny ČR) -16.

Konečné pořadí: 1. Skalniaková-Sójková 10:41:28, 2. Rissvedsová (Švéd.) -29, 3. Schweinbergerová (Rak.) -33, ...7. Bajgerová -2:04, 21. Slaníková -5:00, 29. Zemanová -7:34.

Německo - Závod Eschborn-Frankfurt (WorldTour)

Přidat do mých lig

1. Bennett (Ir./Bora-hansgrohe) 4:27:52, 2. Gaviria (Kol./SAE Team Emirates), 3. Kristoff (Nor./Intermarché-Wanty-Gobert), 4. Bauhaus (Něm./Bahrajn-Victorious), 5. Van Poppel (Niz./Bora-hansgrohe), 6. Theuns (Belg./Trek-Segafredo) všichni stejný čas.

Švýcarsko - Etapový závod Kolem Romandie (WorldTour)

Přidat do mých lig

5. etapa (časovka 15,8 km): 1. Vlasov (Rus./Bora-hansgrohe) 33:40, 2. Geschke (Něm./Cofidis) -31, 3. Mäder (Švýc./Bahrajn Victorious) -36, 4. Caruso (It./Bahrajn Victorious) -1:04, 5. Kruijswijk (Niz./Jumbo-Visma) -1:05, 6. Pinot (Fr./Groupama-FDJ) -1:07.

Konečné pořadí: 1. Vlasov 18:00:59, 2. Mäder -50, 3. Geschke -55, 4. Ayuso (Šp./SAE Team Emirates) -1:22, 5. O’Connor (Austr./AG2R Citroën) -1:47, 6. Caruso -1:51.

konec
Eagles Praha
Arrows Ostrava
3:4
konec
Hroši Brno
Draci Brno
12:6
konec
Technika Brno
Třebíč Nuclears
2:17
konec
Tempo Praha
Sokol Hluboká
2:4

Káhira (Eg.) - Grand Prix v šermu kordem

Přidat do mých lig

Plovdiv (Bul.) - Světový pohár v šermu fleretem

Přidat do mých lig

Coolangatta (Aust.) - Turnaj žen Women’s NSW Open evropského okruhu LET

Přidat do mých lig

par 72: 1. Starková 273 (68+69+66+70), 2. Gustavssonová (obě Švéd.) 278 (71+70+66+71), 3. Simmermacherová (Arg.) 279 (71+67+70+71), 4. Thomsonová (Skot.) 280 (69+72+67+72) a Porterová (Austr.) 280 (72+68+67+73), 6. Burkeová (Angl.) 281 (73+70+69+69) a Hallová (Wales) 281 (71+67+70+73), ...27. Melecká 292 (72+71+78+71), 69. Váňová 305 (72+76+78+79), 70. Napoleaová (všechny ČR) 151 (77+74) - neprošla cutem.

Mexiko - Závěr turnaje Mexico Championship série PGA Tour

Přidat do mých lig

1. Rahm (Šp.) 267 (64+66+68+69), 2. Finau 268 (71+68+66+6), Kitayama 268 (64+70+66+68), Wu 268 (69+70+66+63), 5. Riley 269 (69+65+67+68), 6. Champ 270 (67+66+67+70), Lipsky 270 (69+68+69+64), Smalley 270 (66+66+70+68), Wise (všichni USA) 270 (65+75+66+64).

Šen-čen (Čín.) - Závěr turnaje China Open evropské série DT World Tour

Přidat do mých lig

Lysá n. L. - Prvomájová steeplechase

Přidat do mých lig

Prvomájová steeplechase (4200 m, pětiletí a starší koně, dotace 150.000 korun):
1. Larizano (ž. Myška, tr. Popelka, stáj Hvozd-Popelka), 2. Theophilos, 3. Milsueldos. Čas: 5:46,23. Výrok: jistě 3 1/2 - 9 - 1 3/4.

Další dostihy:
I. Let Fire (ž. Andrésová) - Rabbit Coulsty - Waste No Time
II. Remmek (ž. Havelková) - Innocence - Sirael
III. Vossolie (ž. Andrésová) - Tos Sia - Charming Emma
IV. Angkor Wat (Orčinskij) - Odigny - Mostar
V. Mikrop (žk. Ondráčková) - Denihilonihil - Yasánek
VI. Miram (am. Jedličková) - Fanny Mast - Livingston
VIII. Crush On Me (ž. Novák) - Dovalweeno - Skilled Player.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Praha - Evropský pohár ve sportovním lezení

Přidat do mých lig

bouldering

Budapešť (Maď.) - Závod Světového poháru v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Extraliga mužů

Semifinále play off - případné 3. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Ostrov Havlíčkův Brod
El Niňo Praha
3:0, konečný stav série 2:1.

Extraliga žen

Semifinále play off - případné 3. zápasy

Přidat do mých lig
konec
SKST PLUS Hodonín
SVS Hradec Králové
– : –
konec
TT Moravský Krumlov
SKST Charvát Havířov
– : –