Čtvrtek 29. září 2022, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 29. září 2022 Michal

Sportovní výsledky 1. 10. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

9. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Mariánské Lázně
Příbram B
– : –
10:15
Petřín Plzeň
Tochovice
– : –
10:30
Komárov
Lom
– : –
16:00
Doubravka
Aritma Praha
– : –
16:00
Katovice
Klatovy
– : –
16:00
Soběslav
Horní Bříza
– : –
16:00
Hořovice
Český Krumlov
– : –

Divize B

9. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Libiš
Admira Praha B
– : –
10:15
Česká Lípa
Kladno
– : –
10:30
Kosmonosy
Louny
– : –
16:00
Český Brod
Újezd Praha 4
– : –
16:00
Slaný
Neratovice-Byškovice
– : –
16:00
Cheb
Štětí
– : –

Divize C

9. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Brandýs nad Labem
Letohrad
– : –
10:30
Velké Hamry
Benátky nad Jizerou
– : –
16:00
Vysoké Mýto
Nový Bydžov
– : –
16:00
Trutnov
Čáslav
– : –
16:00
Náchod
Ústí nad Orlicí
– : –

Divize D

9. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Bohunice
Ždírec nad Doubravou
– : –
10:15
Břeclav
Speřice
– : –
15:00
Havlíčkův Brod
Žďár nad Sázavou
– : –
15:00
Humpolec
Start Brno
– : –

Divize E

9. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Baťov
Holešov
– : –
15:00
Bzenec
Vsetín
– : –
15:00
Přerov
Šternberk
– : –
15:00
Nové Sady
Šumperk
– : –

Divize F

9. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Opava B
Karviná B
– : –
15:00
Unie Hlubina
Frenštát pod Radhoštěm
– : –
15:00
Břidličná
Krnov
– : –

Belgická liga

10. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Lovaň
Saint-Gilloise
– : –
18:15
Westerlo
Waregem
– : –
18:15
Ostende
Genk
– : –
20:45
FC Bruggy
Mechelen
– : –

Nizozemská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Leeuwarden
PSV Eindhoven
– : –
18:45
Groningen
Alkmaar
– : –
20:00
Twente Enschede
Arnhem
– : –
20:00
Ajax Amsterodam
Deventer
– : –

Polská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Zabrze
Zaglebie Lubin
– : –
17:30
Lech Poznaň
Legia Varšava
– : –
20:00
Štětín
Gdaňsk
– : –

Portugalská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Vizela
Portimonense
– : –
19:00
Chaves
Estoril
– : –
21:30
Guimaraes
Benfica Lisabon
– : –

Rakouská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Lustenau
Wolfsberg
– : –
17:00
Tirol
Rapid Vídeň
– : –
17:00
Salcburk
Linec
– : –

Skotská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Hearts
Glasgow Rangers
– : –
16:00
Celtic Glasgow
Motherwell
– : –
16:00
St. Mirren
Livingston
– : –
16:00
Ross County
Hibernian
– : –
16:00
Aberdeen
Kilmarnock
– : –
16:00
Dundee United
St. Johnstone
– : –

Slovenská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Banská Bystrica
Michalovce
– : –
18:00
Žilina
Trenčín
– : –
18:00
Liptovský Mikuláš
Dunajská Streda
– : –

Turecká liga

8. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Kasimpasa
Gaziantep
– : –
16:00
Kayserispor
Trabzonspor
– : –
16:00
Ankaragücü
Basaksehir
– : –
19:00
Adana Demirspor
Galatasaray
– : –

Liga žen

6. kolo

Přidat do mých lig
10:30
Dukla Praha
Viktoria Plzeň
– : –
13:00
Baník Ostrava
Slavia Praha
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
16:00
IFK Helsinky
TPS Turku
– : –
16:00
Ilves Tampere
Hämeenlinna
– : –
16:00
Jukurit Mikkeli
Sport Vaasa
– : –
16:00
Jyväskylä
KalPa Kuopio
– : –
16:00
Pelicans Lahti
Tappara Tampere
– : –
16:00
SaiPa Lappeenranta
Lukko Rauma
– : –
17:30
Ässät Pori
Kouvola
– : –

Německá liga

6. kolo

Přidat do mých lig
18:30
Norimberk
Augsburg
– : –

Švédská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
15:15
Lulea
Växjö
– : –
15:15
Timra
Färjestad
– : –
15:15
HV 71
Oskarshamn
– : –
18:00
Örebro
Skelleftea
– : –
18:00
Frölunda
Leksand
– : –
18:00
Rögle
Linköping
– : –

Švýcarská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Ambri-Piotta
Rapperswil
– : –
19:45
Biel
Lugano
– : –
19:45
Lausanne
Ženeva
– : –
19:45
Fribourg-Gottéron
Langnau
– : –
19:45
Kloten
Zug
– : –
19:45
Davos
Ajoie
– : –

Sofia (Bul.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Soul (Kor.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Tallinn (Est.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Tel Aviv (Iz.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Prostějov - Turnaj ITF mužů

Přidat do mých lig

Mistrovství světa žen

Přidat do mých lig

o 3. místo
finále 

Liga mužů

1. kolo

Přidat do mých lig
17:30
Ostrava
Pardubice
– : –
17:30
USK Praha
Hradec Králové
– : –
18:00
Opava
Nymburk
– : –
18:00
Olomoucko
Kolín
– : –
18:30
Brno
Slavia Praha
– : –

Liga žen

1. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Slavia Praha
Strakonice
– : –
17:00
Žabiny Brno
Hradec Králové
– : –
17:00
Ostrava
Slovanka MB
– : –

Mistrovství světa žen

Skupina A

Přidat do mých lig
16:00
Portoriko
Keňa
– : –

Mistrovství světa žen

Skupina B

Přidat do mých lig
14:00
Dominikánská republika
Thajsko
– : –
17:30
Jižní Korea
Chorvatsko
– : –
20:30
Polsko
Turecko
– : –

Mistrovství světa žen

Skupina C

Přidat do mých lig
13:00
Bulharsko
Kazachstán
– : –
16:00
Německo
Kanada
– : –
19:00
USA
Srbsko
– : –

Mistrovství světa žen

Skupina D

Přidat do mých lig
14:00
Brazílie
Čína
– : –

Extraliga mužů

3. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Beskydy
Liberec
– : –
17:00
Benátky nad Jizerou
Brno
– : –
18:00
Karlovarsko
Ústí nad Labem
– : –
18:00
Zlín
Příbram
– : –
18:00
Lvi Praha
České Budějovice
– : –
18:00
Kladno
Odolena Voda
– : –

Paříž (Fr.) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Buriram (Thaj.) - Kvalifikace na Velkou cenu Thajska, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

07:35

Jarama (Šp.) - Závěrečné závody ME tahačů

Přidat do mých lig

Klatovy - Rallye Pačejov, závod MČR v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Novozélandská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Singapur (Sing.) - Kvalifikace na Velkou cenu Singapuru, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

15:00 

Toruň (Pol.) - Grand Prix Polska, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Čcheng-tu (Čín.) - Mistrovství světa družstev

Přidat do mých lig

Tchongjong (Kor.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig