Vyhrála sto tisíc korun: Nečekala jsem, že se na mě usměje štěstí

Paní Halina (uprostřed) se raduje z výhry 100 tisíc korun. | foto: Fortuna

31 2011
Vlastně šla jen na nákup do jednoho pražského supermarketu, ale domů se vracela se sto tisíci korunami v kapse. Při té příležitosti si totiž koupila los, na který vyhrála. "Nečekala jsem, že se na mě usměje štěstí," říká výherkyně.

V Česku žije pět let. Do Prahy se přestěhovala z Ukrajiny, odkud pochází. Jmenuje se Halina. To jsou veškeré osobní informace, které ze zákona mohla sázková společnost Fortuna zveřejnit.

"Prodavač v obchodě mi nabídl několik losů loterie Zlatá rybka a já se rozhodla, že zkusím štěstí. Vyhrála jsem stovku, kterou jsem proměnila za další stokorunovou výhru. A pak už jsem byla jenom překvapená, když jsem vyhrála sto tisíc korun," popisovala výherkyně.

Peníze už paní Halina převzala. V pondělí odpoledne je dostala z rukou Martina Illnera, ředitele Loterie Fortuna, a Jozefa Janova, předsedy dozorčí rady společnosti Fortuna Entertainment Group.

"Co s výhrou udělám? Už jsem o tom přemýšlela a jeden nápad mám. Ale nechci ho prozradit, protože bych pak nepřekvapila své nejbližší," uvedla výherkyně.

Fortuna vydala půl milionu losů loterie Zlatá rybka. Hra je nastavená tak, aby vyhrával každý čtvrtý soutěžící. Hlavní výhru dva miliony korun ještě nikdo nezískal.

"Pokud si dobře vybavuji z pohádky, zlatá rybka splnila tři přání. Ještě tedy zbývají dvě. Proto tento los nebyl poslední, který si ve Zlaté rybce koupím," přikyvovala výherkyně z Prahy, že se dvoumilionový los pokusí najít i ona.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Rekordní Eurojackpot ve výši téměř 1,7 miliardy korun míří do Finska

Loterie (ilustrační foto)

Rekordní jackpot 61,2 milionu eur (téměř 1,7 miliardy korun) v loterii Eurojackpot, která od října...

Zakázat sázky na juniory? Snažíme se o pestrou nabídku, hájí se firmy

TAK CO VYBERU? Sázkař si vybírá kurzy.

Lidé volají: „Zakažte sázky na sport, který dělají amatéři!“ Aktuální kauza v hokejové extralize...

Češi už během hokejového šampionátu prosázeli přes půl miliardy korun

ŠANCE. Český útočník Jan Kovář ve čtvrtfinále proti USA neproměnil velkou šanci.

Nedrží se nijak při zemi, Češi jsou schopni na zápasy hokejového mistrovství světa sázet i...

Najdete na iDNES.cz