Už se dá sázet na fotbalové MS 2014. Favoritem Brazílie, Češi mezi outsidery

Španělští fotbalisté se radují s trofejí pro mistry světa. | foto: AP

21 2010
Fotbalové mistrovství světa skončilo teprve před necelými dvěma týdny, v zahraničí už se ale dá sázet na to, kdo vyhraje šampionát v roce 2014. Podle bookmakerů je největším favoritem domácí Brazílie.

Jestli letos lidé v Brazílii fotbalistům vyřazení ve čtvrtfinále odpustili, za čtyři roky budou brát jen titul. Nic jiného je zajímat nebude. Vždyť šampionát bude na domácí půdě!

"Uspořádat mistrovství světa je velký úkol, ale my všechny přesvědčíme, že dokážeme velké věci. A když všechno vyjde, vyhrajeme doma titul," řekl brazilský prezident Lula, když se dozvěděl o přidělení šampionátu.

Druhým největším adeptem na titul jsou podle bookmakerů sázkové kanceláře Stan James Argentinci. Úřadující mistři světa ze Španělska jsou v žebříčku na třetím místě. Hned za nimi se umístili Němci, kteří letos v Jižní Africe představili nadějný mladý výběr, a Nizozemci.

"Hráči, kteří v tuhle chvíli hrají v německé reprezentaci, mají obrovskou perspektivu. Máme šanci, abychom v příštích letech letošní bronz minimálně zopakovali, jenom musíme neustále pracovat a nezakrnět," řekl nedávno německý obránce Philipp Lahm, jenž v Jižní Africe nosil kapitánskou pásku.

Česká reprezentace je podle kurzů okolo dvacátého místa. Pokud si na Rosického a spol. vsadíte a Češi by za čtyři roky opravdu triumfovali, vyhrajete 67násobek vsazené částky. Ještě hůř jsou na tom Slováci, na které bookmakeři vypsali kurz 201,00.

Kdo vyhraje MS 2014

Kurzy sázkové kanceláře Stan James

Brazílie 4,00 - Argentina 6,50 - Španělsko 7,00 - Německo 12,00 - Nizozemsko 13,00 - Anglie 21,00 - Itálie 21,00 - Francie 26,00 - Česko 67,00 - Slovensko 201,00

Autor:

Další z rubriky

Češi na zápasy hokejového šampionátu prosázeli přes miliardu korun

ČESKÝ „SYNEK“ V AKCI. Tomáš Hertl se nebojí chodit do prostorů před brankou,...

Skončené mistrovství světa v hokeji přepsalo české sázkařské rekordy, sázkaři na zápasy prosázeli...

Rekordní Eurojackpot ve výši téměř 1,7 miliardy korun míří do Finska

Loterie (ilustrační foto)

Rekordní jackpot 61,2 milionu eur (téměř 1,7 miliardy korun) v loterii Eurojackpot, která od října...

Češi už během hokejového šampionátu prosázeli přes půl miliardy korun

ŠANCE. Český útočník Jan Kovář ve čtvrtfinále proti USA neproměnil velkou šanci.

Nedrží se nijak při zemi, Češi jsou schopni na zápasy hokejového mistrovství světa sázet i...

Najdete na iDNES.cz