Uprchlík Krejčíř koupí fotbalovou Slavii. I na to si lze vsadit

Fotbalová Slavia v rukou Radovana Krejčíře? Kdo ví, co by spojení říkali hráči, které na jaře čeká boj o záchranu | foto:  Michal Šula, MAFRA

1 2011
Uprchlý podnikatel Krejčíř koupí fotbalovou Slavii, David a Victoria Beckhamovi se rozejdou a John Terry se ocitne ve vězení. Byl by to hodně divoký rok 2011, kdyby vyšly některé události, na které si lze vsadit.

Sami zvažte, zda jde o velkou, či malou šanci: pravděpodobnost, že čeští hokejisté obhájí titul mistrů světa, je stejná, jako že si Iveta Bartošová znovu vezme Jiřího Pomeje. Myslí si to bookmakeři sázkové kanceláře Tipsport, kteří na podivuhodnou svatbu s ženichem na bílém koni i na další zlato hokejistů vypsali shodný kurz 5:1.

"Chci bojovat se soupeři, ne s názory v české zemi," prohlásil kouč hokejistů Alois Hadamczik při zvolení do funkce, ale teď může "zabít dvě mouchy jednou ranou", triumfem na šampionátu by vyvrátil i skeptický názor bookmakerů.

Na co lze také sázet

Ve sportu

Fotbalisté za mřížemi? Kdo z hráčů Premier League skončí v roce 2011 první ve vězení? (Terry – kurz 9:1, Gerrard a Rooney – 10:1, Lampas – 16:1, Drogba – 33:1, William Hill).


Divácký zájem: přijde víc než 20 tisíc lidí na nedělní hokej Pardubice – Kometa pod otevřeným nebem (2,9:1, Fortuna).


Lewis Hamilton
se rozejde (10:1), nebo naopak ožení s přítelkyní Nicole (3:1, obojí William Hill).

Mimo sport

Karel Gott nevyhraje Českého slavíka 2011 (10:1, Tipsport).


Jiří Kajínek
bude zproštěn viny a propuštěn (100:1, Tipsport).

Přesto jde (společně s romancí Bartošové) podle kurzu o nejméně skeptický názor ze dvanácti Tipsportem vypsaných událostí, jež se mohou příští rok přihodit.

Z nich jen dvě se týkají sportu: na opačném pólu než hokejový titul stojí s nejvyšším kurzem tip na to, že Slavia sestoupí z fotbalové ligy a koupí ji podnikatel Radovan Krejčíř.

Slávistické fanoušky by ovšem nemělo těšit, že kurz 500:1 věští, že se to nestane. Kurzu dává vysokou hodnotu eventualita, že se slavný klub ocitne v Krejčířových rukou; když podnikatele ze sázky vyjmete a zbude v ní pouze sestup, scvrkne se na 9:1. A kdo ví, zda na jaře nebude ještě klesat...

Neobvyklé možnosti sázek nejsou specialitou jen Tipsportu. I konkurenční Fortuna je vypisuje, byť ne s takovým předstihem, proto zatím v nabídce nejsou.

"Letos se u nás dalo například sázet, zda hokejová Sparta vyhodí trenéra Hořavu, na návštěvnost filmu Román pro muže či zda bude ve Švýcarsku zadržený podnikatel Pitr vydán do konce roku do Česka, kde bookmakeři správně odhadli, že se tak nestane," informuje mluvčí sázkovky Petr Šrain.

"Naopak jsme prodělali v souvislosti s parlamentními volbami, což byl letošní bestseller: lidé prosázeli 15 milionů korun, ale protože se většinou trefili, Fortuna tratila."

Po internetu lze vsadit různé "legrácky" i u zahraničních kanceláří, a to nejen s výhledem na rok se dvěma jedničkami, ale i s dlouhodobější perspektivou. U Bet-at-home třeba můžete dát peníze na to, co nastane dřív, zda fotbalový titul mistrů světa pro Němce, nebo přílet člověka na Mars.

Ohromné množství netypických příležitostí tradičně nabízí William Hill. Kdo z fotbalistů Premier League bude příští rok jako první uvězněn? Rozejdou se Beckhamovi? Nebo Victoria oznámí, že je těhotná? Ožení se Lewis Hamilton? Šťastné tipování!

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

O evropskou loterii je zájem, Češi v Eurojackpot prosázeli 57 milionů

Ilustrační snímek

Zájem o evropskou loterii Eurojackpot s miliardovými výhrami v Česku nepolevuje. Sazka před...

Češi jsou proti USA mírní favorité. Hokejistům věří i sázkaři

DOBRÁ PRÁCE. Čeští hokejisté slaví gól Jiřího Sekáče proti Francii.

Ačkoliv čeští hokejisté zatím na mistrovství světa v Minsku nezářili, do čtvrtfinále proti Spojeným...

Zakázat sázky na juniory? Snažíme se o pestrou nabídku, hájí se firmy

TAK CO VYBERU? Sázkař si vybírá kurzy.

Lidé volají: „Zakažte sázky na sport, který dělají amatéři!“ Aktuální kauza v hokejové extralize...

Najdete na iDNES.cz