Uprchlík Krejčíř koupí fotbalovou Slavii. I na to si lze vsadit

Fotbalová Slavia v rukou Radovana Krejčíře? Kdo ví, co by spojení říkali hráči, které na jaře čeká boj o záchranu | foto:  Michal Šula, MAFRA

1 2011
Uprchlý podnikatel Krejčíř koupí fotbalovou Slavii, David a Victoria Beckhamovi se rozejdou a John Terry se ocitne ve vězení. Byl by to hodně divoký rok 2011, kdyby vyšly některé události, na které si lze vsadit.

Sami zvažte, zda jde o velkou, či malou šanci: pravděpodobnost, že čeští hokejisté obhájí titul mistrů světa, je stejná, jako že si Iveta Bartošová znovu vezme Jiřího Pomeje. Myslí si to bookmakeři sázkové kanceláře Tipsport, kteří na podivuhodnou svatbu s ženichem na bílém koni i na další zlato hokejistů vypsali shodný kurz 5:1.

"Chci bojovat se soupeři, ne s názory v české zemi," prohlásil kouč hokejistů Alois Hadamczik při zvolení do funkce, ale teď může "zabít dvě mouchy jednou ranou", triumfem na šampionátu by vyvrátil i skeptický názor bookmakerů.

Na co lze také sázet

Ve sportu

Fotbalisté za mřížemi? Kdo z hráčů Premier League skončí v roce 2011 první ve vězení? (Terry – kurz 9:1, Gerrard a Rooney – 10:1, Lampas – 16:1, Drogba – 33:1, William Hill).


Divácký zájem: přijde víc než 20 tisíc lidí na nedělní hokej Pardubice – Kometa pod otevřeným nebem (2,9:1, Fortuna).


Lewis Hamilton
se rozejde (10:1), nebo naopak ožení s přítelkyní Nicole (3:1, obojí William Hill).

Mimo sport

Karel Gott nevyhraje Českého slavíka 2011 (10:1, Tipsport).


Jiří Kajínek
bude zproštěn viny a propuštěn (100:1, Tipsport).

Přesto jde (společně s romancí Bartošové) podle kurzu o nejméně skeptický názor ze dvanácti Tipsportem vypsaných událostí, jež se mohou příští rok přihodit.

Z nich jen dvě se týkají sportu: na opačném pólu než hokejový titul stojí s nejvyšším kurzem tip na to, že Slavia sestoupí z fotbalové ligy a koupí ji podnikatel Radovan Krejčíř.

Slávistické fanoušky by ovšem nemělo těšit, že kurz 500:1 věští, že se to nestane. Kurzu dává vysokou hodnotu eventualita, že se slavný klub ocitne v Krejčířových rukou; když podnikatele ze sázky vyjmete a zbude v ní pouze sestup, scvrkne se na 9:1. A kdo ví, zda na jaře nebude ještě klesat...

Neobvyklé možnosti sázek nejsou specialitou jen Tipsportu. I konkurenční Fortuna je vypisuje, byť ne s takovým předstihem, proto zatím v nabídce nejsou.

"Letos se u nás dalo například sázet, zda hokejová Sparta vyhodí trenéra Hořavu, na návštěvnost filmu Román pro muže či zda bude ve Švýcarsku zadržený podnikatel Pitr vydán do konce roku do Česka, kde bookmakeři správně odhadli, že se tak nestane," informuje mluvčí sázkovky Petr Šrain.

"Naopak jsme prodělali v souvislosti s parlamentními volbami, což byl letošní bestseller: lidé prosázeli 15 milionů korun, ale protože se většinou trefili, Fortuna tratila."

Po internetu lze vsadit různé "legrácky" i u zahraničních kanceláří, a to nejen s výhledem na rok se dvěma jedničkami, ale i s dlouhodobější perspektivou. U Bet-at-home třeba můžete dát peníze na to, co nastane dřív, zda fotbalový titul mistrů světa pro Němce, nebo přílet člověka na Mars.

Ohromné množství netypických příležitostí tradičně nabízí William Hill. Kdo z fotbalistů Premier League bude příští rok jako první uvězněn? Rozejdou se Beckhamovi? Nebo Victoria oznámí, že je těhotná? Ožení se Lewis Hamilton? Šťastné tipování!

Autor:
Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Dějiny čtvrcení v Praze. Nejděsivější případy rozřezaných těl

Děsivé kriminální případy. O těchto čtyřech vraždách mluvila celá republika. Brutální a hrůzostrašné „kouskování“...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

  • Další z rubriky

Sázkové kanceláře před fotbalovým šampionátem nejvíc věří Brazílii

Fotbalové mistrovství světa v Brazílii vyhraje podle bookmakerů domácí výběr. Za druhého největšího favorita šampionátu...

Češi na zápasy hokejového šampionátu prosázeli přes miliardu korun

Skončené mistrovství světa v hokeji přepsalo české sázkařské rekordy, sázkaři na zápasy prosázeli více než miliardu...

Favority jsou obhájci Rusové. Sázkaři však bezmezně věří českému týmu

Pohár pro mistry světa si z Prahy odvezou hokejisté Ruska, věří bookmakeři největších sázkových kanceláří. Jejich...

Státu z nelegálních sázek uniká na daních až miliarda ročně

Nelegální provozovatelé on-line loterií a sázek připraví stát ročně o víc než miliardu korun na daních. Český sport tak...

Najdete na iDNES.cz