Tenisový risk vyšel. Sázkař trefil 23 výsledků a zinkasoval 1,7 milionu

Sázkaři pomohl k výhře 1,7 milionů korun i hladký triumf Andyho Murrayho v prvním kole US Open. | foto: AP

3 2012
Na pohled jeho tiket možná působil příliš riskantně. Vždyť jeden ze sázkařů vsadil sumu 40 500 korun na 23 zápasů posledního grandslamového turnaje sezony, US Open v New Yorku. Jenže - trefil všechny a na konto si připsal ohromující výhru 1,7 milionu korun.

Internetový sázkař uhodl výsledky všech 23 duelů dvouhry mužů a žen, přičemž mu pomohla zaváhání tří českých tenistů i dvě skreče. Prohlédněte si vítězný tiket...

Při sestavování tiketu se pozdější výherce rozhodl pro sázku „Maxikombi“,zápasy rozdělil do šesti skupin a pro každou z nich určil samostatný vklad. Aby dosáhl na jakoukoliv výhru, stačí správně tipnout jednu skupinu, další uhodnuté skupiny pak výhru dále zvyšují.

Fotbalovému expertovi uteklo 8 milionů

Příjemný konec léta měl i sázkař u Tipsportu, který rovněž vyhrál velkou sumu při sázce Maxikombi. Za necelých 300 korun natipoval 21. srpna padesátku fotbalových zápasů a bojoval o snovou výhru osmi milionů. Pouze remíza Arsenalu se Stoke (0:0) mu nevyšla. I tak ale bral 673 079 korun.

"Takto dlouhé tikety, které se našim zákazníkům daří správně sestavit, bývají často dílem náhody. V tomto případě nicméně musel být jeho autorem člověk, který tenis opravdu hodně dobře zná. Tiket nestavěl jen na kursech pod 1,2:1, ale nebál se zkusit i zápasy za 1,85:1 nebo 2,09:1. A v neposlední řadě dokázal správně vsadit skreče Kukuškina a Pervakové, což jenom dokládá, jak perfektní informace se mu daří získávat," upozornil Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Sázku Maxikombi sázkaři obvykle volí proto, aby snížili riziko a měli větší šanci na výhru, kterou u oblíbenější AKO sázky zhatí byť jen jediná chyba.

Výhra 1,7 milionu za vsazených 40 500 korun je mimořádná, nicméně pokud by všech 23 utkání na jednom tiketu vsadil AKO (bez rozdělení do skupin), získal by při zachování vkladu a celkovému kursu 296,95:1 jednu z nejvyšších výher v historii Fortuny - přes 12 milionů.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Češi jsou proti USA mírní favorité. Hokejistům věří i sázkaři

DOBRÁ PRÁCE. Čeští hokejisté slaví gól Jiřího Sekáče proti Francii.

Ačkoliv čeští hokejisté zatím na mistrovství světa v Minsku nezářili, do čtvrtfinále proti Spojeným...

Vzpoura sázkařů, hlásí bookmakeři. Češi ženou Berdycha do finále

Tomáš Berdych po vítězném míčku.

VIDEO Dosud se do finále grandslamového turnaje dostal jen jednou, čeští sázkaři však věří, že se to...

Češi už během hokejového šampionátu prosázeli přes půl miliardy korun

ŠANCE. Český útočník Jan Kovář ve čtvrtfinále proti USA neproměnil velkou šanci.

Nedrží se nijak při zemi, Češi jsou schopni na zápasy hokejového mistrovství světa sázet i...

Dobré zprávy z porodnic: Klesá počet císařských řezů i nedonošených miminek
Dobré zprávy z porodnic: Klesá počet císařských řezů i nedonošených miminek

V Česku klesá počet porodů císařským řezem a také dětí s nízkou porodní váhou. Tyto informace zazněly na tiskové konferenci věnované perinatální péči v ČR. Příznivé zprávy souvisí s nižším počtem vícečetných těhotenství i dobré perinatální péči.

Najdete na iDNES.cz