Na internet míří sázková kancelář, která nevybírá manipulační poplatky

U sázkové kanceláře Victoria-Tip si zatím můžete vsadit jen na pobočkách. | foto: Profimedia.cz

19 2009
Jen pět sázkových kanceláří zatím může nabízet své služby i na internetu. To by se ale mělo brzy změnit: zvýšit konkurenci hodlá společnost Victoria-Tip.

Sázková kancelář Victoria-Tip navýšila kapitál o 44,3 milionu korun na 144,3 milionu korun. Tento krok souvisí i s přípravou na vstup do oblasti internetového sázení, které je součástí strategických plánů firmy. Uvedl to generální ředitel firmy Martin Ladýř.

Povolení k internetovému sázení má v Česku zatím jen pět firem.

Roudnická Victoria-Tip se snaží zařadit k dlouhodobě nejúspěšnější pětici sázkových kanceláří, tedy do skupiny společností Tipsport, Fortuna, Chance, Synot Tip a Sazka.

O internetovém sázení na idnes.cz

Ladýř svou firmu zařadil už na čtvrté až páté místo na trhu. "Naše firma přijala v roce 2008 sázky za zhruba 500 milionů korun a provozujeme zhruba 300 poboček. Jsme jedinou českou sázkovou kanceláří, která nevybírá manipulační poplatek," upozornil.

Zmíněná pětice provozovatelů poskytuje internetové sázky od začátku letošního ledna a zájem klientů je enormní. Podíl on-line sázek by neměl být menší než 30 procent. -čtěte Internetové sázení má úspěch, libují si kanceláře. Češi nové službě propadli

Jak je to s manipulačními poplatky

Může to být citelný rozdíl. Manipulační poplatky totiž dokážou pěkně zamávat s výslednými čísly.

Vsadíte například 1 000 korun u sázkové kanceláře, která má manipulační poplatky 10 procent. Když prohrajete, přijdete dohromady o 1 100.

Victoria-Tip to má vyřešené jinak. Pokud vám tiket nevyjde, prohrajete, "jen" vsazenou tisícovku. Manipulační poplatek si od vás vezme jen v případě výhry.

"Bez internetu to do budoucna nepůjde. Otázkou je, kdy tam vstoupit," uvedl Ladýř s tím, že jeho firma chce nejdříve vyhodnotit výsledky internetového působení konkurence a také zkvalitnit služby na svých pobočkách pro stávající zákazníky. Počet poboček měnit nechce. "Počet v tuto chvíli vidíme jako optimální a plánujeme spíše zlepšit teritoriální rozložení poboček a zvýšit jejich průměrný výnos," poukázal.

Victoria-Tip byla založená jediným akcionářem Harlequ'in v březnu 2003.

Podle aktuálního výpisu z obchodního rejstříku jsou akcionáři firmy ASF Invest a Wotan Credit. Jediným upisovatelem pro navyšování kapitálu byla určena Wotan Credit.


diskutujte o sázení

Jaké sázkové kanceláři dáváte přednost?

Autoři: ,

Nejčtenější

Další z rubriky

Češi jsou proti USA mírní favorité. Hokejistům věří i sázkaři

DOBRÁ PRÁCE. Čeští hokejisté slaví gól Jiřího Sekáče proti Francii.

Ačkoliv čeští hokejisté zatím na mistrovství světa v Minsku nezářili, do čtvrtfinále proti Spojeným...

Češi už během hokejového šampionátu prosázeli přes půl miliardy korun

ŠANCE. Český útočník Jan Kovář ve čtvrtfinále proti USA neproměnil velkou šanci.

Nedrží se nijak při zemi, Češi jsou schopni na zápasy hokejového mistrovství světa sázet i...

O evropskou loterii je zájem, Češi v Eurojackpot prosázeli 57 milionů

Ilustrační snímek

Zájem o evropskou loterii Eurojackpot s miliardovými výhrami v Česku nepolevuje. Sazka před...

Najdete na iDNES.cz