Na internet míří sázková kancelář, která nevybírá manipulační poplatky

U sázkové kanceláře Victoria-Tip si zatím můžete vsadit jen na pobočkách. | foto: Profimedia.cz

19 2009
Jen pět sázkových kanceláří zatím může nabízet své služby i na internetu. To by se ale mělo brzy změnit: zvýšit konkurenci hodlá společnost Victoria-Tip.

Sázková kancelář Victoria-Tip navýšila kapitál o 44,3 milionu korun na 144,3 milionu korun. Tento krok souvisí i s přípravou na vstup do oblasti internetového sázení, které je součástí strategických plánů firmy. Uvedl to generální ředitel firmy Martin Ladýř.

Povolení k internetovému sázení má v Česku zatím jen pět firem.

Roudnická Victoria-Tip se snaží zařadit k dlouhodobě nejúspěšnější pětici sázkových kanceláří, tedy do skupiny společností Tipsport, Fortuna, Chance, Synot Tip a Sazka.

O internetovém sázení na idnes.cz

Ladýř svou firmu zařadil už na čtvrté až páté místo na trhu. "Naše firma přijala v roce 2008 sázky za zhruba 500 milionů korun a provozujeme zhruba 300 poboček. Jsme jedinou českou sázkovou kanceláří, která nevybírá manipulační poplatek," upozornil.

Zmíněná pětice provozovatelů poskytuje internetové sázky od začátku letošního ledna a zájem klientů je enormní. Podíl on-line sázek by neměl být menší než 30 procent. -čtěte Internetové sázení má úspěch, libují si kanceláře. Češi nové službě propadli

Jak je to s manipulačními poplatky

Může to být citelný rozdíl. Manipulační poplatky totiž dokážou pěkně zamávat s výslednými čísly.

Vsadíte například 1 000 korun u sázkové kanceláře, která má manipulační poplatky 10 procent. Když prohrajete, přijdete dohromady o 1 100.

Victoria-Tip to má vyřešené jinak. Pokud vám tiket nevyjde, prohrajete, "jen" vsazenou tisícovku. Manipulační poplatek si od vás vezme jen v případě výhry.

"Bez internetu to do budoucna nepůjde. Otázkou je, kdy tam vstoupit," uvedl Ladýř s tím, že jeho firma chce nejdříve vyhodnotit výsledky internetového působení konkurence a také zkvalitnit služby na svých pobočkách pro stávající zákazníky. Počet poboček měnit nechce. "Počet v tuto chvíli vidíme jako optimální a plánujeme spíše zlepšit teritoriální rozložení poboček a zvýšit jejich průměrný výnos," poukázal.

Victoria-Tip byla založená jediným akcionářem Harlequ'in v březnu 2003.

Podle aktuálního výpisu z obchodního rejstříku jsou akcionáři firmy ASF Invest a Wotan Credit. Jediným upisovatelem pro navyšování kapitálu byla určena Wotan Credit.


diskutujte o sázení

Jaké sázkové kanceláři dáváte přednost?

Autoři: ,

Nejčtenější

Další z rubriky

Sázkařské aféry ve sportu nejsou novinkou. Týkala se i Hadamczika

Reprezentační kouč Alois Hadamczik po prohraném utkání s USA. (19. února 2014)

Zní trochu podivně, když se někdo k současné kauze údajného pokusu o ovlivnění zápasu v juniorském...

Rekordní Eurojackpot ve výši téměř 1,7 miliardy korun míří do Finska

Loterie (ilustrační foto)

Rekordní jackpot 61,2 milionu eur (téměř 1,7 miliardy korun) v loterii Eurojackpot, která od října...

Sázkové kanceláře před fotbalovým šampionátem nejvíc věří Brazílii

Brazilec Neymar (vlevo) uniká Luisovi Tejadaovi z Panamy.

Fotbalové mistrovství světa v Brazílii vyhraje podle bookmakerů domácí výběr. Za druhého největšího...

Kde doma tečou peníze? 5 tipů, které vám ušetří tisíce korun
Kde doma tečou peníze? 5 tipů, které vám ušetří tisíce korun

Proč u vás doma nefungují všechny univerzální rady, jak ušetřit? Protože každá rodina funguje jinak! Zaměřte se na to, co opravdu potřebujete, a podle toho postupně utáhněte kohoutek na správném místě. V rozpočtu se pak najde i pár stovek navíc.

Najdete na iDNES.cz