Eureka Poker Tour v Praze vrcholí, o výhru usilují také dva Češi

POKER. V Praze právě probíhá turnaj Eureka Poker Tour, pokračují ještě dva Češi. | foto: Tomáš Stacha, PokerStars.net

11 2013
Z více než tisícovky pokerových hráčů zůstalo v pražském turnaji Eureka Poker Tour už je 44 nejlepších. Ve středu bojují o účast na finálovém stole také dva Češi - Milan Šimko a Jaroslav Peter.

Prosincový turnaj je v několika ohledech rekordní, tím pádem je lákavá také odměna pro vítěze, který si odnese přes 226 tisíc eur. To je v přepočtu skoro šest a půl milionu korun.

Na začátku třetího hracího dne - tedy ve středu v poledne - měl nejblíže k výhře Stephen "Stevie444" Chidwick z Velké Británie, kterému se daří spíš při online pokeru. Přes milion v žetonech měl na stole i domácí zástupce Milan Šimko. Spolu s ním usiluje o výhru také Jaroslav Peter, který byl na 32. místě.

Oba nejúspěšnější Češi však už teď mají jistotu, že se jim účast v Eureka Poker Tour vyplatila. Při buy-inu (vstupní částce) 1 100 eur dostanou skoro čtyřnásobek. Celkem se peníze vyplácely 191 hráčům. Mezi nimi bylo dalších deset českých hráčů.

Největší "mumraj" se v pražském hotelu Hilton každopádně čeká ve čtvrtek. Nejde ani tak o to, že Eureka vyvrcholí finálovým stolem, nebo že začíná prestižnější turnaj European Poker Tour. Ale hlavně - do Prahy přijede Rafael Nadal!

Světová tenisová jednička se zúčastní spolu s dalšími osobnostmi charitativního turnaje. O Nadala je velký zájem mezi akreditovanými médii, zatím ani jisté, kdy přesně do Prahy přiletí a co všechno tady stihne. Ví se jen, že si u stolu zahraje třeba proti fotbalistům Ronaldovi a Andreji Ševčenkovi, lyžaři Albertu Tombovi nebo pokerovému profesionálovi Danielu Negreanuovi.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

O evropskou loterii je zájem, Češi v Eurojackpot prosázeli 57 milionů

Ilustrační snímek

Zájem o evropskou loterii Eurojackpot s miliardovými výhrami v Česku nepolevuje. Sazka před...

Češi už během hokejového šampionátu prosázeli přes půl miliardy korun

ŠANCE. Český útočník Jan Kovář ve čtvrtfinále proti USA neproměnil velkou šanci.

Nedrží se nijak při zemi, Češi jsou schopni na zápasy hokejového mistrovství světa sázet i...

Vzpoura sázkařů, hlásí bookmakeři. Češi ženou Berdycha do finále

Tomáš Berdych po vítězném míčku.

VIDEO Dosud se do finále grandslamového turnaje dostal jen jednou, čeští sázkaři však věří, že se to...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz