Eureka Poker Tour v Praze vrcholí, o výhru usilují také dva Češi

POKER. V Praze právě probíhá turnaj Eureka Poker Tour, pokračují ještě dva Češi. | foto: Tomáš Stacha, PokerStars.net

11 2013
Z více než tisícovky pokerových hráčů zůstalo v pražském turnaji Eureka Poker Tour už je 44 nejlepších. Ve středu bojují o účast na finálovém stole také dva Češi - Milan Šimko a Jaroslav Peter.

Prosincový turnaj je v několika ohledech rekordní, tím pádem je lákavá také odměna pro vítěze, který si odnese přes 226 tisíc eur. To je v přepočtu skoro šest a půl milionu korun.

Na začátku třetího hracího dne - tedy ve středu v poledne - měl nejblíže k výhře Stephen "Stevie444" Chidwick z Velké Británie, kterému se daří spíš při online pokeru. Přes milion v žetonech měl na stole i domácí zástupce Milan Šimko. Spolu s ním usiluje o výhru také Jaroslav Peter, který byl na 32. místě.

Oba nejúspěšnější Češi však už teď mají jistotu, že se jim účast v Eureka Poker Tour vyplatila. Při buy-inu (vstupní částce) 1 100 eur dostanou skoro čtyřnásobek. Celkem se peníze vyplácely 191 hráčům. Mezi nimi bylo dalších deset českých hráčů.

Největší "mumraj" se v pražském hotelu Hilton každopádně čeká ve čtvrtek. Nejde ani tak o to, že Eureka vyvrcholí finálovým stolem, nebo že začíná prestižnější turnaj European Poker Tour. Ale hlavně - do Prahy přijede Rafael Nadal!

Světová tenisová jednička se zúčastní spolu s dalšími osobnostmi charitativního turnaje. O Nadala je velký zájem mezi akreditovanými médii, zatím ani jisté, kdy přesně do Prahy přiletí a co všechno tady stihne. Ví se jen, že si u stolu zahraje třeba proti fotbalistům Ronaldovi a Andreji Ševčenkovi, lyžaři Albertu Tombovi nebo pokerovému profesionálovi Danielu Negreanuovi.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Kdo získá fotbalový titul? U sázkařů i bookmakerů vítězí Sparta

Fotbalisté Sparty během přípravného utkání se Žilinou.

Přestože první ligu vedou po podzimu fotbalisté Plzně, favoritem na zisk titulu je druhá Sparta,...

Sázkové kanceláře před fotbalovým šampionátem nejvíc věří Brazílii

Brazilec Neymar (vlevo) uniká Luisovi Tejadaovi z Panamy.

Fotbalové mistrovství světa v Brazílii vyhraje podle bookmakerů domácí výběr. Za druhého největšího...

Sázkařské aféry ve sportu nejsou novinkou. Týkala se i Hadamczika

Reprezentační kouč Alois Hadamczik po prohraném utkání s USA. (19. února 2014)

Zní trochu podivně, když se někdo k současné kauze údajného pokusu o ovlivnění zápasu v juniorském...

Naděje pro neplodné páry: Česko zavádí novou metodu mrazení vajíček
Naděje pro neplodné páry: Česko zavádí novou metodu mrazení vajíček

Státní ústav pro kontrolu léčiv schválil v nedávné době zcela novou metodu mrazení vajíček. Měla by eliminovat riziko poškození vajíčka při rozmrazení a dát tak ženám, které podstupují umělé oplodnění, větší šanci na úspěch.

Najdete na iDNES.cz