Češi jsou před utkáním s polskými fotbalisty favority, míní bookmakeři

Marek Jankulovski v loňském utkání s Polskem. | foto: Reuters

9 2009
Poláci jsou před kvalifikačním soubojem s českými fotbalisty outsidery. Aspoň podle tuzemských sázkových kanceláří, které před vyvrcholením bitev o mistrovství světa 2010 nabízejí pestrou nabídku tipů.

Tipsport a Fortuna mimo jiné vypsaly nejnižší kurz na výhru českého týmu 2:0, podle Chance je nejpravděpodobnějším výsledkem vítězství 1:0.

Kanceláře však už nejsou tak optimistické, co se týká vyhlídek na postup. Zřejmě i proto, že národnímu týmu nemusejí stačit ani dvě výhry v závěrečných duelech s Polskem a Severním Irskem.

Podle kanceláří je ale český tým před utkáním s Polskem jasným favoritem na vítězství. Nejnižší kurz na tříbodový český zisk vypsal Tipsport (1,4:1), na remízu pak 4,4 a na výhru Polska už vysoký kurz 6,0. V podobných číslech se pohybují i Fortuna (1,42 - 4,1 - 6,14) a Chance (1,45 - 3,9 - 7). Chance vidí jako nejpravděpodobnější českou výhru 1:0, na niž je stanoven kurz 6,0, Tipsport s Fortunou očekávají výraznější vítězství 2:0. Tipsport vypsal kurz 6,0 a Fortuna 6,5.

Výtečná střelecká forma útočníka Milana Baroše také kanonýra Galatasaraye Istanbul staví v očích bookmakerů do pozice nejpravděpodobnějšího střelce. Na to, že se Baroš trefí i v sobotu, vypsala Chance kurz 2,0, následuje další český útočník Tomáš Necid (2,5) a Jiří Štajner (3,7).

Pokud si někdo u Fortuny vsadí, že Baroš vstřelí tři a více branek a napodobí tak čtyřgólové představení proti San Marinu, bere patnáctinásobek vsazené sumy. V případě brankáře Petra Čecha by to pak byl stonásobek.

Bookmakeři ovšem nejsou tak optimističtí u postupových vyhlídek českého týmu. Na to, že se Češi probojují z druhého místa alespoň do baráže, Fortuna vypsala kurz 2,52, v případě nepostupu je kurz výrazně nižší - 1,4. Tipsport stanovil kurz 5:1 pro případ, že se Češi probojují až na mistrovství, výrazně nízký kurz 1,1 je stanoven pro opak.

Autoři: ,

Nejčtenější

Další z rubriky

Češi už během hokejového šampionátu prosázeli přes půl miliardy korun

ŠANCE. Český útočník Jan Kovář ve čtvrtfinále proti USA neproměnil velkou šanci.

Nedrží se nijak při zemi, Češi jsou schopni na zápasy hokejového mistrovství světa sázet i...

Zakázat sázky na juniory? Snažíme se o pestrou nabídku, hájí se firmy

TAK CO VYBERU? Sázkař si vybírá kurzy.

Lidé volají: „Zakažte sázky na sport, který dělají amatéři!“ Aktuální kauza v hokejové extralize...

Češi na zápasy hokejového šampionátu prosázeli přes miliardu korun

ČESKÝ „SYNEK“ V AKCI. Tomáš Hertl se nebojí chodit do prostorů před brankou,...

Skončené mistrovství světa v hokeji přepsalo české sázkařské rekordy, sázkaři na zápasy prosázeli...

TEST PLEN: Deset miminek jim dalo pořádně zabrat
TEST PLEN: Deset miminek jim dalo pořádně zabrat

Maminky z eMimina otestovaly nové plenky Pampers z řady Premium care. Nejmenší miminka i větší batolata je podrobila důkladnému zkoumání. Prošly Pampersky zátěžovým testem?

Najdete na iDNES.cz