Diskuze

A teď se těším, až si dám hamburger, odměňovala se Sáblíková v Calgary

3 dny, 5 startů, 1 vítězství, 2 umístění na stupních vítězů (a 4. místo navrch), 1 český rekord, 2 osobní rekordy, 232 bodů. Taková byla bilance Martiny Sáblíkové při zahajovacím kole Světového poháru rychlobruslařek v Calgary. Podařenější vstup do sezony ještě nezažila.

Obdiv, respekt, gratulace k vydrzi. VVV

2 0
možnosti

J82a47n 34S82t97o16d28o17l18a

16. 11. 2015 12:52

Martina jezdí pěkně, ale s tím vyčerpáním mě štve. Všude to musí zdůrazňovat, ač je to nesmysl. Bart Swings, vítěz masáku byl na 1500 metrů druhý. V bruslení se běžně jezdí víc tratí v jeden den. Zrovna probíhá MS v inline rychlobruslení, a tam se třeba jede rozjířďka na 10km bodovačky, což je velice náročný závod, a poté finále. Dva až tři závody během jednoho dne nejsou nic mimořádného a dají se zvládnout bez problému.