Felipe Conde

Felipe Conde | foto: Ivana Hošková

Trenér chrudimských futsalistů Conde: Naše produktivita byla nízká

• 0
„Tak málo, říkáš?“ Kdo ví, jestli někdo v kabině chrudimských futsalistů nepoužil tuhle známou repliku z legendárního snímku Pelíšky po úterní dohrávce jedenáctého kola. Chrudim v ní totiž rozstřílela Mělník ve venkovním zápase 8:2, podle kouče Východočechů Felipe Condeho to však bylo málo.

„Odehráli jsme kvalitní utkání, vyzkoušeli jsme si v útoku řadu herních variant, ale bohužel produktivita byla nízká,“ uvedl trenér po zápase. Výhru Chrudimi řídil Brazilec Max, jenž Mělníku nasázel hattrick. V šesté minutě otevíral skóre a třígólový večer dokončil dvěma trefami během třiadvacáté minuty. Tam favorit soupeři definitivně odskočil na 5:0.

„Mělníku však k jeho výkonu gratuluji. Líbí se mi, když se soupeř nebojí postavit mladé hráče, kteří mají kuráž,“ chválil soka Conde.

Příští zápas jeho tým hraje zítra ve 20 hodin na Slavii.