Nejlepší z finále Miss aerobik 2012, uprostřed vítězka Jana Šimíčková.

Nejlepší z finále Miss aerobik 2012, uprostřed vítězka Jana Šimíčková. | foto: www.missaerobik.cz

Nejspíš budu nervózní, říká před finále Miss aerobik slavný Panenka

  • 0
Na 17. ročník finále soutěže Miss aerobik se poctivě připravuje i legendární český fotbalista Antonín Panenka. "Zatímco na tu bělehradskou penaltu v šestasedmdesátém jsem si hodně věřil, tak tentokrát budu hodně nervózní," říká čtyřiašedesátiletá ikona Bohemians 1905.

Jednou ze čtyř finálových disciplín Miss aerobik 2013 (volná sestava aerobiku, promenáda v plavkách, promenáda v dlouhých společenských šatech) je totiž pro dvanáct děvčat tradiční konverzace s osobností.

A vedle boxera Lukáše Konečného, kajakáře Vavřince Hradilka, stolního tenisty Petra Korbela a dalších je mezi těmito osobnostmi právě Panenka.

Finále soutěže, kterou organizuje společnost E-MOTION, proběhne v neděli 24. listopadu od 18 hodin v pražském TOP hotelu, večer uvádějí televizní moderátoři Barbora Černošková s Petrem Vichnarem a zazpívá na něm také Petr Kolář.

"Fanoušci aerobiku a krásných dívek se mají na co těšit," zdůrazňuje ředitelka a zakladatelka soutěže Jana Čejková. A vítězka se zase může těšit na hlavní cenu, kterou je automobil Škoda Rapid.