Domácí zlomilo špatné střídání

Domácí doplatili na chybné střídání v prodloužení. Ujíždějící Štraub spoustu času, aby poslal puk ke Kaděrovi, který jej snadno zasunul do odkryté branky. V rušném duelu plném drobných potyček zářili brankáři, domácí Orct i vítkovický Trvaj. Gólman hostů navíc v 58. minutě lapil Reichlovo trestné střílení. Mužstva zkoušela uspět všemi způsoby, třeba litvínovský Rosol místo střely v nadějné pozici mazaně objel branku, trenér hostů Hadamczik si zase vzal oddechový čas před přesilovkou už ve 47. minutě.

Branka a nahrávka: 63. Kaděra (Štraub). Rozhodčí: Homola. Vyloučení: 5:6. Diváků: 2188. Třetiny: 0:0, 0:0, 0:0 - 0:1.

Litvínov: Orct - Mrázek (21. Macholda), Suchý, Gýna, Ťupa, Pilař, Hranáč - Rosol, Reichel, Kubinčák - Kysela, Piroš, Kotrla - Stavenský, Lezo, Bednařík.

Vítkovice: Trvaj - Philipp, Jerofejev, Škuta, Galvas, Jurečka, Zápotočný - I. Padělek, Moravec, Procházka - Kaděra, Štraub, Selingr - Ivan (30. A. Padělek), Pleva, Irgl - Tomášek, Polášek, Pavelek.