Házenkářky Slavie v Kumanovu.

Házenkářky Slavie v Kumanovu. | foto: DHC Slavia

Slávistky dostaly v odvetě s Odense za vyučenou. V Poháru EHF končí

• 2
Házenkářky Slavie Praha prohrály ve 2. kole Poháru EHF i odvetný zápas s Odense a v soutěži skončily. Český tým dnes v dánském Otterupu na rozdíl od pátečního úvodního duelu na favorita od počátku nestačil a prohrál 14:38. První zápas Pražanky ztratily po nadějném prvním poločase poměrem 25:34.

Domácí hráčky tentokrát vstoupily do utkání koncentrovaně a v první desetiminutovce šňůrou 8:0 rozhodly. Slávistky se prvního gólu dočkaly až ve 12. minutě. Odense vyhrálo úvodní poločas 21:6 a obraz hry se ani po přestávce nezměnil, přestože v domácím týmu dostaly příležitost hráčky z lavičky.

Odveta 2. kola Poháru EHF házenkářek v Otterupu

Odense Handbold - Slavia Praha 38:14 (21:6) Nejvíce branek: Heindahlová 7, Offendalová 6, Höjlundová 5 - Pokorná 7/3, Jačková 4. První zápas 34:25, postupuje Odense.

Témata: DHC Slavia Praha