Písecká trenérka Kateřina Keclíková dává pokyny.

Písecká trenérka Kateřina Keclíková dává pokyny. | foto: Ladislav Němec, MAFRA

Písecké házenkářky vyhrály drama ve Zlíně a jsou v interlize třetí

• 0
Písecké házenkářky vyhrály dramatický zápas 7. kola ve Zlíně a v interligové tabulce se vyšplhaly na třetí místo. Výhra 28:27 je posunula před slávistky, které si stejně jako mistrovský Most předehrál zápas již ve středu.

Písek rozhodl zápas ve zlínské hale až v závěru. Ještě ve 48. minutě totiž favorizovaný hostující tým prohrával 20:23, ale po stíhací jízdě nakonec bral oba body.

„Myslím si, že nevyhrál lepší, ale šťastnější tým. Celé utkání bylo vyrovnané, o poločase jsme o dvě branky vedli, nakonec jsme o gól vyhráli. Pro nás to má šťastnější konec,“ řekl písecký kouč Josef Keclík.