Pokud by Češky Německo porazily, měly by oba týmy stejně bodů a rozhodl by vzájemný zápas. Němkám stačí k postupu remíza, protože dva body už mají za senzační výhru nad Norkami.
Na šampionátu je 16 týmů ve čtyřech skupinách. Z každé postoupí tři do další fáze. Vytvoří se dvě šestičlenné skupiny a pak postoupí vždy dva do semifinále.
Mistrovství Evropy házenkářek ve Francii |
Skupina C (Montbéliard)
2. Glavanová,9. Krsniková,14. Turková,14. Krsniková,18. S. Posavecová,21. Debelićová,26. Debelićová,27. Debelićová,34. Debelićová,38. P. Posavecová,47. Krsniková,50. Krsniková,52. L. Kalausová,53. Krsniková,55. Milosavljevićová
1. Kovacsicsová,2. Lukácsová,6. Kovácsová,9. Háfraová,10. Schatzlová,12. Háfraová,17. Háfraová,22. Háfraová,25. Kovacsicsová,28. Schatzlová,30. Schatzlová,31. Háfraová,33. Kovácsová,35. Schatzlová,40. Tóviziová,42. Kovácsová,43. Kovácsová,44. Schatzlová,50. Kovácsová,51. Lukácsová,54. Tothová,57. Kazaiová
Kapitanovićová, Pijevićová – P. Posavecová, Plahineková, Krsniková, S. Posavecová, Milosavljevićová, Turková, L. Kalausová, Ježićová, Miloševićová, Dežićová, Debelićová, Glavanová, Blaževićová, Prkačinová.
Bíróvá, É. Kissová – Tóviziová, Schatzlová, Kovacsicsová, Szalai, Orbánová, Pálosová–Bognárová, Kovácsová, Mészárosová, Planétaová, Kazaiová, Háfraová, Lukácsová, Tothová, Lakatos.
Rozhodčí: Vranes (AUT), Wenninger (AUT)
3. Polmanová,5. Dulferová,7. Polmanová,9. Polmanová,11. Smeetsová,12. Smeetsová,14. Van Der Heijdenová,15. Grootová,21. Malesteinová,24. Abbinghová,24. Grootová,28. Abbinghová,29. Dulferová,30. Grootová,34. Abbinghová,41. Polmanová,43. Bontová,45. Grootová,47. Grootová,52. Van Der Heijdenová,53. Bontová,57. Grootová,60. Abbinghová
3. Hernándezová,3. Hernándezová,7. M. Gonzálezová,10. Penová,12. Fernándezová,14. Penová,17. Hernándezová,23. Lópezová,25. Arderíusová,26. Lópezová,34. Rodríguezová,36. Hernándezová,37. Rodríguezová,39. Hernándezová,42. Lópezová,43. Martínová,46. Garcíaová Ávilaová,48. Martínová,51. Hernándezová,54. Rodríguezová,55. Rodríguezová,60. Martínová
Duijndamová, Westerová – Abbinghová, Amegaová, Bontová, Dulferová, Freriksová, Grootová, Kramerová, Malesteinová, Polmanová, Rozemalenová, Smeetsová, Van Der Heijdenová, Visserová.
Castellanosová, Navarrová – Arderíusová, Cesáreová, Fernándezová, Garcíaová Ávilaová, Gonzálezová Ortegaová, M. Gonzálezová, Gutiérrezová Bermejová, Hernándezová, Lópezová, Martínová, Martínezová, Penová, Rodríguezová, Valdiviaová.
Rozhodčí: Bonaventuraová C. – Bonaventuraová J. (obě Francie)
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Nizozemsko | 2 | 2 | 0 | 0 | 56:52 | 4 |
2. | Španělsko | 2 | 1 | 0 | 1 | 52:46 | 2 |
3. | Maďarsko | 2 | 1 | 0 | 1 | 49:46 | 2 |
4. | Chorvatsko | 2 | 0 | 0 | 2 | 36:49 | 0 |
Skupina D (Brest):
4. Grossmannová,6. Behnkeová,8. Smitsová,11. Behnkeová,16. Behnkeová,17. Bolková,23. Behnkeová,24. Behnkeová,27. Weigelová,31. Smitsová,35. Smitsová,37. Stolleová,40. Stolleová,47. Weigelová,50. Bergerová,51. Behnkeová,52. Bergerová,55. Bolková,55. Bolková,56. F. Mullerová,58. Schmelzerová,59. Behnkeová
1. Geigerová,2. Buceschiová,4. Geigerová,4. Udristioiuová,5. Neaguová,7. Floricaová,11. Neaguová,12. Buceschiová,15. Neaguová,17. Neaguová,20. Geigerová,27. Neaguová,27. Buceschiová,32. Pinteaová,38. Buceschiová,39. Pinteaová,40. Buceschiová,41. Udristioiuová,47. Deduová,49. Laslová,53. Pinteaová,59. Floricaová,60. Pinteaová
Eckerleová, Rochová – Behnkeová, Bergerová, Bolková, Geschkeová, Grijseelsová, Grossmannová, F. Mullerová, Schmelzerová, Schulzeová, Smitsová, Stolleová, Weigelová, Zapfová, Zschockeová.
Deduová, Dumanskaová – Ardeanová-Eliseiová, Băcăoanuová, Buceschiová, Dragutová, Floricaová, Geigerová, Chiperová, Laslová, Neaguová, Perianuová, Pinteaová, Polocoser, Ratiuová, Udristioiuová.
Rozhodčí: Mosorinski – Pandzić
4. Knedlíková,10. Kovařová,12. Knedlíková,13. Malá,15. Ryšánková,17. Kovařová,27. Marčíková,30. Malá,31. Šetelíková,32. Šetelíková,37. Luzumová,49. Marčíková,51. Marčíková,54. Marčíková
3. Sanna Solbergová,9. Brattsetová,10. Kristiansenová,11. Brattsetová,11. Oftedalová,13. Ingstadová,14. Kristiansenová,14. Brattsetová,16. Kristiansenová,18. Lökeová,20. Lökeová,22. Sullandová,23. Arntzenová,25. Sanna Solbergová,26. Arntzenová,27. Lökeová,29. Lökeová,30. Lökeová,30. Auneová,31. Auneová,37. Oftedalová,43. Auneová,44. Reistadová,47. Auneová,48. Auneová,50. Kristiansenová,51. Lökeová,53. Kristiansenová,57. Auneová
Satrapová, Kudláčková – Knedlíková, Kovařová, Ryšánková, Konečná, Mika, Kordovská, Luzumová, Šustková, Adámková, Marčíková, Šetelíková, Zachová, Jeřábková, Malá.
Silje Solbergová, Lundeová – Reistadová, Arntzenová, Kristiansenová, Lökeová, Waadeová, Oftedalová, Auneová, Brattsetová, Sullandová, Sanna Solbergová, Tomacová, Jakobsenová, Ingstadová, Mörková.
28. Jakobsenová
Rozhodčí: Bennani Maria (SWE), Bennani Safia (SWE)
Přejít na on-line reportážTabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Rumunsko | 2 | 2 | 0 | 0 | 60:52 | 4 |
2. | Norsko | 2 | 1 | 0 | 1 | 63:50 | 2 |
3. | Německo | 2 | 1 | 0 | 1 | 57:61 | 2 |
4. | Česko | 2 | 0 | 0 | 2 | 45:62 | 0 |