ilustrační foto

ilustrační foto | foto: Luděk Ovesný, MAFRA

Házenkáři Zubří doma zkolabovali, Kopřivnice odvezla všechny body

• 0
Do reprezentační přestávky byli ve své hale stoprocentní, před svými fanoušky porazili kompletní vedoucí trio extraligy. V úvodním utkání po Euru však házenkáři Robe Zubří o domácí neporazitelnost nečekaně přišli v utkání proti Kopřivnici, které podlehli 25:29.

„Zápas jsme prohráli naší nedůraznou obranou, nedařilo se ani brankářům. Postihl nás naprostý výpadek v přesilovkách. Dali jsme v nich snad jeden gól a naopak hodně jich dostali,“ shrnul hodně nepovedené představení svého mužstva trenér Dušan Poloz.

Zubří sice dokázalo v nástupu do druhé půlky obrátit nepříznivý přestávkový stav, jenže o těsné vedení okamžitě přišlo a jeho manko pak rychle narostlo na čtyři branky, které už nedokázalo zlikvidovat.

Polozův výběr tak promarnil ideální příležitost dostat se na druhé místo extraligové tabulky. I po zaváhání Dukly a Karviné zůstal čtvrtý s odstupem jednoho bodu; Kopřivnice se k Zubří přiblížila na rozdíl tří bodů.

Témata: extraliga mužů