ilustrační snímek

ilustrační snímek | foto: Luděk Ovesný, MAFRA

Frýdek-Místek se v extralize házenkářů posunul na třetí místo

• 0
Házenkáři Frýdku-Místku prodloužili vítěznou sérii v extralize na čtyři zápasy a po výhře 39:30 nad Maloměřicemi v dohrávce 8. kola jsou v neúplné tabulce třetí. Před nimi jsou vedoucí Karviná a druhá Plzeň, oba týmy mají navíc odehráno méně zápasů.

Maloměřice naopak i přes vyrovnaný první poločas potřetí za sebou prohrály, a přestože v sezoně absolvovaly nejvíce utkání ze všech klubů extraligy, jsou stále poslední.

Pražská Dukla zvítězila v Brně 30:25 a po šesté výhře v řadě se posunula na páté místo. Domácím vyšel nástup do druhého poločasu a dostali se i do vedení, favorit ale závěr zvládl lépe.