Oba finalisté posledních čtyř dohraných ročníků mají dvoubodový náskok před Zubřím a Lovosicemi, které dnes přidaly po třetích výhrách. Zuberští po předchozí jednogólové porážce od Karviné deklasovali Kopřivnici 39:25, „Lovci“ vyhráli potřetí za sebou, tentokrát 34:32 v Hranicích, které jako jediný tým v soutěži zůstávají bez bodu.
Na páté místo klesl slovenský host Prešov, který opět o gól prohrál i druhé domácí utkání v sezoně a zatím obě výhry v ročníku slavil v Česku. Frýdek-Místek v jeho hale vyhrál 27:26 a má stejně jako soupeř bilanci 2-0-2, jen horší skóre.
Z dnešního programu vypadl duel Jičín - Dukla, který znemožnila nákaza koronavirem v pražském týmu.
1. Hybner,4. Mičkal,6. Mořkovský,7. Mořkovský,8. Hybner,9. Mičkal,11. Hybner,12. Bajer,14. Mazurek,15. Hybner,16. Bajer,18. Bajer,19. Bajer,20. Bajer,24. Mičkal,26. Krupa,28. Palát,29. Palát,30. Mika,31. Palát,34. Hybner,35. M. Pšenica,39. Palát,41. Hybner,43. Palát,44. Mořkovský,45. Palát,47. Mořkovský,47. Weintritt,49. Hybner,50. Přikryl,53. Šišák,54. Havran,55. Havran,56. Palát,57. K. Galia,59. M. Pšenica
7. Gřes,9. Polcar,10. Gřes,14. Lefan,15. Polcar,17. Brito Benítez,20. Brito Benítez,23. Brito Benítez,27. Polcar,28. Lefan,30. Zima,31. Gřes,32. Střelec,33. Lefan,34. Brito Benítez,36. Gřes,38. Brito Benítez,42. Ošmera,44. Ošmera,52. Gřes,56. Lefan,57. Zima,60. Musálek,60. B. Pšenica
Krupa, Krůpa – Přikryl, M. Pšenica, Weintritt, Mořkovský, Havran, K. Galia, Mika, Hybner, Mazurek, Mičkal, Palát, Možíš, Šišák, Bajer.
Černota, Žingor, B. Pšenica – Střelec, J. Ježek, Ošmera, Zima, Gřes, Kancel, Petřík, Polcar, Brito Benítez, Musálek, Lefan, Bukovský.
43. Mazurek
11. Bukovský
Rozhodčí: Michal Hanák, Luboš Pavlíček
2. Kosteski,3. Škvařil,5. Kosteski,9. Douda,12. Douda,17. Vinkelhöfer,18. Kosteski,20. Douda,20. Kosteski,21. Douda,23. Režnický,24. Chmelík,28. T. Nejdl,29. T. Nejdl,32. Chmelík,33. Šindelář,34. Šindelář,34. Chmelík,36. Škvařil,37. Škvařil,43. Škvařil,44. Vinkelhöfer,46. Říha,46. Režnický,48. Režnický,49. Režnický,56. Říha,59. Režnický,60. Beneš,60. Říha
1. Melichar,2. J. Flajsar,3. J. Flajsar,10. Štěpán,13. Tomášek,15. Gregorovič,16. Tomášek,18. Tomášek,19. Tomášek,23. J. Flajsar,24. Mi. Štohanzl,25. Halíček,26. Halíček,30. Bendicsek,31. Štěpán,34. J. Flajsar,36. Štěpán,38. Tomášek,40. Bendicsek,42. Bendicsek,51. Štěpán,52. Gregorovič,53. Schams,55. Melichar,59. Bendicsek
Herajt – Douda, Kosteski, Nejdl, Škvařil, Dubský, Vinkelhöfer, Stehlík, Říha, Chmelík, Beneš, Šindelář, Režnický.
Schams, Mar. Štohanzl – Flajsar, Štěpán, Halíček, Melichar, Parolly, Strýček, Hajko, Mir. Štohanzl, Krejz, Gregorovič, Tomášek, Bendicsek, Jochman, Brabec.
Rozhodčí: Pražák, Šulc
Počet diváků: 310
4. A. Nejdl,5. Kaplan,8. A. Nejdl,9. Masák,10. A. Nejdl,12. Wildt,16. Kaplan,17. Wildt,18. Sedláček,20. A. Nejdl,23. Landsinger,27. Kaplan,29. Pek,31. Krejčí,33. Nový,39. Nový,46. Landsinger,51. A. Nejdl,54. Sedláček,56. Nový,57. Miklas,58. Sedláček,59. Sedláček,60. Sedláček
4. Kikanović,6. Zahradníček,7. Zahradníček,7. Kikanović,9. Živanov,15. R. Flajsar,17. R. Flajsar,20. Zahradníček,22. Kocich,24. Zahradníček,26. Ratkovský,29. R. Flajsar,32. R. Flajsar,33. Kikanović,34. Zahradníček,35. Kikanović,39. R. Flajsar,43. Živanov,46. Živanov,49. Živanov,50. Zahradníček,55. Zahradníček,56. Ratkovský,58. Zahradníček,60. Živanov
Mráz, Kaiser – Nový, Brůha, Masák, Kaplan, A. Nejdl, Miklas, Pek, Landsinger, M. Nejdl, Baierling, Sedláček, Krejčí, Tíkal, Wildt.
Grulich, T. Janků – Ratkovský, Kocich, Ugrin, Živanov, R. Flajsar, Erbes, Burget, Kikanović, Žvak, Janda, Kasal, Kolečkář, Stein, Zahradníček.
Rozhodčí: Marek Bareš – Jakub Uhlíř
Počet diváků: 310
1. Fulneček,2. Zamarski,6. Dolák,11. Magrla,11. Fulneček,13. Magrla,14. Polášek,15. Zamarski,17. Piwko,18. Polášek,22. Magrla,22. Piwko,23. Juráš,23. Padalík,28. Polášek,30. Polášek,32. Piwko,34. Polášek,39. Fulneček,41. Dolák,43. Polášek,48. Dolák,50. Andrš,53. Dolák,57. Polášek,60. Andrš
2. Trkovský,4. Malý,7. Horák,8. Hniďák,9. Stach,13. Hniďák,14. Trkovský,17. Trkovský,18. Trkovský,19. Bogdanić,24. Bednařík,25. Kupa,33. Hniďák,34. Chotěborský,35. Bogdanić,36. Hniďák,38. Trkovský,41. Hniďák,42. Trkovský,43. Hniďák,44. Bogdanić,47. Bednařík,51. Bogdanić,53. Trkovský,54. Trkovský,54. Chotěborský,55. Bednařík,56. Horák,58. Bogdanić,60. Chotěborský
Juráš, Vyorálek – Magrla, Pinkas, Zamarski, Polášek, Andrš, Kubeša, Dořičák, Fulneček, Ciborán, Padalík, Dolák, Piwko, Prudký.
Adamík, Günl, Dohnal – Ouředník, Kupa, Chotěborský, Hniďák, Trkovský, Lukáč, Bednařík, Vojíř, Horák, Stach, Malý, Bogdanić.
Rozhodčí: Přemysl Fukala, Radek Mohyla
10. Korger,12. Tejzr,12. Krošík,16. Krošík,21. Koubek,22. Ipser,24. Tejzr,25. Tejzr,26. Koubek,30. Koubek,33. Krošík,39. Hliničan,40. Koubek,40. Korger,43. Tejzr,45. Ipser,46. Hliničan,49. Hliničan,54. Korger,55. Ipser,57. Svoboda
3. Široký,6. Ptáčník,7. Patzel,10. Užek,10. Široký,13. Patzel,14. Široký,15. Patzel,16. Užek,17. Ptáčník,18. Fulnek,21. Patzel,28. Franc,34. Patzel,34. Fulnek,37. Nantl,38. Užek,42. Skalický,45. Užek,45. Užek,46. Skalický,48. Fulnek,49. Fulnek,50. Nantl,55. Pelák,55. Pelák,56. Užek,58. Patzel,59. Patzel
Koňařík, Zaplatílek, Mazač – Vodička, Jung, Koubek, Kolář, Ipser, Svoboda, Korger, Tejzr, Krošík, Hliničan, Havlík.
Mokroš, Brychlec – Folwarczný, Patzel, Plaček, Fulnek, Užek, Pelák, Harabiš, Skalický, Široký, Nantl, Ptáčník, Franc.
Rozhodčí: P. Kichner, M. Vacula
2. Michalka,3. Davidović,7. Golubović,8. Michalka,9. Carapkin,12. Golubović,13. Rábek,18. Kasatkin,21. Kasatkin,22. Caballero Hernandez,23. Golubović,23. Michalka,27. Michalka,28. Carapkin,31. Carapkin,32. Fech,37. Davidović,39. Rábek,42. Caballero Hernandez,44. Fenár,51. Antl,53. Antl,55. Caballero Hernandez,55. Michalka,58. Fenár
2. Gřešek,4. Zbránek,5. Mucha,6. Choleva,10. Chudoba,15. Mucha,19. Zbránek,20. Choleva,22. Brožek,25. Zbránek,28. Mucha,28. Noworyta,33. Mucha,34. Bureš,38. S. Mlotek,40. Mucha,45. Mazur,46. Noworyta,47. Choleva,48. Sklenák,52. Mazur,54. Mucha,55. Bureš,57. Choleva
Colodeti, Leben – Rábek, Mitaľ, Fech, Fenár, Antl, Ivanović, Kasatkin, Michalka, Davidović, Golubović, Caballero Hernandez, Carapkin, Radčenko, Khaian.
Bartoš, Pyško – Noworyta, Sklenák, Moješcik, Gřešek, Chudoba, Brožek, Bureš, Mucha, S. Mlotek, Choleva, Mazur, Zbránek, Ondrušík, Hustopecký.
25. Kasatkin
Rozhodčí: Valášek Mojmír, Vychodil Jaroslav
KLUB | ZÁPASY | VÝHRY | REMÍZY | PROHRY | SKÓRE | BODY | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Talent tým Plzeňského kraje | 4 | 4 | 0 | 0 | 142:107 | 8 |
2. | Karviná | 4 | 4 | 0 | 0 | 130:101 | 8 |
3. | Zubří | 4 | 3 | 0 | 1 | 130:105 | 6 |
4. | Lovosice | 4 | 3 | 0 | 1 | 126:126 | 6 |
5. | Prešov | 4 | 2 | 0 | 2 | 113:103 | 4 |
6. | Jičín | 3 | 2 | 0 | 1 | 90:90 | 4 |
7. | Frýdek-Místek | 4 | 2 | 0 | 2 | 114:121 | 4 |
8. | Dukla Praha | 3 | 1 | 1 | 1 | 85:88 | 3 |
9. | KP Brno | 4 | 1 | 1 | 2 | 104:117 | 3 |
10. | Strakonice | 4 | 1 | 1 | 2 | 112:127 | 3 |
11. | Maloměřice | 4 | 1 | 0 | 3 | 98:110 | 2 |
12. | Kopřivnice | 4 | 1 | 0 | 3 | 114:127 | 2 |
13. | Nové Veselí | 4 | 0 | 1 | 3 | 112:129 | 1 |
14. | Hranice | 4 | 0 | 0 | 4 | 107:126 | 0 |