ilustrační foto

ilustrační foto | foto: AP

Golfista Pospíšil vyhrál první turnaj Czech PGA Tour

• 0
Golfista Michal Pospíšil vyhrál první turnaj letošní sezony Moneta Czech PGA Tour. Na hřišti ve Slavkově u Brna měl v obou kolech 66 ran a s celkovým skóre -12 zvítězil o ránu před Filipem Mrůzkem. Během druhého kola chvíli vedl turnaj Czech Fund PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy také Jan Cafourek, jenž skončil třetí.

Pospíšil se za dvě kola dopustil jen jednoho bogey a v závěru rozhodl o výhře birdie na poslední osmnácté jamce. „Mám samozřejmě hroznou radost z vítězství. Tím spíš, že to je moje první profesionální a ještě díky dobrému golfu,“ řekl Pospíšil, který si na konto připíše 50 tisíc korun, serveru golfextra.cz.

Domácí série profesionálních turnajů bude pokračovat začátkem června na Karlštejně šampionátem na rány.