Extraliga florbalistek
Los a výsledky, ženy

TABULKA 06-07

FINÁLE

1.HFK Děkanka - FCB Liberec 3:0 na zápasy, Děkanka je mistrem
Děkanka - Liberec 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Děkanka - Liberec 8:5 (2:2, 3:2, 3:1)
Liberec - Děkanka 2:5 (1:1, 1:0, 0:4)
 


SEMIFINÁLE

1.HFK Děkanka - JM Chodov 3:0 na zápasy
1.HFK Děkanka - JM Chodov 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
1.HFK Děkanka - JM Chodov 7:2 (2:0, 3:1 2:1)
JM Chodov - 1. HFK Děkanka 1:11 (1:2, 0:2, 0:7)


FbŠ Bohemians Praha - FBC Liberec 0:3 na zápasy
FbŠ Bohemians - JM Chodov 1:7 (0:4, 0:1 1:2)
FbŠ Bohemians - FBC Liberec 2:4 (1:1, 1:2 0:1)
FBC Liberec - FbŠ Bohemians 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)

ZÁKLADNÍ ČÁST

1. kolo, sobota 23. září
Olomouc - Chodov 3:4
Brno - Future 8:1
Děkanka - Vítkovice 9:2
Bohemians - Opava 8:3
Liberec - Svitavy 9:3

2. kolo, neděle 24. září
Olomouc - Future 3:5
Brno - Chodov 1:6
Děkanka - Opava 16:1
Bohemians - Vítkovice 4:2

3. kolo, sobota 7. října
Liberec - Olomouc 7:3
Svitavy - Bulldogs Brno 2:4
Chodov - Děkanka 0:5
Future - Bohemians 4:5 v prodl.
Vítkovice - Opava 4. 10.
podrobnosti

4. kolo, neděle 8. října
Chodov - FbŠ Bohemians 5:4
Svitavy - Olomouc 3:5
FBC Liberec - Bulldogs Brno 8:2
SSK Future - Děkanka 2:10
podrobnosti

5. kolo, sobota 21. října
1. SC SSK Vítkovice - Chodov 3:7
Olomouc - Bulldogs Brno 2:5
Děkanka - FBC Liberec 4:1
Opava - SSK Future 3:11
FbŠ Bohemians - Svitavy 9:0
podrobnosti

6. kolo, neděle 22. října
Vítkovice - Future 3:2
Opava - Chodov 3:8
Děkanka - Svitavy 11:1
Bohemians - Liberec 3:2 v prodl.
podrobnosti

7. kolo, sobota 4. listopadu
Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians 2:5
Chodov - SSK Future 8:5
Olomouc - Děkanka 2:6
FBC Liberec - Vítkovice 4:1
Svitavy - Opava 5:0.
podrobnosti

8. kolo, neděle 5. listopadu
Olomouc - Bohemians
Brno - Děkanka
Liberec - Opava
Svitavy - Vítkovice 3:2.

9. kolo, 17. a 18. listopadu
1. SC SSK Vítkovice - Olomouc 7:5
SSK Future - Svitavy 4:2
Chodov - FBC Liberec 1:1 po prodl.
Opava - Bulldogs Brno 3:8
Děkanka - Bohemians 3:3 po prodl.
podrobnosti

10. kolo, neděle 19. listopadu
Chodov - Svitavy 5:1
1. SC SSK Vítkovice - Bulldogs Brno 8:5
SSK Future - FBC Liberec 4:7
Opava - Olomouc 2:11
podrobnosti

11. kolo, sobota 25. listopadu
Chodov - Olomouc 6:2
1. SC SSK Vítkovice - Děkanka 3:2
Svitavy - FBC Liberec 4:5
Opava - FbŠ Bohemians 1:9
SSK Future - Bulldogs Brno 5:4.
podrobnosti

12. kolo, neděle 26. listopadu 
Future - Olomouc 2:6
Vítkovice - Bohemians 2:1
Opava - Děkanka 0:11
Chodov - Bulldogs Brno 6:4.
podrobnosti

13. kolo, sobota 9. prosince
Bulldogs Brno - Svitavy 5:3
Děkanka - Chodov 5:1
Olomouc - FBC Liberec 1:5
FbŠ Bohemians - SSK Future 7:5
Opava - 1. SC SSK Vítkovice 0:11
podrobnosti

14. kolo, neděle 10. prosince
Bulldogs Brno - FBC Liberec 6:6 po prodl.
Olomouc - Svitavy 10:5
Děkanka - SSK Future 10:1
FbŠ Bohemians - Chodov 3:1
podrobnosti

15. kolo, 6. - 13. ledna
Svitavy - FbŠ Bohemians 0:9
FBC Liberec - Děkanka 5:6 v prodl.
Chodov - Vítkovice 4:4 po prodl.
Future - Opava 5:0
Brno - Olomouc 5:0.
podrobnosti

16. kolo, neděle 7. a 13. ledna
FBC Liberec - FbŠ Bohemians 3:11
Svitavy - Děkanka 1:11.
podrobnosti
Chodov - Opava 5:0.
Future - Vítkovice 7:10.
podrobnosti

17. kolo, sobota 20. ledna
Děkanka - Olomouc 14:0
Bohemians - Brno 4:1
Vítkovice - Liberec 1:9 
Opava - Svitavy 6:2
podrobnosti
SSK Future - Chodov 3:6.
podrobnosti

18. kolo, neděle 21. ledna

Děkanka - Brno
Bohemians - Olomouc
Vítkovice - Svitavy
Opava - Liberec

19. kolo, sobota 3. únor

Bulldogs Brno - Opava 6:2
FbŠ Bohemians - Děkanka 2:4
Svitavy - SSK Future 5:4
Olomouc - 1. SC SSK Vítkovice 3:4
FBC Liberec - Chodov 3:2
podrobnosti

20. kolo, neděle 4. únor

Bulldogs Brno - 1. SC SSK Vítkovice 2:6
Svitavy - Chodov 4:9
Olomouc - Opava 9:3
FBC Liberec - SSK Future 11:2
podrobnosti

17. února
Skupina o 1.- 6. místo - 1. kolo:
Děkanka Praha - JM Chodov 7:1
FbŠ Bohemians - 1. SC SSK Vítkovice 3:1
Liberec - Bulldogs Brno 4:1.
Skupina o udržení - 1. kolo:
Olomouc - Svitavy 1:1 po prodl.
SSK Future - Opava 6:3.
podrobnosti

24. února
Extraliga florbalistek
O 1.-6. místo:
1. SC SSK Vítkovice - Děkanka Praha 2:10
JM Chodov - Bulldogs Brno 6:4
FbŠ Bohemians - FBC Liberec 3:4.
O udržení:
Svitavy - SSK Future 3:3 po prodl.
Opava - Olomouc 0:5.
podrobnosti

3. března
Extraliga florbalistek
O 1.-6. místo:
Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians 1:4
JM Chodov - 1. SC SSK Vítkovice 5:3
Děkanka - FBC Liberec 2:1
O udržení:
Opava - Svitavy 2:3 v prodl.
Olomouc - SSK Future 4:3
podrobnosti

10. března
Extraliga florbalistek
O 1.-6. místo:
FbŠ Bohemians - JM Chodov 6:4
Bulldogs Brno - 1. HFK Děkanka 3:6
FBC Liberec - 1. SC SSK Vítkovice 6:2
O udržení:
Opava - SSK Future 2:5
Svitavy - Olomouc 3:1
podrobnosti

17. března
Skupina o 1.-6. místo - 5. kolo:
1. SC SSK Vítkovice - Bulldogs Brno 3:4
Děkanka Praha - FbŠ Bohemians 5:6
O udržení - 5. kolo:
SSK Future - Svitavy 7:3
podrobnosti

18. března
Skupina o 1.-6. místo - 5. kolo:
FBC Liberec - JM Chodov 5:3.
O udržení - 5. kolo:
Olomouc - Opava 5:2
podrobnosti

24. března
O udržení - 6. kolo:
SSK Future - Olomouc 3:4
Svitavy - Opava 6:3
podrobnosti

Najdete na iDNES.cz