MISTROVSTVÍ SVĚTA 2008

PROGRAM TURNAJE
6. - 14. prosince 2008

Florbal - MS 2008


DIVIZE A


SKUPINA A - OSTRAVA, ČEZ ARÉNA A

 DATUM ČAS  ZÁPAS  VÝSLEDEK 
 6. 12.  14:10  Švédsko - Itálie 18:0 (7:0, 5:0, 6:0)
 6. 12.  17:10  Rusko - ČESKO 1:8 (0:2, 1:2, 0:4)
 7. 12.  11:10  Lotyšsko - Rusko 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
 7. 12.  17:10  ČESKO - Švédsko 4:5 (2:1, 1:1, 1:3)
 8. 12.  11:10  Itálie - Lotyšsko 3:9 (0:3, 2:3, 1:3) 
 8. 12.  14:10  Rusko - Švédsko 1:18 (0:6, 1:5, 0:7)
 9. 12.  11:10  Itálie - Rusko 7:7 (1:5, 2:1, 4:1)
 9. 12.  17:10  Lotyšsko - ČESKO 3:5 (1:2, 1:1, 1:2)
 10. 12.  11:10  Švédsko - Lotyšsko 12:4 (4:1, 3:2, 5:1)
 10. 12.  17:10  ČESKO - Itálie 12:2 (4:0, 5:1, 3:1)



Tabulka

Z V R P S B
1. Švédsko 4 4 0 0 59:9 8
2. Česko 4 3 0 1 29:11 6
3. Lotyšsko 4 2 0 2 20:23 4
4. Rusko 4 0 1 3 12:37 1
5. Itálie  4 0 1 3 12:46 1


SKUPINA B - OSTRAVA, ČEZ ARÉNA A

 DATUM ČAS  ZÁPAS  VÝSLEDEK 
 6. 12.  11:10  Estonsko - Švýcarsko 6:7 (2:2, 3:3, 1:2)
 6. 12.  20:10  Norsko - Dánsko 7:3 (4:0, 3:0, 0:3)
 7. 12.  14:10  Finsko - Estonsko 7:0 (4:0, 0:0, 3:0)
 7. 12.  20:10  Švýcarsko - Norsko 9:6 (2:2, 3:3, 4:1)
 8. 12.  17:10  Dánsko - Finsko 2:8 (1:5, 1:2, 0:1)
 8. 12.  20:10  Estonsko - Norsko 5:13 (2:3, 1:6, 2:4)
 9. 12.  14:10  Dánsko - Estonsko 5:7 (1:1, 0:2, 4:4)
 9. 12.  20:10  Finsko - Švýcarsko 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
 10. 12.  14:10  Norsko - Finsko 5:15 (1:2, 1:7, 3:6)
 10. 12.  20:10  Švýcarsko - Dánsko 12:1 (3:0, 5:0, 4:1)



Tabulka

Z V R P S B
1. Finsko 4 4 0 0 34:7 8
2. Švýcarsko 4 3 0 1 28:17 6
3. Norsko 4 2 0 2 31:32 4
4. Estonsko 4 1 0 3 18:32 2
5. Dánsko 4 0 0 4 11:24 0


PLAY OFF - PRAHA,  O2 ARENA, SPARTA ARÉNA


DATUM HALA ČAS  ZÁPAS  VÝSLEDEK 
13. 12. Sparta O 9. MÍSTO 17:10  Dánsko - Itálie 5:2 (1:1, 0:0, 4:1)
13. 12. O2 O 7. MÍSTO 10:10  Rusko - Estonsko 14:8 (4:3, 8:2, 2:3)
13. 12. O2 SEMIFINÁLE 16:10  Finsko - ČESKO 4:2 (0:1, 1:2, 1:1)
13. 12. O2 SEMIFINÁLE 19:10  Švédsko - Švýcarsko 3:2 P (0:1, 2:1, 0:0 -1:0)
14. 12. O2 O 5. MÍSTO 10:10  Lotyšsko - Norsko 6:5 (3:0, 1:3, 2:2)
14. 12. O2 O 3. MÍSTO 13:10 Švýcarsko - ČESKO 5:4 P (1:0, 0:1, 3:3 - 1:0)
14. 12. O2 FINÁLE 16:10 Finsko - Švédsko 7:6 P (4:0, 0:3, 2:3 - 1:0)




DIVIZE B


SKUPINA C - OSTRAVA, ČEZ ARÉNA B

 DATUM ČAS  ZÁPAS  VÝSLEDEK 
 6. 12.  10:10  Německo - Velká Británie 25:5 (6:2, 9:3, 10:0)
 6. 12.  13:10  Singapur - Rakousko 2:8 (0:6, 1:1, 1:1)
 7. 12.  10:10  Slovinsko - Singapur 5:6 (3:3, 2:2, 0:1)
 7. 12.  13:10  Rakousko - Německo 1:6 (1:4, 0:2, 0:0)
 8. 12.  10:10  Singapur - Německo 3:18 (1:3, 1:6, 1:9)
 8. 12.  13:10  Velká Británie - Slovinsko 4:5 (1:2, 0:0, 3:3)
 9. 12.  10:10  Slovinsko - Rakousko 4:8 (3:2, 0:2, 1:4).
 9. 12.  13:10  Velká Británie - Singapur 3:8 (2:2, 0:5, 1:1)
 10. 12.  10:10  Rakousko - Velká Británie 9:3 (2:0, 5:3, 2:0)
 10. 12.  13:10  Německo - Slovinsko 13:3 (2:3, 4:0, 7:0)




Konečná tabulka

Z V R P S B
1. Německo 4 4 0 0 62:12 8
2. Rakousko 4 3 0 1 26:15 6
3. Singapur 4 2 0 2 19:34 4
4. Slovinsko 4 1 0 3 17:31 2
5. Velká Británie 4 0 0 4 15:47 0


SKUPINA D - OSTRAVA, ČEZ ARÉNA B

 DATUM ČAS  ZÁPAS  VÝSLEDEK 
 6. 12.  16:10  Polsko - Nizozemsko 14:4 (5:0, 4:4, 5:0)
 6. 12.  19:10  Japonsko - USA 4:5 (0:1, 3:2, 1:2) 
 7. 12.  16:10  Maďarsko - Polsko 4:14 (0:4, 4:5, 0:5)
 7. 12.  19:10  Nizozemsko - Japonsko 3:8 (1:3, 1:4, 1:1) 
 8. 12.  16:10  USA - Maďarsko 7:5 (3:2, 4:3, 0:0)
 8. 12.  19:10  Polsko - Japonsko 6:4 (2:1, 2:1, 2:2)
 9. 12.  16:10  Maďarsko - Nizozemsko 7:5 (2:1, 1:4, 4:0)
 9. 12.  19:10  USA - Polsko 3:6 (1:1, 1:2, 1:3)
 10. 12.  16:10  Japonsko - Maďarsko 5:2 (2:1, 2:0, 1:1)
 10. 12.  19:10  Nizozemsko - USA 4:8 (2:2, 0:2, 2:4)



Tabulka

Z V R P S B
1. Polsko 4 4 0 0 40:15 8
2. USA 4 2 0 2 23:19 4
3. Japonsko 4 2 0 2 21:16 4
4. Maďarsko 4 1 0 3 18:31 2
5. Nizozemsko 4 0 0 4 16:37 0


PLAY OFF - PRAHA, SPARTA ARÉNA, O2 ARENA



DATUM HALA ČAS  ZÁPAS  VÝSLEDEK 
12. 12. Sparta O 19. MÍSTO 10:10 Nizozemsko - V.Británie 4:3 (1:0, 1:1, 2:2)
12. 12. Sparta O 17. MÍSTO 13:10 Maďarsko - Slovinsko 5:4 (1:1, 3:0, 1:3)
12. 12. Sparta SEMIFINÁLE 16:10 Německo - USA 9:4 (1:2, 3:2, 5:0)
12. 12. Sparta SEMIFINÁLE 19:10 Polsko - Rakousko 7:3 (1:0, 3:1, 3:2)
13. 12. Sparta O 15. MÍSTO 11:10 Singapur - Japonsko 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
13. 12. Sparta O 13. MÍSTO 14:10 USA - Rakousko 9:5 (5:2, 2:1, 2:2)
13. 12. O2 FINÁLE (11. M.) 13:10 Německo - Polsko 11:7 (4:1, 5:3, 2:3

KONEČNÉ POŘADÍ

1. FINSKO
2. ŠVÉDSKO
3. ŠVÝCARSKO
4. Česko
5. Lotyšsko
6. Norsko
7. Rusko
8. Estonsko - o postup na MS 2010 bude hrát kontinentální kvalifikaci
9. Dánsko - o postup na MS 2010 bude hrát kontinentální kvalifikaci
10. Itálie - o postup na MS 2010 bude hrát kontinentální kvalifikaci

11. Německo - postupuje přímo na MS 2010
12. Polsko
13. USA
14. Rakousko
15. Singapur
16. Japonsko
17. Maďarsko
18. Slovinsko
19. Nizozemsko
20. Velká Británie

Najdete na iDNES.cz