„Z mé strany jde zatím o relativně dobré Giro, akorát poslední dva dny jsem něco chytnul. Takže jsem momentálně nemocný, zlobí mě krk i nos. Uvidíme, co to se mnou provede,“ vykládá jezdec stáje NSN během volného dne, přičemž zastřený a vodnatý hlas jen potvrzuje jeho slova.
Není rozhodně sám v pelotonu Gira, kdo bojuje s nemocí.
Síly mu bere také skutečnost, že v kopcích zůstává z týmu NSN bez kolegů.



























