Pátek 3. dubna 2020, svátek má Richard
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
STÍHACÍ ZÁVOD BIATLONISTŮ NA 12,5 KM
Dnešní vítěz Fourcade navýšil náskok na čele Světového poháru. Zda se to stejné povede i vedoucí ženě pořadí biatlonistek Gabriele Soukalové, můžete sledovat v podrobné reportáži na iDNES.cz od 19.10 hodin.
Český biatlonista Krčmář proťal cíl společně se Švýcarem Wiestnerem. O tom, komu připadne 27. a 28. místo, rozhodne fotka z finiše.
Konečné pořadí: 1. M. Fourcade, 2. J. Boe +24,8, 3. Šipulin +1:11,5... 6. Šlesingr +2:02,7.
Český biatlonista Šesté místo pro Michala Šlesingra! Velmi dobrý posun českého biatlonisty. Pro připomenutí: startoval ze 14. pozice.
Na čtvrtém místě dokončuje stíhačku Rakušan Eder.
Francouzský triumf! Martin Fourcade na poslední položce přeskočil Johannese Thingnese Boeho a vyhrál! Za druhým Norem skončil třetí Rus Anton Šipulin.
Český biatlonista Šlesingr kontroluje šesté místo, vypracoval si šestivteřinový náskok na Burka. Do cíle jim zbývá kilometr.
Český biatlonista Ještě česká odbočka: Krčmář na střelnici nechyboval a opouštěl ji na 29. místě, čili shodou okolností na pozici, ze které startoval do stíhačky.
Fourcade ujíždí pro vítězství! Kilometr před cílem vede o 21,2 vteřiny! To je neuvěřitelné, jaký náskok Francouz najel na Boeho, jinak také velmi solidního běžce.
Český biatlonista Tak přece je Šlesingr šestý! To je velmi dobré umístění! Ale těsně za sebou má Američana Burka a Ukrajince Prymu.
Český biatlonista Šlesingr si mohl vystřílet posun někam k 6. místu, jenže poslední ranou chyboval a zdrží ho trestný okruh.
Třetí Šipulin je za druhým Boem o 40 vteřin zpět a jeho bronz je v podstatě definitivní, protože i za sebou má velkou díru.
Francouz odjíždí jako lídr, Boe po dvou trestných kolech ztrácí na Fourcada 7,9 vteřiny.
'
Fourcade zdramatizuje závěr, protože byl při poslední položce čistý!
Bude to ještě drama? Boe dvakrát chyboval. Co na to druhý Fourcade?
Johannes Thingnes Boe je naposledy na střelnici. Ani jedna chyba by ho neměla připravit o vítězství. Jak zvládne tlak?
Český biatlonista Krčmář je dnes na střelnici nevyrovnaný, s bilancí 2-0-2 pokračuje na 36. místě.
Zklamaný musí být Lotyš Rastorgujevs. Na třetí položku přijížděl jako třetí, ale třemi minelami potvrdil, že vestoje střílet moc neumí. A propadl se na 10. místo, daleko od stupňů vítězů.
Je rozhodnuto o elitní trojce? Čtvrtý Lesser ztrácí na třetího Šipulina skoro 40 vteřin.

Najdete na iDNES.cz