SP v biatlonu: sprint žen na 7,5 kilometru
Závod žen je za námi a opět jej můžeme z českého pohledu hodnotit úspěšně. Biatlon nás dnes čeká ještě jednou, od 14.30 budou startovat ve sprintu na 10 kilometrů muži. On-line přenos můžete opět sledovat na iDNES.cz.
Dobrá zpráva je, že Soukalová si udržela první místo ve Světovém poháru s náskokem osmi bodů na Dorinovou-Habertovou.
Česká biatlonistka Pořadí českých závodnic v cíli: 5. Charvátová, 8. Soukalová, 24. Puskarčíková, 32. Vítková, 47. Landová.
Konečné pořadí v cíli: 1. Hildebrandová, 2. Hammerschmidtová, 3. Gössnerová (vše Německo).
Němka Hammerschmidtová je v cíli a dojíždí si pro stříbrnou medaili! Češka Charvátová se tedy posouvá na páté místo.
Pořadím na stupních ještě nejspíš zamotá Němka Hammerschmidtová, jež zastřílela za nula a ze střelnice odjíždí na druhém místě se ztrátou necelých devíti vteřin na první Hildebrandovou.
Česká biatlonistka V cíli je zatím přes sedmdesát závodnic. Češky jsou zatím na těchto pozicích: 4. Charvátová, 7. Soukalová, 22. Puskarčíková, 28. Vítková, 41. Landová.
Dahlmeierová dojela do finiše a před Lucii Charvátovou se nedostala. Se ztrátou jedné desetiny na českou závodnici se řadí na páté místo.
Aktuální pořadí v cíli: 1. Hildebrandová, 2. Gössnerová, 3. Bescondová, 4. CHARVÁTOVÁ, 5. Džimová, 6. SOUKALOVÁ.
Česká biatlonistka Fantastický výsledek! Lucie Charvátová dosud dojela nejlépe na 50. místě a dnes je v cíli na čtvrtém místě. Skvěle! Na třetí Bescondovou má ztrátu přes jednu vteřinu, což by mohlo mrzet, ale i tak je to parádní úspěch.
Česká biatlonistka Pár set metrů před cílem a Charvátová je na čtvrtém místě!
Česká biatlonistka Charvátová je na metě 6,2 kilometrů na třetím místě! Schyluje se k parádnímu výsledku.
Česká biatlonistka Landová dojíždí do cíle na 29. místě.
Česká biatlonistka Výborný výsledek pro Lucii Charvátovou. Odstřílela nejlépe v kariéře ve Světovém poháru. Po jedné chybě na ležce střílela čistě na stojce a ze střelnice odjíždí na čtvrtém místě!
Mäkäräinenové se dnešní střelba nepovedlo. Musela na čtyři trestná kola a v cíli je na dvacátém místě.
Česká biatlonistka Landová při druhé položce dvě chyby, musí tedy na dvě trestná kola. Ze střelnice odjíždí na 32. místě.
Soukalová se v konečném pořadí posouvá na páté místo. Do cíle totiž dojela při střelbě bezchybná Bescondová a Francouzka jde na třetí pozici.
Teprve na startu je Němka Dahlmeierová, jež byla nemocná a vrací se do Světového poháru.
Oberhoferová se dostává v cíli na páté místo.

Najdete na iDNES.cz