Diskuze

Senzace na světovém šampionátu. Charvátová dojela ve sprintu třetí

Z poslední střelby odjížděla na druhém místě, v závěrečném okruhu však čelila náporu silných protivnic. Lucie Charvátová se vydala ze všech sil, bojovala na trati. A v cíli se nakonec mohla radovat. Na světovém šampionátu v Anterselvě vybojovala ve sprintu bronz. Vyhrála norská reprezentantka Marte Olsbuová Röiselandová.
JM

Velká gratulace Lucce!Satisfakce za ty útoky na sítích.

0 0
možnosti

Vyšlo to nakonec, Lucka při stojce riskovala s ohledem na chvilku klidného povětří a vyšlo jí to! Běžecky obstála, tělo i hlava to vydržely.... Nakonec super výsledek a moc a moc velká gratulace! Lucie si tenhle úspěch zasloužila a tady vydřela. Pod vidinou jejích dosavadních výsledků a s tím souvisejících výčitek to je fenomenální úspěch. A já moc doufám, že ne poslední. Opravdu jí to přeju a silně věřím, že jí to rapidně pomůže i v jejím sebevědomí.

TB

Uh, proč je tenhle nesmysl tak dlouho neoprave?: Jako první se z Češek vydala na trať Eva Kristejn Puskarčíková. Odstartovala pomaleji, v úvodu běžecky ztrácela a nepomohla si ani čistou střelbou vleže.

Stejná situace se opakovala i ve druhém okruhu.

Devětadvacetiletá biatlonistka zapsala znovu jednu chybu a v cíli obsadila konečné 24. místo se ztrátou 1 minuty a 11 sekund na první Norku.

0 0
možnosti
ZM

že by hned za cílem jásala, na to neměla dech, ale jinak paráda - i ze záznamu :-) gratulace

3 0
možnosti
MZ

Nebýt Charvátové tak zase výbuch. Lze to považovat za zázrak.

1 11
možnosti
JK

24. a 37. nejde považovat za výbuch. Jislová zajela tak nějak jako vždy.

2 0
možnosti
HM

H72o64n73z33a 76M63á45z82a

14. 2. 2020 19:54

Lucce veliká gratulace, nevěřil jsem svým očím. Doufám, že jí to vydrží i do dalších závodů, hlavně do štafety!R^R^R^