Diskuze

Nepsalo se o mně, to je pozitivní, bavil Krčmář před startem sezony

Má na co navazovat, vždyť minulá sezona byla zatím tou nejlepší v kariéře. Poprvé stál na stupních vítězů ve Světovém poháru, poprvé se také vešel do elitní desítky v jeho celkovém hodnocení. Na mistrovství světa byl šestý v individuální závodu, což bylo kvůli psychickému vypětí maximem. I o tom před startem sezony mluví v rozhovoru biatlonista Michal Krčmář.
LP

L35i41b41o94r 85P10o26r60d84a

24. 11. 2017 4:24

Každý sport je z min. z 60% o hlavě, natož biatlon. Pokud se letos nenajdou výsledkový tahouni (min. rok Moravec, Koukalová), kterým se ostatní budou snažit dorovnat, nebude to nic moc. Michal na tahouna zatím moc nevypadá. U žen by to mohla být jedině Veronika Vítková, páč třeba na Evě Puskarčíkové je vidět i z fotky, že je psychicky rozklepaná. A ostatní holky jsou zatím výkonnostně trochu níže.

1 0
možnosti
AN

A15n40d86r48e35a 24N41o39v74a

24. 11. 2017 7:20

To jde videt i z fotky? :) A Vitkova tahounem?

1 0
možnosti
RK

Chybí tady jakékoliv informace a výsledky o IBU Cupu, který se v těchto dnech koná v norském Susjoenu. Muži dnes běželi sprint na 10km, ženy měly na programu sprint na 7,5 km. Výsledky našich: z mužů nejlepší Václavík na 18. místě, z žen Horká 24., Davidová 30. Zatím tedy nic moc.