Basketbalistky porazily v přípravě Maďarsko, zranila se Hanušová

České basketbalistky v pražské hale Královka porazily 65:58 Maďarsko a v přípravě na mistrovství Evropy, které odstartuje za dva týdny, vyhrály potřetí za sebou. Celkem výběr trenéra Štefana Svitka zaznamenal třetí vítězství z pěti dosavadních přípravných utkání.

0
Jste přihlášen jako

Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

J66a14k30u49b 52Š36o61l40c 8571978764595

Když začnou exhibovat rozhodčí a začnou kouskovat hru, tak to moc velké pokoukání není.

+1/0
14.6.2019 11:37

J32a57k62u44b 80Š35o55l53c 8651658784915

Bez Aleny Hanušové by šly naše akcie hodně dolů. Pohled do hlediště - Evě Vítečkové to hodně sluší.

0/0
14.6.2019 9:48

T38o84m21á11š 78F13u64k67s34a 9430578496966

První půle lepší druhé, kdy Maďarky přitlačily v obraně a nám trochu odešla střelba. V první půli jsme výborně bránili vysoké pivotky soupeře. Na druhou stranu je třeba přiznat, že nám trochu připískávali rozhodčí.

Hanušová hrála nebojácně, ale při některých soubojích jsem měl obavy, že se zraní už dříve. Přišlo to až v celkem nevinné situaci. Snad bude v pořádku, těch oslabení už je nějak moc.