Staněk i Ogrodníková skončili ve finále Diamantové ligy v Curychu pátí

Ve finále atletické Diamantové ligy v Curychu si zlepšil sezonní maximum, ale ani 21,87 metrů nestačilo Tomáši Staňkovi ve fantastické soutěži koulařů na lepší než páté místo. Stejnou pozici obsadila mezi oštěpařkami výkonem 62,99 metrů i Nikola Ogrodníková, Jakub Vadlejch byl v závodu mužů sedmý (81,58) a neobhájil tak dva předchozí celkové triumfy.

J74i76r79i 56S36a97i90d27l 7422736817

Atletika bere tu genderovou vyvazenost opravdu vazne. Zeny na 800m a k tomu jeden chlap ....

J53a30k57u61b 64P83e70t82r57i94c88e75k 4608124155491

Vemte si, jak musela být nasypaná Jarmila, když ji ani tenhle Semenya nedá. Jinak Jarmila byla oproti Semenya dáma.

+4/−1
30.8.2018 20:31

M27i54l70a18n 67Š84m62o54l23í22k 3827484532770

No jo, to byla jiná doba. Tehdy sypali všichni. Bez toho se nedalo. Dneska musí Carter stačit její přebujelý testosteron.

J37a88k79u41b 73P93e57t95r65i32c30e67k 4668134485511

Holky, co běhají půlku, by měly třeba posledních 100 metrů zpomalit, chytit se za ruce a do cíle demonstrativně doklusat. Tohle přece nejde.

+4/0
30.8.2018 20:29

K10a31r38e79l 95K32o52n36e45č64n41ý 9487303534426

Tak Caster zase běžel slušný čas na osmistovce, v naší druhé atletické lize by za to bral pěkné body, kdyby byl ještě dorostenec, tak je to velice slibný čas. Jenom moc nechápu, proč vždycky běží s holkama.