Pondělí 20. září 2021, svátek má Oleg
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 20. září 2021 Oleg


Atletické výsledky - červen 2007

1. června

DESAVA (Německo) - muži, 100 m: 1. Woods (USA) 10,33, 200 m: 1. Kosenkow 20,85, 800 m: 1. Kombich (Keňa) 1:47,80, 1500 m: 1. Van Deventer (JAR) 3:39,15, 110 m př.: 1. Blaschek 13,33, tyč: 1. Lobinger 570, dálka: 1. Beckford (Jam.) 809, oštěp: 1. Vasilevskis (Lot.) 87,56, 2. Makarov (Rus.) 87,05.  Ženy, 100 m: 1. Schielkeová 11,44, 200 m: 1. Schielkeová 23,49, 800 m: 1. Romanová (Slovin.) 2:02,89, 1500 m: 1. Kasimová Rabuová (Et.) 4:14,03, ...4. Lustigová (ČR) 4:17,87, 100 m př.: 1. Whyteová (Kan.) 13,18, 400 m př.: 1. Gloverová (USA) 55,48, trojskok: 1. Bufalovová (Rus.) 14,25, disk: 1. Dietzschová 65,55.

2. června

KALAMÁTA (Řecko) - muži, 100 m: 1. Hession (Brit.) 10,28, 200 m: 1. Hession 20,67, 400 m: 1. Molefe (Bots.) 46,42, 1500 m: 1. Nakopulos 3:45,79, 400 m př.: 1. Alozidis 49,41, dálka: 1. Tsatumas 866, trojskok: 1. Gregório (Braz.) 17,28, oštěp: 1. Filippidis 81,01. Ženy, 100 m: 1. Stanějevová (Ukr.) 11,32, 200 m: 1. Stanějevová 23,71, 800 m: 1. Popescuová (Rum.) 2:00,85, 1500 m: 1. Tobiasová (Ukr.) 4:05,41, výška: 1. Palamarová (Ukr.) 198, trojskok: 1. Aldamaová (Súdán) 14,58, oštěp: 1. Moldovanová (Rum.) 60,24.
NEW YORK (USA) - muži, 100 m (vítr +2,2 m/s): 1. Gay (USA) 9,76, 2. Atkins (Bah.) 9,83, 200 m: 1. Spearmon (USA) 19,82, 2. Bolt (Jam.), 400 m: 1. Christopher (Kan.) 44,83, 800 m: 1. Robinson (USA) 1:46,38, míle: 1. Webb (USA) 3:52,94, 5000 m: 1. T. Bekele (Et.) 13:04,05, 110 m př.: 1. Liou Siang (Čína) 12,92, 2. Trammell 12,95, 3. Wilson 13,02, 400 m př.: 1. Carter (všichni USA) 48,37, tyč: 1. Lanaro (Mex.) 570, disk: 1. Rome (USA) 66,84. Ženy, 100 m: 1. Campbellová (Jam.) 10,93, 2. Edwardsová 10,96, 3. Felixová 11,01, 200 m: 1. Booneová-Smithová (USA) 22,31, 400 m: 1. Felixová 50,63, 800 m: 1. Clarková (USA) 1:59,97, 1500 m: 1. Elmoreová (Kan.) 4:07,01, 5000 m: 1. T. Dibabaová (Et.) 14:35,67, 100 m př. (+1,4): 1. Powellová 12,45, 2. L. Jonesová (obě USA) 12,75, 3. Ennisová-Londonová (Jam.) 12,79, tyč: 1. Stuczynská (USA) 488, 2. Šu-jing Kao (Čína) 464, disk: 1. Breischová (USA) 61,96.
KLADNO - 2. kolo extraligy, muži, 100 m: 1. Vojtík (Olymp Praha) 10,50, 200 m: 1. Vojtík 20,85, 400 m: 1. Götz (Slavia Praha) 46,85, 800 m: 1. J. Holuša (Dukla Praha) 1:50,52, 1500 m: 1. Šneberger (Dukla Praha) 3:47,76, 5000 m: 1. Havlíček (Slavia Praha) 14:58,18, 110 m př.: 1. Svoboda (Olymp Praha) 13,69, 2. Sajdok (Dukla Praha) 13,80, 400 m př.: 1. Uhlík (Slavia Praha) 50,14, 3000 m př.: 1. Zouhar (Dukla Praha) 9:07,61, výška: 1. Horák (Vítkovice) 221, 2. Bába (Vítkovice) 215, dálka: 1. Wagner (Dukla Praha) 775, tyč: 1. Balner (Dukla Praha) 530, trojskok: 1. Dobrovodský (Vítkovice) 15,75, koule: 1. Haborák (Univerzita Brno) 19,67, disk: 1. Žalský (Slavia Praha) 58,38, oštěp: 1. Frydrych (Slavia Praha) 69,24, kladivo: 1. Melich (Dukla Praha) 71,75, 4x100 m: 1. Olymp Praha 40,49, 4x400 m: 1. Olymp Praha 3:13,46. Družstva, 2. kolo: 1. Slavia Praha 193,5, 2. Dukla Praha 180, 3. Univerzita Brno 174, 4. Olymp Praha 162, 5. Syner Turnov 140, 6. Kladno 118, 7. Vítkovice 91, 8. USK Praha 35,5. Celkově: 1. Dukla Praha 15, 2. Slavia Praha 14, 3. Syner Turnov 11, 4. Univerzita Brno 11, 5. Olymp Praha 9, 6. Tepo Kladno 5, 7. Vítkovice 4. 8. USK Praha 2. Ženy, 100 m: 1. Klapáčová (USK Praha) 11,72, 200 m: 1. Vostatková (Sokol Plzeň) 24,28, 400 m: 1. Klocová (Olymp Brno) 53,36, 800 m: 1. Klocová 2:02,79, 1500 m: 1. Ivanová (Pardubice) 4:28,51, 3000 m: 1. Müllerová (Kladno) 9:35,51, 100 m př.: 1. Seidlová (USK Praha) 13,45, 400 m př.: 1. Hrdličková (Sokol Plzeň) 59,77, 3000 m př.: 1. Křížová (Pardubice) 10:44,71, výška: 1. Straková (Olymp Praha) 195, 2. Laláková (USK Praha) 192, dálka: 1. J. Velďáková (Olymp Brno) 665, 2. Ščerbová (Vítkovice) 658, tyč: 1. Baďurová (USK Praha) 440, trojskok: 1. D. Velďáková (Olymp Brno) 13,81, koule: 1. Kárníková (Pardubice) 16,02, disk: 1. Hlaváčová (USK Praha) 51,48, oštěp: 1. Klimešová (Olymp Praha) 57,81, kladivo: 1. Danišová (Olymp Brno) 68,35, 4x100 m: 1. USK Praha 46,25, 4x400 m: 1. Pardubice 3:50,04.
Družstva, 2. kolo: 1. USK Praha 233,5, 2. Olymp Brno 180, 3. Pardubice 150, 4. Kladno 140, 5. Sokol Plzeň 135, 6. Olymp Praha 127, 7. Vítkovice 96,5, 8. Sparta Praha 40. Celkově: 1. USK Praha 16, 2. Olymp Brno 14, 3. Pardubice 9, 4. Olymp Praha 9, 5. Sokol Plzeň 9, 6. Kladno 8, 7. Vítkovice 4, 8. Sparta Praha 2.

3. června

GLASGOW (Skotsko) - muži, 100 m: 1. Pickering (Brit.) 10,22, 200 m: 1. Martin (USA) 20,88, 400 m: 1. Kikaya (Kongo) 45,25, 800 m: 1. Olmedo (Šp.) 1:49,60, 1500 m: 1. Choge (Keňa) 3:36,92, 4x100 m: 1. Británie 38,83 (Scott, Pickering, Devonish, Lewis-Francis), výška: 1. Holm (Švéd.) 227, 2. Janků (ČR) 220, ...4. Ton (ČR) 215, trojskok: 1. Idowu (Brit.) 17,14. Ženy, 100 m: 1. Durstová (USA) 11,43, 300 m: 1. Sandersová (Brit.) 36,64, 1000 m: 1. Machariová (Keňa) 2:39,26, 5000 m: 1. Cheruiyotová (Keňa) 14:44,93, 400 m př.: 1. Williamsová (USA) 55,64, dálka: 1. Kotovová (Rus.) 656, oštěp: 1. Sayersová (Brit.) 63,59, ...3. Špotáková (ČR) 62,26.
ARLES (Francie ) - muži, desetiboj: 1. Barras 8147 bodů, 2. Gourmet (Belg.) 7925, 3. Smirnov (Uzb.) 7838. Ženy, sedmiboj: 1. Černovová (Rus.) 6768, 2. Zelinkaová (Kan.) 6218, 3. Wheelerová (Austr.) 6158.
KUORTANE (Finsko) - oštěp, muži: 1. Pitkämäki 87,78, 2. Thorkildsen (Nor.) 87,24, 3. Wirkkala 84,06.

5. června

PRAHA - Praga Academica, muži, 100 m: 1. Šulc 10,69, 200 m: 1. Vojtík 21,33, 800 m: 1. Rtaimate (Fr.) 1:48,91, 3000 m: 1. Holuša 8:28,20, 110 m př.: 1. Sajdok 14,06, 400 m př.: 1. Tesařík 50,44, tyč: 1. Ptáček 570, 2. Janáček 560, dálka: 1. Frykholm (Švéd.) 751, koule: 1. Žalský 19,37, 2. Roberge (USA) 19,29, 4×100 m: 1. ČR "22" 40,37. Ženy, 100 m: 1. Mazáčová 11,92, 400 m: 1. Bartoničková 53,94, 800 m: 1. Rücklová 2:03,91, 100 m př.: 1. Seidlová 13,31, 2. Hejnová 13,73, 400 m př.: 1. Rybaková 58,19, tyč: 1. Baďurová 430, 2. Rybová 410, dálka: 1. Sorokinová (Ukr.) 649, disk: 1. Hlaváčová 51,16.
BRATISLAVA (Slovensko) - muži, 100 m: 1. Lawal-Balogun (Brit.) 10,51, 400 m: 1. Strachan (Brit.) 46,74, 1500 m: 1. Csillag (Maď.) 3:48,43, 2. Kourek (ČR) 3:52,94, 110 m př.: 1. Gayle (Brit.) 14,13. Ženy, 100 m: 1. Sargentová (Brit.) 11,84, 400 m: 1. Masseyová (Brit.) 53,11, 100 m př.: 1. Váriová (Maď.) 13,37, 2. Bobková 13,46, výška: 1. Srnková 185, trojskok: 1. Beskrovná 13,14, ...3. Májková (ČR) 12,31.

6. června

KASSEL (Německo) - muži, 400 m: 1. Swillims 45,72, 1500 m: 1. Cronje (JAR) 3:38,04, 5000 m: 1. Kigen (Keňa) 13:21,13, 110 m př.: 1. Hughes (USA) 13,41, tyč: 1. Straub 562, koule: 1. Sack 20,65. Ženy, 100 m: 1. Durstová (USA) 11,36, 800 m: 1. Čeplaková (Slovin.) 2:01,53, 100 m př.: 1. Whyteová (Kan.) 12,81, 400 m př.: 1. Gloverová (USA) 54,59, dálka: 1. Zubkovská (Ukr.) 663, tyč: 1. Golubčikovová (Rus.) 451, oštěp: 1. Obergföllová 65,08, 2. Neriusová 64,11.

7. června

PRAHA - Pražská tyčka, muži: 1. Ptáček 582, 2. Poljanec (Slovin.) 546, 3. Balner 546. Ženy: 1. Baďurová 446, 2. Kuhnertová (Něm.) 420, 3. Langhirtová (Něm.) 420.

8. června

LILLE (Francie) - muži, 200 m: 1. Alerte 20,73, 300 m: 1. Nixon (USA) 32,35, 2000 m: 1. Baala (Fr.) 4:56,56, 5000 m: 1. Ebuya (Keňa) 13:10,59, 110 m př.: 1. Robles (Kuba) 13,27, ...4. Svoboda (ČR) 13,75, trojboj: 1. Šebrle 2595 b. (tyč: 480 - oštěp: 66,19 - 110 m př.: 14,47), 2. Barras 2516, 3. Bourguignon 2455, dálka: 1. Tomlinson (Brit.) 812. Ženy, 200 m: 1. Mothersillová (Kajm. ostr.) 23,17, 1500 m: 1. Lachvádová (Mar.) 4:07,91, 100 m př.: 1. Lamalleová 13,07, 3000 m př.: 1. Chepkorirová (Keňa) 9:30,45, výška: 1. Slesarenková (Rus.) 198, ...4. Laláková (ČR) 185, tyč: 1. Golubčikovová (Rus.) 450, ...5. Rybová (ČR) 420, koule: 1. Lammertová (Něm.) 19,34, oštěp: 1. Madejczyková (Pol.) 61,66..
TURÍN (Itálie) - muži, 100 m: 1. Devonish (Brit.) 10,24, 200 m: 1. Dzingai (Zimb.) 20,29, 400 m: 1. Benjamin (Brit.) 45,80, 800 m: 1. Kombich (Keňa) 1:45,26, 3000 m: 1. A. Kiprop (Keňa) 7:42,32, 110 m př.: 1. Hernandez (Kuba) 13,79, 400 m př.: 1. Keita (Fr.) 49,15, výška: 1. Kgosiemang (Botsw.) 227, dálka: 1. Howe (It.) 825. Ženy, 400 m: 1. Hargroveová (USA) 51,40, 800 m: 1. Cusmaová (It.) 2:01,21, výška: 1. Bergqvistová (Švéd.) 202, 2. Di Martinová (It.) 202, trojskok: 1. Savignéová (Kuba) 14,65, koule: 1. Ostapčuková (Běl.) 19,40, kladivo: 1. Brkljačičová (Chorv.) 72,30.
SACRAMENTO (USA) - muži, 100 m: 1. Dix 9,93, 110 m př.: 1. Akins 13,42, výška: 1. Sellers 232. Ženy, 100 m př.: 1. Ofiliová 12,80, dálka: 1. Watkinsová 696, kladivo: 1. Dahlgrenová 70,72.

9. června

ŽUKOVSKIJ (Rusko) - muži, 100 m: Osovnikar (Slovin.) 10,24, 400 m: 1. Dyldin 45,92, 5000 m: 1. Kipngeno (Keňa) 13,37,37, výška: 1. Voronin 227, tyč: 1. Lukjaněnko 570, trojskok: 1. Burkenja 17,00, oštěp: 1. Makarov 87,32, 2. Ivanov 86,71. Ženy, 100 m: 1. Poljakovová 11,09, 400 m: 1. Pospelovová 51,97, 800 m: 1. Sobolevová 1:59,49, 100 m př.: 1. Pavlijová 12,80, 400 m př.: 1. Ivanovová 54,76, 3000 m př.: 1. Samitovová-Galkinová 9:14,37, dálka: 1. Lebeděvová 684, kladivo: 1. Lysenková 77,01, 2. Chanafejevová 74,32.
CHANIÁ (Řecko) - muži, 100 m: 1. Ross (Austr.) 10,42, 400 m: 1. Molefe (Botsw.) 46,33, 800 m: 1. Wagne (Sen.) 1:47,09, 110 m př.: 1. Mitcum (USA) 13,53, 400 m př.: 1. Vielesse (Maur.) 51,37, tyč: 1. Otto (Něm.) 570, dálka: 1. Tsatumas 854, 2. Beckford (Jam.) 822, trojskok: 1. Petrenko (Rus.) 17,41, koule: 1. Scott (Jam.) 20,18, 2. Haborák (SR) 19,97. Ženy, 400 m: 1. Tererrová (Kuba) 51,31, 100 m př.: 1. Lenská (Izr.) 13,29, 400 m př.: 1. Martenssonová (Švéd.) 56,97, dálka: 1. Stadňjuková (Ukr.) 675, 2. Ščerbová (ČR) 665, trojskok: 1. D. Velďáková (SR) 14,29, disk: 1. Yarelisová (Kuba) 62,30.

10. června

SACRAMENTO (USA) - muži, 200 m: 1. Dix 20,32, 400 m: 1. Chambers 44,66, 400 m př.: 1. Phillips 48,51, desetiboj: 1. Arnold 8215. Ženy, 200 m: 1. Stewartová 22,42, 400 m: 1. Hastingsová 50,15, 800 m: 1. Johnsonová 1:59,29, 400 m př.: 1. Leachová 54,32.
OLOMOUC - vícebojařské MČR, muži: 1. Baar 7047, 2. Formánek 6900, 3. Chomát 6741. Junioři: 1. Nejedlý (Dukla Praha) 7295. Ženy: 1. M. Hejnová 5618, 2. Ogrodníková 5478, 3. Korešová 5462. Juniorky: 1. Klučinová 5844.
BYDHOŠŤ (Polsko) - muži, 200 m: 1. Thomas (Jam.) 20,32, ...8. Vojtík (ČR) 20,94, 800 m: 1. Madi (Alž.) 1:45,89, 400 m př.: 1. Plawgo 48,88, ...11. Daněk (ČR) 52,21, 3000 m př.: 1. Kosgei (Keňa) 8:17,39, výška: 1. Walerianczyk 227, 2. T. Janků (ČR) 227, ...6. Ton (ČR) 220, tyč: 1. Lobinger (Něm.) 570, kladivo: 1. Kozmus (Slovin.) 82,30, 2. Pars (Maď.) 81,40, 3. Charfreitag (SR) 80,87, disk: 1. Alekna (Lit.) 69,43. Ženy, 100 m: 1. Durstová (USA) 11,12, 200 m: 1. Durstová 22,51, 1500 m: 1. Liščinská (Ukr.) 4:06,19, 100 m př.: 1. Wellsová (USA) 12,93, ...6. Martincová (ČR) 13,72, 400 m př.: 1. Gloverová (USA) 55,00, výška: 1. Vlašičová (Chorv.) 200, ...5. Straková (ČR) 185.
EUGENE (USA) - muži, 100 m: 1. Brown (Trin.) 10,42, 200 m: 1. Carter 20,23, 2. Spearmon 20,25, 3. Powell (Jam.) 20,55, 400 m: 1. Kikaya (Kongo) 44,93, 800 m: 1. Symmonds 1:44,54, 2. Borzakovskij (Rus.) 1:44,71, míle: 1. Komen (Keňa) 3:48,28, 110 m př.: 1. Liou Siang (Čína) 13,23, 3000 m př.: 1. Koech (Keňa) 8:08,08, výška: 1. Harris 230, dálka: 1. Saladino (Pan.) 849, 2. Phillips 835, tyč: 1. Lanaro (Mex) 580, koule: 1. Cantwell 21,83, 2. Hoffa 21,65. Ženy, 100 m: 1. Edwardsová 11,10, 400 m: 1. Richardsová 50,74, 800 m: 1. Mutolaová (Mos.) 1:58,33, 1500 m: 1. Burikaová (Et.) 4:00,48, 100 m př.: 1. Perryová 12,51, 400 m př.: 1. Walkerová (Jam.) 54,14, oštěp: 1. Špotáková (ČR) 65,20, 2. Kreinerová 58,82.

13. června

PRAHA - Zlatá tretra, muži, 100 m: 1. Ross (Austr.) 10,13, 2. Osovnikar (Slovin.) 10,19, 200 m: 1. C. Campbell (Jam.) 20,37, 2. R. Williams 20,46, ...5. Schiller 20,90, 1500 m: 1. Hachlaf (Mar.) 3:41,28, 2. Šneberger 3:41,87, 110 m př.: 1. Mitchum (USA) 13,44, 2. Svoboda 13,67, 400 m př., běh A: 1. Buckley (Brit.) 49,37, ...3. Šimánek 50,57; běh B: 1. Tamesue (Jap.) 49,36, ...4. Uhlík 50,16, 3000 m př.: 1. C. Kosgei (Keňa) 8:14,32, 2. W. Kiprotich (Keňa) 8:15,43, výška: 1. T. Janků 227, 2. Sokolovskij (Ukr.) 224, tyč: 1. Buchalov (Bulh.) 570, 2. Lobinger (Něm.) 565, ...5. Balner 550, dálka: 1. Tomlinson (Brit.) 823, 2. Gaisah (Ghana) 805, ...5. Novotný 774, koule: 1. Bartels (Něm.) 20,66, 2. Armstrong (Kan.) 20,30, ...6. Žalský 18,77, kladivo: 1. Kozmus (Slovin.) 80,54, 2. Pars (Maď.) 79,62. Ženy, 800 m: 1. Zbrožeková (Rus.) 1:58,84, 2. Kljukaová (Rus.) 1:59,86, ...11. Masná 2:02,36, 100 m př.: 1. Kocielniková (Slovin.) 13,27, 2. Seidlová 13,30, 400 m př.: 1. Ivanovová (Rus.) 54,47, 2. Z. Hejnová 56,01, tyč: 1. Švedovová (Rus.) 465, 2. Baďurová 451, oštěp: 1. Špotáková 62,93, 2. Madejczyková (Pol.) 59,80.
RIGA (Lotyšsko) - muži, 100 m: 1. Glušenko (Ukr.) 10,53, 200 m: 1. Glušenko (Ukr.) 20,93, 400 m: 1. Rachkovskij (Ukr.) 46,64, výška: 1. Campioli (It.) 224, oštěp: 1. Vasilevskis 85,15. Ženy, 100 m: 1. Grincikaiteová (Lit.) 11,59, 200 m: 1. Grincikaiteová 23,45, 400 m: 1. Prokopeková (Pol.) 53,04, dálka: 1. Blonská (Ukr.) 661, oštěp: 1. Jakovenková (Rus.) 59,54.

15. června

OSLO (Norsko) - muži, 100 m: 1. Powell (Jam.) 9,94, 2. Obikwelu (Portug.) 10,06, 3. Devonish (Brit.) 10,08, 110 m př.: 1. Moore (USA) 13,26, 2. Payne (USA) 13,27, 3. Blaschek (Něm.) 13,46, 200 m: 1. Wissman (Švéd.) 20,32, 2. Dzingai (Zim.) 20,32, 3. Saidy (Gambie) 20,53, 800 m: 1. Alazemi (Kuvajt) 1:44,56, 2. Al Salhí (Saúd. Arábie) 1:44,89, 3. Chepkirwok (Uganda) 1:44,95, míle: 1. Kaúč (Mar.) 3:51,14, 2. Choge (Keňa) 3:51,62, 3. Baddeley (Brit.) 3:51,95, 1500 m: 1. Kipruto (Keňa) 3:36,27, 2. Fernández (Šp.) 3:36,40, 3. Rodríguez (Šp.) 3:37,04, disk: 1. Alekna (Lit.) 70,51, 2. Kanter (Est.) 66,33, 3. Malachowski (Pol.) 66,00, trojskok: 1. Idowu (Brit.) 17,35, 2. Olsson (Švéd.) 17,33, 3. Wilson (USA) 17,26, oštěp: 1. Pitkämäki (Fin.) 88,78, 2. Greer (USA) 88,73, 3. Thorkildsen (Nor.) 87,79. Ženy, 100 m: 1. Durstová (USA) 11,22, 2. Brooksová (Jam.) 11,23, 3. Mothersillová (Kajm. o.) 11,25, 100 m př.: 1. Perryová (USA) 12,70, 2. S. Kallurová (Švéd.) 12,76, 3. Ennisová-Londonová (Jam.) 12,78, 400 m: 1. Richardsová (USA) 50,26, 2. Mbackeová-Thiamová (Sen.) 51,22, 3. Williamsová (Jam) 51,32, 1500 m: 1. Džamalová (Bahr.) 4:01,44, 2. Fomenková (Rus.) 4:01,58, 3. Liščinská (Ukr.) 4:01,82, 3000 m př.: 1. Jepkorirová (Keňa) 9:19,44, 2. MacFarlaneová (Austr.) 9:26,63, 3. Hindsová (Jam.) 9:28,86, 5000 m: 1. Defarová (Et.) 14:16,63, 2. Cheruiyotová 14:22,51, 3. Jepletingová (obě Keňa) 14:44,51, výška: 1. Slesarenková (Rus.) 202, 2. Vlašičová (Chor.) 198, 3. Palamarová (Ukr.) 196, tyč: 1. Isinbajevová (Rus.) 485, 2. Pyreková (Pol.) 460, 3. Polnovová (Rus.) 455, ...6. Baďurová (ČR) 430. 

17. června

OSTRAVA - 3. kolo extraligy, muži, 100 m: 1. Žilka (Olymp) 10,81, 200 m: 1. Vojtík (Olymp) 21,00, 400 m: 1. Žňava (Kladno) 46,76, 800 m: 1. Holuša (Dukla) 1:51,26, 1500 m: 1. Holuša 3:54,09, 5000 m: 1. Ochal (Turnov) 14:53,60, 4x100 m: 1. Slavia (Kozlovský, Křížek, Götz, Stokláska) 40,40, 4x400 m: 1. Olymp (Daněk, Matyska, Hrubý, Klofáč) 3:14,35, 110 m př.: 1. Sajdok (Dukla) 13,80, 400 m př.: 1. Uhlík (Slavia) 50,22, 3000 m př.: 1. Dědeček (Turnov) 9:12,37, výška: 1. Horák (Vítkovice) 224, 2. Ton 218, dálka: 1. Čada (oba Dukla) 717, trojskok: 1. Michniewski (Turnov) 15,86, tyč: 1. Balner (Dukla) 540, koule: 1. Haborák (Brno) 19,34, disk: 1. Malina (Kladno) 55,84, kladivo: 1. Melich (Dukla) 70,43, oštěp: 1. Veselý (Dukla) 70,68. Pořadí 3. kola: 1. Slavia Praha 192, 2. Dukla Praha 168, 3. Univerzita Brno 163,5, 4. PSK Olymp Praha 159, 5. SYNER Turnov 146, 6. TEPO Kladno 133, 7. SSK Vítkovice 99,5, 8. USK Praha 21. Konečné pořadí základní části: 1. Dukla 22 (556,5 pomocných bodů), 2. Slavia 22 (555 pomocných bodů), 3. Brno 17, 4. Turnov 15, 5. Olymp Praha 13, 6. Kladno 8, 7. Vítkovice 6, 8. USK Praha 3. Ženy, 100 m: 1. Vostatková (Plzeň) 11,96, 200 m: 1. Klapáčová (USK) 23,76, 400 m: 1. Klocová (Brno) 52,98, 800 m: 1. Klocová 2:06,19, 1500 m: 1. Sárová (Nové Město n.M.) 4:26,60 (mimo bodování), 2. Sekanová (Brno) 4:28,64, 5000 m: 1. Müllerová (Kladno) 16:54,44, 4x100 m: 1. ČR "22" (Mazáčová, Dostálová, Bartoníčková, Ščerbová) 44,93 (mimo bodování), 2. USK (Bičíková, Syidlová, Korešová, Trčková) 46,29, 4x400 m: 1. Pardubice (Ulrichová, Langerová, Jelínková, Eidrnová) 3:48,33, 100 m př.: 1. Bobková (Pardubice) 13,14, 400 m př.: 1. Bergrová (USK) 59,08, 3000 m př.: 1. Pecháčková (Olymp Praha) 10:37,43, výška: 1. Laláková (USK) 191, 2. Dubnová (Vítkovice) 191, 3. Straková (Olymp Praha) 191, dálka: 1. J. Velďáková (Brno) 635, trojskok: 1. D. Velďáková (Brno) 13,57, tyč: 1. Maláčová (USK) 400, koule: 1. Kárníková (Pardubice) 16,32, disk: 1. Koralewská (Kladno) 52,20, kladivo: 1. Lomnická (Brno) 60,18, oštěp: 1. Klimešová (Olymp Praha) 55,34. Pořadí 3. kola: 1. Olymp Brno 213,5, 2. Hvězda Pardubice 172, 3. TEPO Kladno 164, 4. USK Praha 164, 5. Sokol SG Plzeň 126, 6. Olymp Praha 125, 7. SSK Vítkovice 104,5, 8. Sparta Praha 32. Konečné pořadí základní části: 1. Brno 22, 2. USK Praha 21, 3. Pardubice 16, 4. Kladno 14, 5. Plzeň 13, 6. Olymp Praha 12, 7. Vítkovice 6, 8. Sparta 3.
RATINGEN (Německo) - muži, desetiboj: 1. Abele 8269 bodů, 2. Müller 8244, 3. Minah 7998. Ženy, sedmiboj: 1. Schwarzkopfová 6343, 2. Oeserová 6250, 3. Kesselschlägerová 6184.
VARŠAVA (Polsko) - muži, 100 m: 1. Krone (JAR) 10,37, 200 m: 1. Krone (JAR) 20,51, 400 m: 1. Dabrowski 45,63, 800 m: 1. Bogdanov (Rus.) 1:47,01, 1500 m: 1. R. Limo (Keňa) 3:37,71, 3000 m: 1. B. Kiplagat (Keňa) 7:45,63, výška: 1. Těrešin (Rus.) 234, 2. Rybakov (Rus.) 234, ...7. Janků (ČR) 225, 9. Bába (ČR) 220, dálka: 1. Beckford (Jam.) 837, trojskok: 1. Burkenja (Rus.) 17,48, koule: 1. Majewski 20,20, disk: 1. Kanter (Est.) 65,45, kladivo: 1. Tichon (Běl.) 82,58, 2. Charfreitag (SR) 80,35. Ženy, 100 m: 1. Hariganová (Britské Panenské o.) 11,23, 400 m: 1. Guevaraová (Mex.) 51,08, 800 m: 1. Zbrožeková (Rus.) 1:58,80, 400 m př.: 1. Ivanová (Rus.) 55,01, tyč: 1. Pyreková 445, ...8. Ptáčníková (ČR) 380, disk: 1. Cechlová (ČR) 66,18, 2. Dietzschová (Něm.) 63,84, 3. Grasuová (Rum.) 63,84, kladivo: 1. Gonzalesová (Kuba) 76,36.

20. června

KLADNO - vícebojařský mítink, muži, desetiboj: 1. Šebrle 8697, 2. Karpov (Kaz.) 8553, 3. R. Barras (Fr.) 8298, 4. Dvořák 8020, 5. Karas 7922, 6. Karlivans (Lot.) 7649, 7. McCarthy (Austr.) 7392, 8. G. Barras (Fr.) 7231, 9. Sommerfeldt (Nor.) 7206, 10. Bechyně 6363. Ženy, sedmiboj: 1. Blonská (Ukr.) 6354, 2. Tyminská (Pol.) 6199, 3. Josypenková (Ukr.) 5875, 4. Burešová 5303, 5. Konvalinková 5300, 6. Princová 4994.
CHOTĚBUZ (Německo) - muži, 100 m: 1. Krone (JAR) 10,25, 400 m: 1. Molefe (Bots.) 46,32, ...3. Žňava (ČR) 47,34, 800 m: 1. N. Ruto (Keňa) 1:47,50, 1500 m: 1. Surum (Keňa) 3:38,49, 110 m př.: 1. Scott (Brit.), 2. Sajdok (ČR) 13,91, 3000 m př.: 1. Hachlaf (Mar.) 8:22,09, tyč: 1. Ecker 580, koule: 1. Sack 20,76, ...6. Žalský (ČR) 18,60. Ženy, 100 m: 1. Idoková (Nig.) 11,54, 400 m: 1. Ekpukhonová (Nig.) 51,96, 800 m: 1. A. Ait Hammuová (Mar.) 2:03,27, ...6. Mráčková (ČR) 2:04,24, výška: 1. Laláková (ČR) 195, 2. Forresterová (Kan.) 191, ...8. Dubnová (ČR) 180, dálka: 1. Gutowiczová-Westhofová 653, koule: 1. Lammertová 19,17, oštěp: 1. Obergföllová 66,95, 2. Neriusová 65,78, ...6. Klimešová (ČR) 56,01.

26. června

OSTRAVA - Zlatá tretra, kladivo, muži: 1. Tichon (Běl.) 80,19, 2. Charfreitag (SR) 79,76, ...8. Melich (ČR) 72,51. Ženy: 1. Lysenková (Rus.) 77,71 m, 2. Heidlerová (Něm.) 73,74, 3. Morenová (Kuba) 73,00, 4. Skolimowská (Pol.) 70,69.

27. června

OSTRAVA - Zlatá tretra, muži, 100 m: 1. Pickering (Brit.) 10,16, 2. Martina (Hol. Antily) 10,31, 3. Edgar (Brit.) 10,33, ...8. Vojtík (ČR) 10,63. 800 m: 1. Ali Mansour (Bahr.) 1:44,74, 2. Borzakovskij (Rus.) 1:45,12, 3. Chepkirwok (Uganda) 1:45,12, ...6. Kaplan (ČR) 1:46,97. 5000 m: 1. Mottram (Austr.) 13:04,97, 2. T. Bekele (Keňa) 13:05,42, 3. Feleke (Keňa) 13:05,83. Hodinovka: 1. Gebrselassie (Et.) 21 285, 2. Limo (Keňa) 20 271, 3. Kiptum (Keňa) 19 380. 20 km: 1. Gebrselassie 56:25,98 min. (svět. rek.), 2. Limo (Keňa) 59:06,75. 110 m př.: 1. Payne (USA) 13,25, 2. Olijars (Lot.) 13,44, 3. Robles (Kuba) 13,45, ...6. Sajdok (ČR) 13,92. 400 m př.: 1. Van Zyl (JAR) 48,64, 2. Harris (USA) 49,58, 3. Myburgh (JAR) 50,08, ...7. Uhlík (ČR) 50,88. 3000 m př.: 1. Kipsiele (Keňa) 8:10,01, 2. Kosgei (Keňa) 8:11,94, 3. Komen (Keňa) 8:12,46. Oštěp: 1. Oosthuizen (JAR) 82,35, 2. Wirkkala (Fin.) 78,42, 3. Wenk (Něm.) 77,93, 4. Veselý (ČR) 72,27, 5. Frydrych (ČR) 69,97. Koule: 1. Hoffa (USA) 21,77, 2. Cantwell (USA) 21,68, 3. Taylor (USA) 20,52, ...7. Stehlík (ČR) 19,62. Výška: 1. Ioannou (Kypr) 230, 2. Holm (Švéd.) 227, 3. Horák (SR) a Terešin (rus.) 227, ...6. T. Janků (ČR) 224, 7. Bába (ČR) 220. Ženy, 100 m: 1. Glennová (USA) 11,38, 2. Poljakovová (Rus.) 11,44, 3. Jonesová (Panenské o.) 11,48, ...6. Čechová (ČR) 11,77, 7. Ščerbová (ČR) 11,86. 800 m: 1. Čerkasovová (Rus.) 1:59,05, 2. Klocová (SR) 1:59,88, 3. Kotlarovová (Rus.) 1:59,98, ...10. Mráčková (ČR) 2:03,74, 11. Rücklová (ČR) 2:04,04, 12. Masná (ČR) 2:05,28. 5000 m: 1. Defarová (Et.) 14:30,18, 2. Burkaová (Et.) 14:31,20, 3. Melkamuová (Et.)14:33,83, 100 m př.: 1. Onyiaová (Šp.) 12,91, 2. Felicienová (Kan.) 13,02, 3. Tejedová (Kuba) 13,04, ...7. Martincová (ČR) 13,67. 400 m př.: 1. Nosovová (Rus.) 54,58, 2. Isakovová (Rus.) 55,18, 3. Ivanovová (Rus.) 55,25, ...6. Hejnová (ČR) 56,67. Disk: 1. Dietzchová (Něm.) 64,61, 2. Piščalnikovová (Rus.) 63,72, 3. Söderbergová (Švéd.) 62,98, ...5. Cechlová (ČR) 62,03. Dálka: 1. Trybaňská (Pol.) 668, 2. Udmurtovová (Rus.) 652, 3. Velďáková (SR) 646, ...8. Darmovzalová (ČR) 610, 9. Ščerbová (ČR) 604. Tyč: 1. Isinbajevová (Rus.) 466, 2. Baďurová (ČR) 466, 3. Rybová (ČR) a Polnovová (Rus.) 440. Oštěp: 1. Špotáková (ČR) 64,94, 2. Baniová (It.) 62,09, 3. Neriusová (Něm.) 61,89, ...7. Brejchová (ČR) 57,25.

28. června

LUZERN (Švýcarsko) - muži, 100 m: 1. J. J. Johnson (USA) 10,24, 200 m: 1. J. J. Johnson 20,33, 110 m př.: 1. Hernandez (Kuba) 13,42, 400 m př.: 1. Kunkel (Kan.) 48,84, výška: 1. Krimarenko (Ukr.) 221, trojskok: 1. Wilson (USA) 17,41, oštěp: 1. Essenwein (Něm.) 82,78. Ženy, 100 m: 1. Fergusonová (Bah.) 11,12, 200 m: 1. Fergusonová 22,73, 100 m př.: 1. Adamsová (USA) 12,92, tyč: 1. Schwartzová (USA) 450.
ŠTRASBURK (Francie) - muži, 1500 m: 1. Baala (Fr.) 3:31,05. Ženy, 100 m př.: 1. Lamalleová (Fr.) 13,09, kladivo: 1. Montebrunová (Fr.) 72,77.
VELENJE (Slovinsko) - muži, dálka: 1. Bispo (Braz.) 813, koule: 1. Vodovnik 20,11, kladivo: 1. Kozmus 80,09, ...7. Melich (ČR) 72,15. Ženy, 400 m: 1. Guevaraová (Mex.) 51,03.

30. června

TŘINEC - mistrovství republiky, muži, 100 m: 1. Šulc 10,72, 2. Žilka 10,80, 3. Daněček 10,93, 110 m př.: 1. Svoboda 13,80, 2. Sajdok 13,98, 3. Krejčí 14,62, 10 000 m: 1. Faschingbauer 30:18,52, 2. J. Bláha 30:31,65, 3. T. Bláha 30:39,65, koule: 1. Stehlík 19,18, 2. Žalský 18,57, 3. Machura 18,16, oštěp: 1. Guzdek 75,09, 2. Veselý 71,48, 3. Krámský 67,42, trojskok: 1. Hnízdil 16,16, 2. Lampart 15,30, 3. Hanuš 15,19, výška: 1. Janků 230, 2. Bába 224, 3. Ton 224, 4 x 100 m: 1. Slavia Praha 40,32, 2. Olymp Praha 40,43, 3. Spartak Praha 4 40,51. Ženy, 100 m: 1. Vostatková 11,94, 2. Bažatová 12,02, 3. Mazáčová 12,03, 10 000 m: 1. Kamínková 35:51,37, 2. Sekyrová 36:33,04, 3. Petříková 36:40,55, 100 m př.: 1. Hejnová 13,97, 2. Pecnová 14,30, 3. Korešová 14,32, dálka: 1. Ščerbová 656, 2. Líbalová 631, 3. Bičíková 620, kladivo: 1. Ledvinová 62,08, 2. Vrbenská 61,44, 3. Hyjánková 61,20, koule: 1. Kárníková 15,54, 2. Vrbenská 15,33, 3. Hlaváčová 15,04, oštěp: 1. Špotáková 58,17, 2. Klimešová 55,84, 3. Ogrodníková 49,19, tyč: 1. Baďurová 460, 2. Rybová 450, 3. Maláčová 420, 4 x 100 m: 1. Olymp Praha 45,75, 2. USK Praha A 46,25, 3. Sokol SG Plzeň-Petřín 47,32.
MOSKVA (Rusko) - muži, 100 m: 1. Collins (Sv. Kryštof a Nevis) 10,27, 800 m: 1. Borzakovskij 1:46,16, 5000 m: 1. S. Kosgei (Keňa) 13:32,19, trojskok: 1. Savolajnen (Ukr.) 17,17. Ženy, 400 m: 1. Anťjuchová 50,90, míle: 1. Sobolevová 4:15,63, výška: 1. Vlašičová (Chorv.) 200, 2. Čičerovová 198, dálka: 1. Simaginová 693, 2. Udmurtovová 692.

POZNÁMKA: Atleti bez označení reprezentují pořadatelský stát.