Pondělí 20. září 2021, svátek má Oleg
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 20. září 2021 Oleg


Atletické výsledky - září 2007

7. září

CURYCH (Švýcarsko) - Zlatá liga, muži, 100 m: 1. Obikwelu (Port.) 10,17, 2. Saidy (Nor.) 10,20. 1500 m: 1. Baala (Fr.) 3:38,62, 2. Búkensa (Alž.) 3:38,84. 110 m př.: 1. Robles (Kuba) 13,15, 2. Trammell 13,22. Trojskok: 1. Davis (USA) 17,20, 2. Évora (Port.) 17,18. Oštěp: 1. Thorkildsen (Nor.) 89,51, 2. Pitkämäki (Fin.) 87,44. Ženy, 100 m: 1. Arronová (Fr.) 11,17, 2. Edwardsová (USA) 11,22. 400 m: 1. Richardsová (USA) 49,36, 2. N. Williamsová (Jam.) 50,85. 100 m př.: 1. S. Kallurová (Švéd.) 12,66, 2. Ennisová-Londonová (Jam.) 12,68, 3. Perryová (USA) 12,68. Výška: 1. Vlašičová (Chorv.) 204, 2. Slesarenková (Rus.) 201. Tyč: 1. Isinbajevová 480, 2. Feofanovová (Rus.) 475, ...6. Baďurová (ČR) 455.
Weltklasse, další disciplíny, muži, 200 m: 1. Carter (USA) 19,92. 3000 m: 1. Lagat (USA) 7:38,77. 4 x 100 m: 1. USA (Patton, Spearmon, Gay, Dixon) 38,40, 2. Jamajka 38,82. Tyč: 1. Pavlov (Rus.) 575. Ženy, 800 m: 1. Jepkosgeiová (Keňa) 1:59,03. 1500 m: 1. Džamálová (Bahr.) 4:06,32.

8. září

EBERSTADT (Německo) - mítink výškařů: 1. Silnov (Rus.) 230, 2. Harris (USA) 230, 3. Janků (ČR) 227, ...12. Bába (ČR) 215.
SUŠICE - atletická extraliga, muži: 1. Dukla Praha 12 bodů/172 pomocných bodů, 2. Slavia Praha 10/140, 3. Univerzita Brno 8/125, 4. Syner Turnov 6/123, 5. Olymp Praha 4/91, 6. Tepo Kladno 2/73. Ženy: 1. USK Praha 11/203,5, 2. Olymp Brno 11/134,5, 3. Hvězda Pardubice 8/108, 4. Olymp Praha 4/99,5, 5. Plzeň-Petřín 4/88, 6. Tepo Kladno 4/85,5. Podrobné výsledky jednotlivců naleznete zde.
PRAHA - Mattoni Grand Prix, muži, 10 km: 1. Taragon (Keňa) 28:26, 2. Kiprono (Keňa) 28:27, 3. Kimeli (Keňa) 28:31, ...10. Novák (ČR) 31:06, 12. Pelouch (ČR) 32:38. Ženy, 5 km: 1. Kwambaiová (Keňa) 15:46, 2. Bekeleová (Et.) 15:49, ...5. Kamínková (ČR) 16:53, 6. Sekyrová (ČR) 17:19.

9. září

EBERSTADT (Německo) - mítink výškařek: 1. Savčenková (Rus.) 197, 2. Friedrichová (Něm.) 194, 3. Slesarenková (Rus.) 191, ...5. Straková (ČR) 191, 6. Laláková (ČR) 188, 9. Dubnová (ČR) 188.
RIETI (Itálie) - muži, 100 m: 1. Powell 9,78 (Jam. - v rozběhu 9,74), 2. Frater (Jam.) 10,03. 400 m: 1. Christopher (Kan.) 44,94, 2. Chambers (Brit.) 45,61. 800 m: 1. Ali (Bahr.) 1:44,02. 1500 m: 1. Higuero (Šp.) 3:34,78, 2. Simotwo (Keňa) 3:35,19. 3000 m: 1. Pkemei Longosiwa (Keňa) 7:32,79. Dálka: 1. Saladino (Pan.) 831, 2. Lukaševič (Ukr.) 797. 400 m př.: 1. Plawgo (Pol.) 49,07, 2. Sánchez (Dom. rep.) 49,12. Tyč: 1. Jurčenko (Ukr.) 572, 2. Averbuch (Izr.) 565. Kladivo: 1. Murofuši (Jap.) 82,62, 2. Tichon 82,61 (Běl.) 79,59. Ženy, 100 m: 1. McLellanová (Austr.) 11,30, 2. Durstová (USA) 11,37. 200 m: 1. L. Williamsová (USA) 22,76. 400 m: 1. Williamsová (Jam.) 51,08, 2. Anťjuchová (Rus.) 51,37. 800 m: 1. Jepkosgeiová (Keňa) 1:56,29, 2. Usovičová (Běl.) 1:58,68. 1500 m: 1. Jegorovová (Rus.) 4:03,27, 2. Kibiwotová (Keňa) 4:03,63. 3000 m: 1. Cheruiyotová (Keňa) 8:30,25, 2. Ngetichová (Keňa) 8:30,70. 400 m př.: 1. Jesienová (Pol.) 54,78, 2. Danversová-Smithová (Brit.) 55,03, 3. Pečonkinová (Rus.) 55,31. 3000 m př.: 1. Volkovová (Rus.) 9:26,80. Výška: 1. Čičerovová (Rus.) 198. Trojskok: 1. Savigneová (Kuba) 14,92.

12. září

LINEC (Rakousko) - muži, 100 m: 1. Burns (Trin.) 10,18, 400 m: 1. Modibo (Trin.) 46,35, 110 m př.: 1. Robles (Kuba) 13,05, 3000 m př.: 1. W. Kiprotich (Keňa) 8:24,35, tyč: 1. Lobinger (Něm.) 570, dálka: 1. Beckford (Jam.) 806. Ženy, 100 m: 1. Brooksová (Jam.) 11,38, 200 m: 1. Mooreová (USA) 23,19, 1000 m: 1. Donohueová (USA) 2:39,50, 100 m př.: 1. Felicienová (Kan.) 12,73, trojskok: 1. Savigneová (Kuba) 14,73, koule: 1. Ostapčuková (Běl.) 19,43, 2. Kárníková (ČR) 15,75, 3. Hlaváčová (ČR) 14,58, oštěp: 1. Abakumovová (Rus.) 59,36.
ROVERETO (Itálie) - muži, 100 m: 1. Frater (Jam.) 10,18, 400 m: 1. Christopher (Kan.) 45,59, 800 m: 1. Milkevič (Lot.) 1:46,28, 5000 m: 1. S. Kosgei (Keňa) 13:15,23, 400 m př.: 1. Plawgo (Pol.) 49,14, dálka: 1. Bispo (Braz.) 779, ...5. Novotný (ČR) 762, tyč: 1. Hartwig (USA) 560, oštěp: 1. Martinez (Kuba) 81,64. Ženy, 100 m: 1. Baileyová (USA) 11,47, 800 m: 1. Piccioneová (It.) 2:00,93, 3000 m: 1. Kibetová (Keňa) 8:47,38, 400 m př.: 1. Jesienová (Pol.) 54,80, výška: 1. Aitovová (Kaz.) 190, 2. Laláková (ČR) 190, trojskok: 1. Lebeděvová (Rus.) 14,97, koule: 1. Viliová (N. Zél.) 19,65.

14. září

BRUSEL (Belgie) - Zlatá liga, muži, 100 m: 1. Powell (Jam.) 9,84, 2. Saidy Ndure (Nor.) 10,11, 1500 m: 1. Kipchirchir Komen (Keňa) 3:32,67, 2. Mústaúí (Mar.) 3:34,38, 110 m př.: 1. Robles (Kuba) 13,21, 2. Moore (USA) 13,25, trojskok: 1. Davis (USA) 17,27, 2. Wilson (USA) 17,20, oštěp: 1. Pitkämäki (Fin.) 87,30, 2. Thorkildsen (Nor.) 86,14. Ženy, 100 m: 1. Campbellová (Jam.) 11,11, 2. Arronová (Fr.) 11,22, 400 m: 1. Richardsová (USA) 49,29, 2. Sandersová (Brit.) 50,34, 100 m př.: 1. S. Kallurová (Švéd.) 12,52, 2. Ennisová-Londonová (Jam.) 12,61, výška: 1. Vlašičová (Chorv.) 203, 2. Slesarenková (Rus.) 201, tyč: 1. Isinbajevová (Rus.) 480, 2. Feofanovová (Rus.) 480, 3. Baďurová (ČR) 465.
Další výsledky - muži, 200 m: 1. Spearmon (USA) 19,88, 2. Carter (USA) 20,04, 3. Bolt (Jam.) 20,14, 800 m: 1. Rudisha (Keňa) 1:44,15, 2. Mulaudzi (JAR) 1:44,40, 5000 m: 1. Sihine (Et.) 12:50,16, 2. Kipchoge (Keňa) 12:50,38, 10 000 m: 1. Bekele (Et.) 26:46,19, 2. Masai (Keňa) 26:49,20, 3000 m př.: 1. Koech (Keňa) 7:58,80, 2. Kipruto (Keňa) 8:02,89. Ženy, 200 m: 1. Gevaertová (Belg.) 22,75, míle: 1. Džamalová (Bahr.) 4:17,75, 2 míle: 1. Defarová (Et.) 8:58,58.

15. září

BERLÍN (Německo) - Zlatá liga, muži, 100 m: 1. Ndure (Nor.) 10,14, 2. Devonish (Brit.) 10,15, 200 m: 1. Spearmon (USA) 20,22, 2. Martin 20,54, 400 m: 1. Wariner (USA) 44,05, 2. Christopher (Kan.) 45,10, 1500 m: 1. Komen (Keňa) 3:34,09 2. Lagat (USA) 3:34,79, 110 m př.: 1. Johnson (USA) 13,33, 2. Děmiďjuk (Ukr.) 13,38, 400 m př.: 1. Plawgo (Pol.) 49,01, 2. Carter (USA) 49,02, tyč: 1. Ecker (Něm.) 586, 2. Otto (Něm.) 581, 3. Walker (USA) 581, trojskok: 1. Wilson (USA) 17,07, 2. Évora (Portug.) 17,07, 3. Gregório (Braz.) 16,99, oštěp: 1. Pitkämäki (Fin.) 88,58, 2. Arvidsson (Švéd.) 84,50. Ženy, 100 m: 1. Jeterová (USA) 11,15, 2. Williamsová (USA) 11,24, 200 m: 1. Williamsová (USA) 22,95, 2. Fergusonová-McKenzieová (Bah.) 23,07, 400 m: 1. Richardsová (USA) 49,27, 2. Ohuruoguová (Brit.) 50,40, 800 m: 1. Jepkosgeiová (Keňa) 1:58,62, 2. Martinezová (Šp.) 1:59,83, 5000 m: 1. Cheruiyotová (Keňa) 14:50,78, 2. Melkamuová (Et.) 14:53,89, výška: 1. Vlašičová (Chor.) 200, 2. Savčenková (Rus.) 197, 2. Slesarenková (Rus.) 197, tyč: 1. Isinbajevová (Rus.) 482, 2. Pyreková (Pol.) 472, ...5. Baďurová (ČR) 452, oštěp: 1. Obergföllová (Něm.) 64,58, 2. Špotáková (ČR) 64,51, 3. Neriusová (Něm.) 64,49, ...8. Brejchová (ČR) 59,17.
DUBNICA NAD VÁHOM (Slovensko) - muži, 100 m: 1. Edgar (Brit.) 10,19, 800 m: 1. Lewandowski (Pol.) 1:47,76, 110 m př.: 1. Robles (Kuba) 13,07, 400 m př.: 1. Harris (USA) 50,71, 3000 m př.: 1. Kemboi (Keňa) 8:33,06, výška: 1. Těrešin (Rus.) 228, 2. Holm (Švéd.) 228, tyč: 1. Scott (USA) 565, 2. Balner (ČR) 555, koule: 1. Hoffa (USA) 21,08, ...5. Stehlík (ČR) 18,91, kladivo: 1. Tichon (Běl.) 81,29, trojboj: 1. Šebrle (ČR) 2392 (110 m př: 14,89 - koule: 14,40 - dálka: 684), ...4. Karas (ČR) 2303. Ženy, 100 m: 1. Animová (Ghana) 11,25, ...6. Vostatková (ČR) 11,93, 800 m: 1. Klocová (SR) 2:01,41, 100 m př.: 1. Harperová (USA) 12,83, dálka: 1. Lebusovová (Rus.) 656, 2. Klüftová (Švéd.) 654, 3. Ščerbová (ČR) 646, trojskok: 1. Savigneová (Kuba) 14,65.
OVRONNAZ (Švýcarsko) - běh do vrch, muži, 12 km: 1. De Gasperi (It.) 51:49, 2. Yohannes (Eritrea) -30, 3. Teffazghi (Eritrea) -1:13. Ženy, 8 km: 1. Pichrtová (ČR) 39:11, 2. Mayrová (Rak.) -41, 3. Haefeliová (USA) -2:08.

20. září

VARŠAVA (Polsko) - muži, 100 m: 1. Powell (Jam.) 10,14, 400 m: 1. Wariner (USA) 44,43, výška: 1. Těrešin (Rus.) 224, ...10. Ton (ČR) 210, koule: 1. Hoffa (USA) 20,64. Ženy, 100 m: 1. Simpsonová (Jam.) 11,63, 400 m: 1. S. Williamsová (Jam.) 51,69, 100 m př.: 1. Dixonová (Jam.) 13,26, 400 m př.: 1. Rawlinsonová (Austr.) 54,55, ...5. Z. Hejnová (ČR) 56,78, tyč: 1. Pyreková (Pol.) 460, dálka: 1. J. Velďáková (SR) 651, kladivo: 1. Skolimowská (Pol.) 69,82.

22. září

STUTTGART (Německo) - Světové atletické finále, 1. den. Muži, 100 m: 1. Powell (Jam.) 9,83, 2. Ndure (Nor.) 10,06, 3. Frater (Jam.) 10,11, 400 m: 1. Merritt (USA) 44,58, 2. Christopher (Kan.) 44,87, 3. Taylor (USA) 44,92, 800 m: 1. Kamel (Bahr.) 1:45,61, 2. Mulaudzi (JAR) 1:45,67, 3. Alí (Bahr.) 1:45,93, 400 m př.: 1. Plawgo (Pol.) 48,35, 2. Clement (USA) 48,35, 3. Carter (USA) 48,36, 3000 m př.: 1. Soi (Keňa) 7:48,81, 2. Ebuya (Keňa) 7:49,70, 3. Farah (Brit.) 7:49,89, trojskok: 1. Davis (USA) 17,35, 2. Wilson (USA) 17,34, 3. Évora (Portug.) 17,30, koule: 1. Hoffa (USA) 20,98, 2. Nelson (USA) 20,95, 3. Michněvič (Běl.) 20,88, disk: 1. Kanter (Est.) 66,54, 2. Alekna (Lit.) 65,94, 3. Malachowski (Pol.) 65,35. Ženy, 200 m: 1. Hurtisová-Houairiová (Fr.) 22,73, 2. Fergusonová-McKenzieová (Bah.) 22,74, 3. Mooreová (USA) 22,78, 1500 m: 1. Džamalová (Bahr.) 4:01,23, 2. Sobolevová (Rus.) 4:05,35, 3. Jamiesonová (Austr.) 4:05,43, 5000 m: 1. Cheruiyotová (Keňa) 14:56,94, 2. Kibetová (Keňa) 14:57,37, 3. Cheronová (Keňa) 14:58,97, 100 m př.: 1. Perryová (USA) 12,68, 2. Onyiaová (Šp.) 12,70, 3. Ennisová-Londonová (Jam.) 12,72, 3000 m př.: 1. Jepkorirová (Keňa) 9:35,03, 2. McGettiganová (Ir.) 9:35,86, 3. Casandraová (Rum.) 9:36,38, výška: 1. Vlašičová (Chor.) 200, 2. Di Martinová (It.) 197, 3. Čičerovová (Rus.) 197, tyč: 1. Isinbajevová (Rus.) 487, 2. Pyreková (Pol.) 482, ...6. Baďurová (ČR) 460, dálka: 1. Lebeděvová (Rus.) 678, 2. Upshawová (USA) 664, 3. Udmurtovová (Rus.) 652, oštěp: 1. Špotáková (ČR) 67,12, 2. Neriusová (Něm.) 64,90, 3. Obergföllová (Něm.) 62,47, ...6. Brejchová (ČR) 58,27, kladivo: 1. Morenová (Kuba) 73,76, 2. Brkljačičová (Chor.) 73,22, 3. Clarettiová (It.) 70,34.

23. září

STUTTGART (Německo) - Světové atletické finále, 2. den. Muži, 200 m: 1. Jaysuma (Nor.) 19,89, 2. Spearmon (USA) 20,18, 3. Rodney (USA) 20,27. 1500 m: 1. Komen (Keňa) 3:37,96, 2. Baala (Fr.) 3:38,35, 3. Simotwo (Keňa) 3:38,36. 5000 m: 1. Soi (Keňa) 13:38,16, 2. Kogo (Keňa) 13:39,91, 3. Masai (Keňa) 13:39,96, 110 m př.: 1. Robles (Kuba) 12,92, 2. Payne (USA) 13,08, 3. Trammell (USA) 13,15. 3000 m př.: 1. Koech (Keňa) 8:00,67, 2. Mateelong (Keňa) 8:07,66, 3. Kipruto (Keňa) 8:11,05. Výška: 1. Thomas (Bah.) 232, 2. Holm (Švéd.) 230, ...7. Janků (ČR) 224. Dálka: 1. Howe (It.) 835, 2. Johnson (USA) 816, 3. Mokoena (JAR) 812. Tyč: 1. Walker (USA) 591, 2. Otto (Něm.) 586, 3. Hooker (Austr.) 581. Oštěp: 1. Pitkämäki (Fin.) 88,19, 2. Thorkildsen (Nor.) 85,06, 3. Arvidsson (Švéd.) 83,37. Kladivo: 1. Tichon (Běl.) 82,05, 2. Pars (Maď.) 78,42, 3. Murofuši (Jap.) 77,95. Ženy, 100 m: 1. Jeterová (USA) 11,10, 2. Felixová (USA) 11,15, 3. Arronová (Fr.) 11,20. 400 m: 1. Richardsová (USA) 49,27, 2. N. Williamsová (Jam.) 50,12, 3. Ohuruoguová (Brit.) 50,20. 800 m: 1. Jepkosgeiová (Keňa) 1:57,87, 2. Martinezová (Šp.) 1:58,14, 3. Okorová (Brit.) 1:58,76. 3000 m: 1. Defarová (Et.) 8:27,24, 2. Cheruiyotová (Keňa) 8:28,66, 3. Cheronová (Keňa) 8:29,06, 400 m př.: 1. Jesienová (Pol.) 54,17, 2. Rawlinsonová (Austr.) 54,19, 3. Walkerová (Jam.) 54,31. Trojskok: 1. Savigneová (Kuba) 14,78, 2. Devetzíová (Řec.) 14,75, 3. Lebeděvová (Rus.) 14,72. Koule: 1. Ostapčuková (Běl.) 20,45, 2. Viliová (N. Zél.) 20,40, 3. Kleinertová (Něm.) 19,36. Disk: 1. Dietzschová (Něm.) 62,58, 2. Cechlová (ČR) 62,04, 3. Grasuová (Rum.) 61,75.
TALENCE (Francie) - vícebojařská Grand Prix, muži: 1. Kravčenko (Běl.) 8553 bodů, 2. Smith (Jam.) 8298, 3. Drozdov (Rus.) 8124, 4. Šebrle (ČR) 8067. Sedmiboj: 1. Blonská (Ukr.) 6437 bodů, 2. Dobryňská (Ukr.) 6238, 3. Bogdanovová (Rus.) 6003.

28. září

ŠANGHAJ (Čína) - muži, 100 m: 1. Spearmon (USA) 9,96, 2. Gay (USA) 10,02, 3. Frater (Jam.) 10,07, 200 m: 1. Powell (Jam.) 20,00, 2. Martin (USA) 20,29, 3. Williams (Jam.) 20,39, 400 m: 1. Wariner (USA) 44,02, Taylor (USA) 45,03, 3. Christopher (Kan.) 45,20, 1500 m: 1. Kipchirchir Komen (Keňa) 3:31,75, 2. K. Bekele (Et.) 3:32,35, 110 m př.: 1. Robles (Kuba) 13,01, 2. Moore (USA) 13,20, výška: 1. Thörnblad (Švéd.) 231, 2. Silnov (Rus.) 229, ...Bába (ČR) neklasifikován, dálka: 1. Johnson (USA) 815, 2. Wilson (USA) 803, 3. Pate (USA) 802. Ženy, 100 m: 1. Campbellová (Jam.) 10,90, 2. Richardsová (USA) 10,97, 400 m: 1. Ohuruoguová (Brit.) 50,57, 2. Williamsová (Jam.) 50,98, 5000 m: 1. Defarová (Et.) 14:49,06, 2. Masaiová (Keňa) 15:06,09, 100 m př.: 1. Perryová (USA) 12,65, 2. Dixonová (Jam.) 12,88, 400 m př.: 1. Rawlinsonová (Austr.) 54,42, 2. Danversová-Smithová (Brit.) 54,85, výška: 1. Vlašičová (Chor.) 202, 2. Palamarová (Ukr.) 200, ...5. Laláková (ČR) 188, 6. Dubnová (ČR) 185, tyč: 1. Isinbajevová (Rus.) 483, 2. Feofanovová (Rus.) 475.

29. září

SARANSK (Rusko) - chůze 20 km, muži: 1. Kanajkin (Rus.) 1:17:16, 2. Adams (Austr.) 1:21:01, 3. Stankin (Rus.) 1:21:26. Ženy: 1. Kaniskinová (Rus.) 1:26:47, 2. Kornikovová (Rus.) 1:28:00, 3. Kortokovová (Rus.) 1:28:46.

30. září

BERLÍN (Německo) - maraton, muži: 1. Gebrselassie (Et.) 2:04:26, 2. A. Kirui (Keňa) 2:06:51, 3. Kipsang (Keňa) 2:07:29. Ženy: 1. Wamiová (Et.) 2:23:17, 2. Mikitenková (Něm.) 2:24:51, 3. Kiropová (Keňa) 2:26:27.
JOKOHAMA (Japonsko) - muži, 100 m: 1. Gay (USA) 10,23, 200 m: 1. J. J. Johnson (USA) 20,64, 400 m př.: 1. Jackson (USA) 49,80, výška: 1. Thörnblad (Švéd.) 221, kladivo: 1. Tichon (Běl.) 77,55, 2. Charfreitag (SR) 75,77. Ženy, 400 m: 1. Richardsová (USA) 50,27, 1500 m: 1. Komjaginová (Rus.) 4:20,49, dálka: 1. Lebeděvová (Rus.) 663.
PRAHA - 111. ročník silničního běhu Běchovice-Praha, muži: 1. Sarwat (Tanz.) 31:01, 2. Kreisinger 31:13, 3. Pavlišta 31:58. Ženy: 1. Kamínková 35:28, 2. Frintová 36:44, 3. Všetečková 36:58.

POZNÁMKA: Atleti bez označení reprezentují pořadatelský stát.