Pondělí 20. září 2021, svátek má Oleg
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 20. září 2021 Oleg


Atletické výsledky - květen 2007

1. května

LIBEREC - České akademické hry, kladivo, ženy: 1. Ledvinová 66,12, 2.  Gromanová 60,85, 3. Bukvicová 43,76.
PŘEROV - Přerovský pětiboj, muži: 1. Dvořák 3881 b. 2. Gabriel 3486 3. Nešvera 3476.
KOLÍN - kladivo, ženy: 1. Šafránková 62,56.
USTROŇ (Polsko) - tyč, muži: 1. Kudlička (ČR) 5,21.

3. května

BRNO - Světový atletický den, muži, 100 m: 1. Veleba 10.89, 110 m př.: Pokorný 14.08, 1500 m: 1. Kocourek 4:07.86, dálka: 1. Pírek 7,31, koule: 1. Marcell 17,06. Ženy, 60 m: 1. Šimková (SR) 8,00, 100 m př.: 1. Rajmová 14,86. Junioři, 60 m: 1. Mánek 7,28, 100 m: 1. Mánek 10,99, 1500 m: 1. Jalový 4:11,76, koule: 1. Stašek 16,07, oštěp: 1. Benák (SR) 62.88. Juniorky, 800 m: 1. Němcová 2:14,55. Dorostenci, 1500 m: 1. Vitoul 4:19.45, výška: 1. Chrenko (SR) 1,95. Dorostenky, 60 m: 1. Štuková (SR) 8,02 s, 100 m: 1. Štuková (SR) 12,59, koule: 1. Smolenová 14,54, oštěp: Prudká 40,01.

5. května

ÓSAKA (Jap.) - muži, 100 m: 1. Suecugu (Jap.) 10,23, 200 m: 1. J. Johnson (USA) 20,55, 400 m: 1. Wariner 44,02, 2. Williamson (oba USA) 44,68, 800 m: 1. Symmonds (USA) 1:49,45, 1500 m: 1. Watanabe (Jap.) 3:43,56, 110 m př.: 1. Liou Siang 13,14, 2. Š' Tung-pcheng (oba Čína) 13,24, 400 m př.: 1. B. Jackson 48,13, 2. Carter (oba USA) 48,22, výška: 1. Daigo (Jap.) 230, 2. Sposób (Pol.) 224, dálka: 1. Mokoena (JAR) 818, tyč: 1. Sawano (Jap.) 560, 2. Walker (USA) 550, oštěp: 1. Arvidsson (Švéd.) 85,75. Ženy, 100 m: 1. Mothersillová (Kajm. ostr.) 11,33, 2. L. Williamsová (USA) 11,44, 400 m: 1. Winebergová (USA) 51,20, 1500 m: 1. Samariaová (Nam.) 4:08,06, 100 m př.: 1. McLellanová (Austr.) 12,71, dálka: 1. Ikedaová (Jap.) 673, tyč: 1. Čang Jing-ču (Čína) 440, kladivo: 1. Brkljačičová (Chorv.) 72,15.

6. května

BRNO - půlmaraton, muži: 1. Karonei 1:04:53, 2. Ngetich (oba Keňa) 1:05:37, 3. Blasinski (Pol.) 1:06:33 ...7. Matějů 1:11:51. Ženy: 1. Janečková 1:20:42, 2. Hvolková (obě SR) 1:21:22, ...4. Hanušová 1:24:36.
KINGSTON (Jamajka) - muži, 100 m: 1. Brown (Trinidad) 10,02, 2. Frater 10,13, 3. Clarke (oba Jam.) 10,15, 200 m: 1. Gay (USA) 19,97, 2. Williams (Jam.) 20,67, 400 m: 1. Merritt 44,95, 2. Rock (oba USA) 45,21, 3. Bolt (Jam.) 45,28, 800 m: 1. Kirk (USA) 1:46,85, 1500 m: 1. Runo 3:42,91, 400 m př.: 1. Williams 48,65, 2. Clement 48,72, 3. Tinsley (vš. USA) 48,96. 110 m př.: 1. Merritt 13,33, 2. Bramlett (oba USA) 13,38. Ženy: 100 m: 1. Campbellová (Jam.) 11,07, 2. Hookerová 11,08, 3. Smithová (obě USA) 11,19, 200 m: 1. Smithová 22,65, 400 m: 1. Trotterová (USA) 50,57, 800 m: 1. Sinclairová (Jam.) 1:59,19, 100 m př.: 1. Fosterová-Hyltonová (Jam.) 12,71, 2. Felicienová (Kan.) 12,75, 400 m př.: 1. Walkerová 55,21, 2. Studdartová (obě Jam.) 55,53.
LOVOSICE - vrhačský a skokanský mítink. Muži, výška: 1. Horák 2.05, dálka: 1. Petr 6.59, trojskok: 1. Sýkora 14.19, koule: 1. Stehlík 19.93, disk: 1. Pudivítr 54.17, kladivo: 1. Sokolovs (Lotyšsko) 72.41, 2. Maška 63.29, oštěp: 1. Bařtipán 661, vrhačský trojboj: 1. Maška 2449 bodů. Ženy, výška: 1. Pecková 1.65, dálka: 1. Ajšmanová 5.02, koule: Kárníková 15.98, disk: 1. Cechlová 60.95, kladivo: 1. Hyjánková 57.85, oštěp: 1. Jačková 49.93, vrhačský trojboj: 1. Kárníková 2340.

7. května

DESENZANO DEL GARDA (It.) - muži, desetiboj: 1. Terek (USA) 8134 bodů, 2. Smirnov (Uzb.) 7825, 3. Vasiljev (Rus.) 7820, ...13. Baar (ČR) 7188. Ženy, sedmiboj: 1. Ennisová (Brit.) 6388, 2. Collonvilléová (Fr.) 6181, 3. Simpsonová (Ghana) 5954, ...19. Ondraschková (ČR) 4892.
SALINAS (USA) - disk, muži: 1. Kanter (Est.) 72,02 metru. Ženy: 1. Powellová (USA) 65,52.

10. května

MADRID (Šp.) - mistrovství Evropy běhu na 24 hod., muži: 1. Kruglikov (Rus.) 257,358 m, 2. Byčkov (Rus.) 251,631, 3. Posado (Šp.) 247,937, ...15. Orálek 205,979, 22. Osladil 193,678, 28. Hofman (všichni ČR) 177,160. Ženy: 1. Kalininová (Rus.) 233,307 km, 2. Casiraghiová (It.) 217,989, 3. Muňozová (Šp.) 210,721.

11. května

DAUHÁ (Katar) - muži: 100 m: 1. Brown (Trin.) 10,13, 2. Frater (Jam.) 10,19, 200 m: 1. Williams (Jam.) 20,24, 2. Crawford 20,59, 800 m: 1. Bungei (Keňa) 1:44,14, 2. Laalou (Mar.) 1:44,87, 1500 m: 1. Choge 3:31,73, 2. Simotwo (oba Keňa) 3:31,98, 3000 m: 1. E. Kipchoge (Keňa) 7:33,06, 2. J. Cheruiyot (Keňa) 7:34,37, 110 m př.: 1. Payne 13,12, 2. Oliver (oba USA)13,14, trojskok: 1. Gregório (Braz.) 17,04, 2. Sands (Bah.) 16,91, koule: 1. Hoffa (USA) 21,37, 2. Michněvič (Běl.) 20,06, disk: 1. Alekna (Lit.) 68,51, 2. Malachowski (Pol.) 64,32, oštěp: 1. Thorkildsen (Nor.) 86,39, 2. Vasilevskis (Lot.) 85,24, ...9. Syrovátko (ČR) 78,17. Ženy, 100 m: 1. Felixová (USA) 11,27, 2. Brooksová(Jam.) 11,29, 400 m: 1. Felixová 50,40, 2. Thiamová (Sen.) 50,99, 1500 m: 1. Kibiwotová 4:05,43, 2. V. Cheruiyotová (obě Keňa) 4:06,65, 100 m př.: 1. Powellová 12,66, 2. L. Jonesová (obě USA) 12,78, 3000 m př.: 1. MacFarlaneová (Austr.) 9:34,47, 2. Hindsová (Jam.) 9:37,01, výška: 1. Vlašičová (Chorv.) 204, 2. Hellebautová (Belg.) 198, 5. Laláková (ČR) 185, tyč: 1. Golubčikovová (Rus.) 454, 2. Spiegelburgová (Něm.) 444, dálka: 1. Ikedaová (Jap.) 670, 2. Kotovová (Rus.) 663, kladivo: 1. Skolimovská (Pol.) 76,83, 2. Lysenková (Rus.) 75,73.

13. května

PRAHA - Pražský maraton, muži: 1. Ornelas (Portug.) 2:11:49, 2. Chelimo (Keňa) 2:12:36, 3. Gomes (Portug.) 2:12:51, ...7. Faschingbauer (ČR) 2:18:55, 10. Novák (ČR) 2:23:38. Ženy: 1. Julamanovová (Rus.) 2:33:10, 2. Sobaňská (Pol.) 2:35:02, 3. Brychcínová (ČR) 2:40:50, 4. Havlová (ČR) 3:05:40, 5. Báčová (ČR) 3:06:07.
CARACAS (Ven.) - muži, výška: 1. Moya 231, dálka: 1. W. Martinez 817, trojskok: 1. Tosca 17,52, oštěp: 1. G. Martínez (všichni Kuba) 83,02. Ženy, dálka: 1. Savigneová 660, trojskok: 1. Savigneová 14,99, disk: 1. Ferralesová 64,18, kladivo: 1. Morenová (všechny Kuba) 70,44.
RIO DE JANEIRO (Braz.) - Dálka, muži: 1. Saladino (Panama) 853. Ženy: 1. Costaová 667.
ATLANTA (USA) - 400 m, muži: 1. Taylor 44,35, 2. Chambers (Jam.) 44,62. Ženy: 1. Gloverová 54,70.
PRAHA - Pražské víceboje, muži: 1. Chomát 6484, 2. Kliner 5523, 3. Král 5598. Junioři: 1. Nejedlý 7168, 2. Nešvera 6246, 3. Veselý 5715. Dorostenci: 1. Mazáč 5373, 2. Macháň 5233, 3. Šimon 5075. Ženy: 1. Korešová 5189, 2. Princová 4709. Juniorky: 1. Klučinová 5233, 2. Přibylová 4923. Dorostenky: 1. Beranová 4178, 2. Kušmírová (SR) 4148, 3. Šrobová 3924.

15. května

UHERSKÝ BROD - muži, výška: 1. Bába 215, 2. T. Janků 210, 3. J. Janků 205.
BRNO - muži, 5000 m: 1. Ospalý 14:36,87, dálka: 1. Wagner 787. Ženy, 400 m: 1. Klocová 53,98, 800 m: 1. Škabrahová 2:13,42, 100 m př.: 1. Wöckingerová (Rak.) 14,02, dálka: 1. Darmovzalová 630, trojskok: 1. Darmovzalová 13,66, oštěp: 1. Prudká 42,92.
SUŠICE - muži, 100 m: 1. Šulc 10,72, 2. Benda 10,83, 110 m př.: 1. Houdek 15,38, 2. Weber 17,84, 300 m: 1. Šulc 33,42, 2. Götz 33,59, 1000 m: 1. Růža 2:24,57, 2. Janoušek 2:26,04, dálka: 1. Antoš 5,67, oštěp: 1. Sekerák 70,03, Pejřimovský 69,08. Ženy, 300 m: 1. Váňová 41,29, 2. Melichová 42,06, 1000 m: 1. Ptáčková 3:02,27, 2. Beroušková 3:04,33, dálka: 1. Melichová 5,55, 2. Vargová 5,42.

16. května

VESELÍ NAD LUŽNICÍ - muži, 100 m: 1. Šíma 11,29, 110 m př.: 1. Kouřil 14,79, 400 m: 1. Vojtík 47,31, 3000 m: 1. Bláha 9:02,02, dálka: 1. Pokorný 6,14. Ženy, 100 m: 1. Rajmonová 12,46, 100 m př.: 1. Rajmonová 14,67, 400 m: 1. Hejdová 1:02,63, 1500 m: 1. Zachariášová 4:58,62, trojskok: 1. Řádková 37,59.

19. května

PEKING (Čína) - maraton, muži: 1. Calvo (Šp.) 3.23:10. Ženy: 1. Winterová (N. Zélánad) 3.50:21.
HALLE (Německo) - muži, koule: 1. Bartels (Něm.) 20,56, disk: 1. Alekna (Lit.) 69,97, oštěp: 1. Frank (Něm.) 81,57, kladivo: 1. Charfreitag (SR) 79,63. Ženy, koule: 1. Lammertová 19,00, disk: 1. Dietzschová 68,06, oštěp: 1. Obergföllová 68,08, kladivo: 1. Heidlerová 75,77.
PRAHA - 1. kolo extraligy. Muži, 100 m: 1. Talkowski (Pol.) 10,52, 200 m: 1. Wiaderek (Pol.) 21,28, 400 m: 1. Žňava 47,21, 800 m: 1. Pelikán 1:51,29, 1500 m: 1. Doubravský 3:50,55, 3000 m: 1. Mikulenka 8:26,10, 110 m př.: 1. Sajdok 14,15, 400 m př.: 1. Uhlík 50,65, 3000 m př.: 1. Holuša 8:59,19, 4 x 100 m: 1. Slavia (Kozlovský, Křížek, Götz, Stokláska) 40,85, 4 x 400 m: 1. Olymp Praha (Synek, Matyska, Vojtík, Klofáč) 3:15,82, výška: 1. Ton 230, tyč: 1. Ptáček 520, dálka: 1. Wagner 770, trojskok: 1. Kazimierowski (Pol.) 16,17, koule: 1. Stehlík 19,83, disk: 1. Hodun 57,33, kladivo: 1. Melich 71,19, oštěp: 1. Frydrych 69,58, 20 km chůze: 1. Malysa 1:33,08. Ženy, 100 m: 1. Vostatková 11,81, 200 m: 1. Prokopeková (Pol.) 23,72, 400 m: 1. Bartoničková 53,54, 800 m: 1. Mráčková 2:06,01, 1500 m: 1. Lustigová 4:26,18, 5000 m: 1. Kamínková 16:29,48, 100 m př.: 1. Seidlová 13,44, 400 m př.: 1. Volfová 59,36, 3000 m př.: 1. Ptáčková 10:26,11, 4 x 100 m: 1. USK (Bičíková, Klapáčová, Bažatová, Trtková) 45,92, 4 x 400 m: 1. USK (Čapková, Lustigová, Korešová, Hejnová) 3:46,51, výška: 1. Dubnová 189, tyč: 1. Maláčová 385, dálka: 1. J. Velďáková (SR) 646, trojskok: 1. D. Velďáková (SR) 13,99, koule: 1. Koralewská (Pol.) 16,51, disk: 1. Koralewská 56,34, kladivo: 1. Danišová 67,50, oštěp: 1. H. Brejchová 46,72.

20. května

BELÉM (Brazílie) - muži, 100 m: 1. Carter (Jam.) 10,20, 200 m: 1. R. Williams (Jam.) 20,35, 800 m: 1. Sherridan (Trin.) 1:46,90, 110 m př.: 1. Hernández (Kuba) 13,48, 400 m př.: 1. Griffiths (Jam.) 49,49, výška: 1. J. Williams (USA) 230, trojskok: 1. Gregório (Braz.) 17,90, 2. Tosca (Kuba) 17,35, oštěp: 1. G. Martínez (Kuba) 83,94. Ženy, 100 m: 1. Brooksová (Jam.) 11,21, 200 m: 1. Brooksová 22,87, 100 m př.: 1. Lopesová (Kan.) 12,64, 400 m př.: 1. S. Johnsonová (USA) 54,60, 3000 m př.: 1. Galavizová (USA) 9:47,57, dálka: 1. Costaová (Braz.) 688, tyč: 1. Da Costaová (Braz.) 430, koule: 1. Kleinertová (Něm.) 18,66, oštěp: 1. Kreinerová (USA) 60,56.
MANCHESTER (V. Brit.) - silniční běh 10 km, muži: 1. Kogo (Keňa) 27:21, 2. Tadesse (Er.) 27:24, 3. Farah (Brit.) 28:07. Ženy: 1. Paveyová (Brit.) 31:47, 2. Kalovicsová (Maď.) 31:48, 3. Jeptoová (Keňa) 31:50.
LEAMINGTON (V. Brit.) - chůze, muži, 20 km: 1. Diniz (Fr.) 1:18:58, 2. Brugnetti (It.) 1:19:36, 3. Jerochin (Rus.) 1:20:09. Družstva: 1. Bělorusko 29 b. 50 km: 1. Kanjakin (Rus.) 3:40:57, 2. Nymark (Nor.) 3:41:52, 3. Kistkin (Rus.) 3:41:51, ...36. Bílek (ČR) 4:12:38. Družstva: 1. Rusko 8. Ženy, 20 km: 1. Turavová (Běl.) 1:27:52, 2. Kaniskinová (Rus.) 1:28:13, 3. Ginková (Běl.) 1:20:29, ...27. Dibelková 1:34:44, 29. Schindlerová 1:34:57, 51. Pelantová (všechny ČR) 1:44:42. Družstva: 1. Bělorusko 16, ...10. ČR 107.
HANNOVER (Německo) - výška, muži: 1. Onnen 234.
CARSON (USA) - muži, 100 m: 1. Gay 9,79, 200 m: 1. Spearmon 19,91, 400 m: 1. Wariner  44,60, 1500 m: 1. Willis (N. Zél.) 3:35,85, 110 m př.: 1. Trammell 13,17, 400 m př.: 1. Ferguson 48,15, koule: 1. Cantwell 21,96, oštěp: 1. Greer 90,71. Ženy, 100 m: 1. Edwardsová  10,90, 200 m: 1. Felixová 22,18, 400 m: 1. N. Williamsová (Jam.) 50,66, 2 míle: 1. Defarová (Et.) 9:10,47, 100 m př.: 1. Perryová 12,58, tyč: 1. Stuczynská 484.

22. května

TURNOV - muži: 100 m: 1. Šulc 10,72, 400 m: 1. Bláha 47,01, výška: 1. T. Janků 220, 2. Ton 220, dálka: 1. Čada 744, tyč: 1. Janáček 510, 2. A. Hončl 510, koule: 1. Stehlík 20,35, disk: 1. Kanter (Est.) 67,84. Ženy, 100 m: 1. Čechová 11,97, 400 m: 1. Jelínková 55,81, výška: 1. Straková 188, tyč: 1. Baďurová 445, 2. Rybová 445, oštěp: 1. Špotáková 63,65.

24. května

BOTTROP (Německo) - muži, 100 m: 1. Campbell (USA) 10,19, 2. Nkansah (Ghana), 110 m př.: 1. Svoboda (ČR) 13,71, 2. Zlatnar (Slovin.) 13,74, 3. Čech (ČR) 13,75, dálka: 1. Beckford (Jam.) 803, 2. Allmond (USA) 800, 3. Novotný (ČR) 797.

26. května

SOČI (Rusko) - ženy, kladivo: 1. Lysenková 78,67, 2. Chanafejevová 77,36, 3. Koněvcová 76,21.
HENGELO (Niz.) - muži, 100 m: 1. Martina (Niz. Antily) 10,14, 400 m: 1. Wariner (USA) 44,43, 2. Kikaya (Kongo) 44,77, 800 m: 1. Chepkirwok (Ug.) 1:45,35, dvě míle: 1. K. Bekele (Et.) 8:13,51, 10 000 m: 1. Sihine (Et.) 26:48,73, 110 m př.: 1. Wilson (USA) 13,33, 400 m př.: 1. Taylor (USA) 49,07, ...8. Uhlík (ČR) 50,91, 3000 m př.: 1. Koech (Keňa) 8:01,05, dálka: 1. Saladino (Pan.) 853, tyč: 1. Hartwig (USA) 570, koule: 1. Smith (Niz.) 20,85. Ženy, 100 m: 1. Barberová (USA) 11,35, 800 m: 1. Okorová (Brit.) 2:00,70, 2. Klocová (SR) 2:00,86, 5000 m: 1. Burikaová (Et.) 14:38,18, 100 m př.: 1. Denbyová (USA) 12,88, výška: 1. Hellebautová (Belg.) 193, ...3. Dubnová (ČR) 187, disk: 1. Cechlová (ČR) 64,49, 2. Dietzschová (Něm.) 64,19, 3. Grasuová (Rum.) 64,10.

27. května

GÖTZIS (Rakousko) - muži, desetiboj: 1. Kraučanka (Běl.) 8617, 2. Šebrle (ČR) 8518, 3. Clay (USA) 8493. Ženy, sedmiboj: 1. Klüftová (Švéd.) 6681, 2. Blonská (Ukr.) 6626, 3. Öserová (Něm.), ...15. Ščerbová (ČR) 6017.
SZOMBATHELY (Maďarsko) muži, kladivo: 1. Annus 77,18.
BRNO - Veletržní běh na 10 km, muži: 1. Azúzí (Mar.) 29:50, 2. Vanko (SR) -23, ...6. Novák -1:42. Ženy: 1. Baková (Pol.) 36:13, 2. Karmaněnková (Ukr.) -5, 3. Vodičková -21.
GAINESVILLE (USA) - muži, 200 m: 1. Dix 19,69.
ALBUFEIRA (Portugalsko) - PMEZ, muži celkově: 1. Luč Moskva (Rus.) 110 bodů, 2. Sporting Lisabon 84, 3. Puma Chapín Jerez (Šp.) 84, 4. Fiamme Gialle (It.) 77, 5. AK Spartak Dubnica (SR) 74, 6. Fenerbahce Istanbul (Turecko) 69, 7. Belgrave (Brit.) 59. Ženy, celkově: 1. Luč Moskva (Rus.) 104, 2. Valencie (Šp.) 100, 3. Enka Sports (Tur.) 85, 4. USK Praha 79, 5. Fondiaria (It.) 77,5, 6. Panellinios Atény 76,5, 7. USC Mohuč (Něm.) 36. Jednotlivkyně, 100 m: 1. Onyiaová (Valencie) 11,37, ...6. Bažatová 11,89, 200 m: 1. Morosanuová (Enka) 23,61, ...5. Klapáčová 24,39, 400 m: 1. Pittmanová (Panellinios) 51,94, ...4. Bartoníčková 53,99, 800 m: 1. Benhassíová (Valencie) 2:02,56, ...5. Lochmanová 2:06,30, 1500 m: 1. Cheruiyotová (Panellinios) 4:43,82, ...3. Čapková 4:45,24, 3000 m: 1. Cheruiyotová (Panellinios) 9:06,14, ...4. Kamínková 9:17,60, 5000 m: 1. Abeylegesseová (Enka) 15:58,84, ...4. Kamínková 16:11,08, 100 m př.: 1. Onyiaová 12,75, ...5. Martincová 13,77, 400 m př.: 1. Pittmanová 55,52, 2. Z. Hejnová 56,37, výška: 1. Beitiaová (Valencie) 193, ...3. Laláková 186, tyč: 1. Kirjašovová (Luč) 435, ...5. Ptáčniková 390, dálka: 1. Kotovová (Luč) 710, ...4. Bičíková 600, trojskok: 1. Jakovlevová (Luč) 13,92, ...6. Kohútová 12,72, koule: 1. Čibisovová (Luč) 16,75, ...5. Hlaváčová 13,99, disk: 1. Tučaková (Enka) 53,13, ...6. Hlaváčková 40,62, oštěp: 1. Špotáková 65,19, kladivo: 1. Clarettihová (Fondiaria) 68,75, 2. Ledvinová 63,82, 4x100 m: 1. Valencie 44,47, ...3. USK (Bičíková, Klapáčová, Bažatová, Trčková) 45,71, 4x400 m: 1. Luč 3:34,35, ...6. USK (Bartoníčková, Lochmanová, Bergrová, Z. Hejnová) 3:48,15.
DUBNICA NAD VÁHOM (Slovensko) - PMEZ, skupina B, muži, celkově: 1. Dukla Praha 102 bodů, 2. C. A. Montreuil (Fr.) 82, 3. Maccabi Tel Aviv (Izr.) 61, 4. Sparta AM (Dánsko) 59, 5. Phanos Amsterodam (Niz.) 52, 6. Crvena Zvezda Bělehrad (Srb.) 40. Jednotlivci: 100 m: 1. Šulc 10,81, 200 m: 1. Hoogmoed (Phanos) 21,32, 2. Schiller 21,67, 400 m: 1. Gurachi (C. A. Montreuil) 46,96, 2. K. Bláha 47,36, 800 m: 1. Lastennet (C. A. Montreuil) 1:49,81, 2. R. Svoboda 1:50,42, 1500 m: 1. Holuša 4:03,98, 3000 m: 1. Šneberger 8:26,11, 110 m př.: 1. Sajdok 14,00, 400 m př.: 1. Tesařík 52,54, 3000 m př.: 1. Walter (Sparta AM) 9:02,32, ...3. Zouhar 9:15,10, dálka: 1. Wagner 764, trojskok: 1. Fofana (C. A. Montreuil) 16,79, ...3. Hnízdil 15,73, výška: 1. Raifak (C. A. Montreuil) 219, ...3. Janků 216, tyč: 1. Ptáček 550, koule: 1. Stehlík 19,29, disk: 1. Mate (Maccabi) 62,63, 2. Malina 55,97, oštěp: 1. Syrovátko 75,33, kladivo: 1. Melich 69,48, 4x100 m: 1. Phanos 40,07, 2. Dukla (Wagner, Schiller, Šulc, Sajdok) 41,16, 4x400 m: 1. C. A. Montreuil 3:11,29, 2. Dukla (Tesařík, Svoboda, Vaněk, Bláha) 3:14,89.

28. května

SOČI (Rusko) - dálka, muži: 1. Gataullin 829. Ženy: 1.Kolčanovová 721, 2. Simaginová 711.
EUGEN (USA) - ženy, 800 m: 1. Mutolaová (Mosam.) 1:58,79.

29. května

BĚLEHRAD (Srbsko) - muži, 100 m: 1. Powell (Jam.) 9,97, 110 m př.: 1. Aubrey (USA) 13,51, 2. Hughes (USA) 13,63, 3. Svoboda (ČR) 13,72, 800 m: 1. Bungei (Keňa) 1:45,50. Ženy, 100 m: 1. Lalovová (Bul.) 11,26, 800 m: Čeplaková (Rus.) 2:00,92.

POZNÁMKA: Atleti bez označení reprezentují pořadatelský stát.