Svatby roku 2019 | foto: koláž iDNES.cz

ANKETA: Vyberte nejkrásnější nevěstu roku 2019 z řad celebrit

  • 3
I když mnoho párů dnes žije na psí knížku, spousta slavných hvězd se i v roce 2019 rozhodla potvrdit vztah manželským svazkem. Oženil se třeba tenista Rafael Nadal nebo topmodelka Heidi Klumová (46). Podívejte se na svatební fotografie a hlasujte v anketě pro nejkrásnější nevěstu roku.

Romantika na Mallorce

Letos se oženil i španělský tenista Rafael Nadal (33). Po čtrnáctileté známosti vstoupil devatenáctinásobný grandslamový šampion do manželství s přítelkyní, pojišťovací agentkou Maríou Franciscou Perellóovou (31). Své ano si řekli v polovině října na ostrově Mallorca.

Rafael Nadal a María Francisca Perellóová se vzali 19. října 2019 na španělském...

Rafael Nadal a María Francisca Perellóová

Svatba v Yorské katedrále

Také britská zpěvačka Ellie Gouldingová (32), kterou proslavil například hit Love Me Like You Do ze soundtracku k filmu Padesát odstínů šedi, se letos vdala. Vzala si o pět let mladšího obchodníka s uměním Caspara Joplinga (27). Svatby v Yorské katedrále se zúčastnilo mnoho celebrit, nechyběla ani zpěvačka Katy Perry a její snoubenec, herec Orlando Bloom.

Ellie Gouldingová a Jasper Jopling se vzali 31. srpna 2019 v Anglii.

Ellie Gouldingová a Jasper Jopling

Luxus a celebrity

Rok poté, co se zpěvák Justin Bieber (25) a modelka Hailey Baldwinová (23) vzali v New Yorku na úřadě, uspořádali druhou svatbu pro rodinu a přátele. Pro tu si vybrali luxusní pětihvězdičkový resort v Jižní Karolíně. Mezi svatebními hosty nechyběla ani modelka a hvězda reality show Kendall Jennerová.

Justin Bieber a Hailey Baldwinová se letos podruhé vzali 8. října 2019.

Justin Bieber a Hailey Baldwinová

Svatba hvězd sociálních sítí

Letos se oženil také slavný švédský youtuber s přezdívkou PewDiePie, vlastním jménem Felix Kjellberg (30). V Londýně si vzal svou dlouholetou přítelkyni, italskou influencerku Marziu Bisogninovou (27). Radostnou novinu oznámili manželé jak jinak než na sociálních sítích.

Youtuber Felix Kjellberg a influencerka Marzia Bisogninová se vzali 19. srpna v...

Felix Kjellberg a Marzia Bisogninová

Topmodelka a její o šestnáct let mladší muzikant

Topmodelka Heidi Klumová (46) a kytarista skupiny Tokio Hotel Tom Kaulitz (30) si užili velkolepou svatební party na italském ostrově Capri. Modelka a hudebník se poprvé vzali už v únoru. Počátkem srpna si řekli své ano podruhé, tentokrát na luxusní jachtě. Obřad vedl Kaulitzův bratr Bill, jenž je hudebníkovým dvojčetem.

Topmodelka Heidi Klumová a kytarista skupiny Tokio Hotel Tom Kaulitz (3. srpna...

Heidi Klumová a Tom Kaulitz

Moravská veselka ve stodole

Moderátorka Sandra Parmová (33) řekla své ano snoubenci Pavlu Pospíšilovi. Svatba se konala na jižní Moravě ve stodole Suška poblíž Znojma.

Sandra Parmová a Pavel Pospíšil se vzali v sobotu 10. srpna 2019.

Sandra Parmová a Pavel Pospíšil

Obřad za přítomnosti královny

Kaple svatého Jiří na hradě Windsor letos opět hostila královskou stavbu. Před rokem se tu oženil princ Harry a na podzim se zde vdávala jeho sestřenice, princezna Eugenie. Královská rodina se spolu s Alžbětou II. dostavila i na svatbu lady Gabriely Windsorové (38) a finančníka Thomase Kingstona.

Lady Gabriella Windsorová a Thomas Kingston na oficiálním svatebním portrétu po...

Lady Gabriella Windsorová a Thomas Kingston

ANKETA: Hlasujte, která z nevěst se vám nejvíce líbí. Je možno vybrat více variant.

celkem hlasů: 2182
712
71
292
135
60
655
257

Upozornění

  • zaškrtnutých možností je více, než je dovoleno.