Sara Gilbertová a Linda Perry (Los Angeles, 10. května 2014) | foto: Profimedia.cz

Herečka Gilbertová a zpěvačka Perry se po šesti letech manželství rozešly

  • 89
Herečka Sara Gilbertová (44), známá ze seriálu Teorie velkého třesku nebo Roseanne, a hudebnice ze skupiny 4 Non Blondes Linda Perry (54) se rozhodly ukončit své manželství. Vzaly se v roce 2014 a mají spolu syna.

Sara Gilbertová podala žádost o rozvod u losangeleského soudu v pátek a jako datum odloučení uvedla srpen 2019. Důvodem rozchodu jsou neslučitelné rozdíly v povahách. V dokumentech se uvádí, že ani jedna strana nepožaduje výživné.

Fotogalerie

V dubnu Gilbertová oznámila, že po devíti letech opouští denní talkshow televize CBS The Talk. Chtěla se více věnovat rodině a zaměřit se na kariéru herečky a producentky.

Gilbertová a Perry spolu začaly chodit v roce 2011 a o tři roky později se vzaly. V únoru 2015 se jim narodil syn. Pro herečku to byl už třetí potomek, ale první společný s hudebnicí.

Herečka a moderátorka má další dvě děti s bývalou partnerkou Allison Adlerovou, s níž se rozešla v roce 2012. Syna Leviho porodila Adlerová v říjnu 2004 a dceru Sawyer Gilbertová v srpnu 2007.

Linda Perry se kromě skupiny 4 Non Blondes proslavila také jako skladatelka a hudební producentka. Byla čtyřikrát nominována na cenu Grammy a napsala hity pro zpěvačky Christinu Aguileru, Pink, Gwen Stefani a další.

Témata: Sara Gilbertová