Milenkou manžela Bočanové je Marta Jandová, znají se už dlouho

  19:32aktualizováno  19:32
Manžel Mahuleny Bočanové se z manželské krize, která vyvrcholila dohodou o rozchodu, dostává v náručí jiné ženy. Tou je dcera rockera Petra Jandy, zpěvačka Marta Jandová. S Viktorem Mrázem se zná už dlouho. Redakci Revue iDNES.cz to exkluzivně potvrdila pár hodin poté, co jsme jako první informovali o rozchodu dosud stabilního páru.

Marta Jandová | foto: Nguyen Phuong ThaoMF DNES

"Viktor kamarádil s mým bráchou a občas u nás v pražském bytě pořádali mejdany. Je to dobrých deset let, to tam byla ještě Anna K. A můj táta se s ním samozřejmě taky zná, ten zase přes hudbu, Viktor tehdy ještě vlastnil jedno hudební vydavatelství," říká Jandová.

exkluzivně

Bočanová promluvila o rozchodu pro Revue iDNES.cz

Mahulena Bočanová s manželem

Že by se někdy setkali jako milenci, ji ani ve snu nenapadlo. Za osudové seznámení může vlastně herečka Kateřina Herčíková a její manžel, veterinář Jan Herčík. "Hodně se s Kačkou a Honzou kamarádíme a jednou mě vzali na oběd právě do restaurace, kterou Viktor provozuje. Tam jsme si spolu jako kamarádi povídali o budoucnosti mojí kapely u nás a pak jsme si takhle povídali o dalších věcech, až se nám to kamarádství nějak vymklo," přiznává zpěvačka.

Vztah prý začal nabírat na vážnosti na konci léta. Paradoxní na něm je to, že jsou oba jeho aktéři zaháčkovaní ve znepřátelených muzikálových produkcích. Viktor Mráz produkuje Děti ráje, muzikál plný hitů Michala Davida, kde se ovšem řeší problém autorských práv, Marta Jandová účinkuje v muzikálu Mona Lisa a Baron Prášil, kde je David doma a které produkuje Oldřich Lichtenberg.

Nabízí se otázka, zda se Jandová nenechá přetáhnout svým milencem do Divadla Pyramida. "V žádném případě, jsem loajální. Oldovi Lichtenbergovi vděčím za práci, kterou mi dává a navíc jsem v Hybernii i na Broadwayi šťastná. Hlavně nedělá dobrotu, když spolu partneři pracují. Oldovi jsem už dopředu řekla, že jsem se zamilovala a že se mu možná nebude líbit, do koho. Ví to i můj otec a nejbližší rodina, bylo to pro ně také překvapení," říká Jandová.

Mahulena Bočanová s rodinou

Mahulena Bočanová s dcerou

Společnou budoucnost Jandová a Mráz neplánují. "Kdo ví, co bude třeba za dva měsíce," říkají shodně. Hlavní je Mrázova sedmiletá dcera Marina, která by neměla pocítit na životě svých rodičů žádnou změnu a podle rad psychologů by neměla měnit ani své zažité domácí prostředí a zvyklosti.

A co Mahulena Bočanová, která o Martě Jandové téměř od začátku věděla? "Nedělá mi radost zůstávat nadále v domě, kde jsme s Viktorem prožili krásné chvíle plné zamilovanosti a lásky, ale i když bych měla kam jít a o budoucnost bych se taky nebála, protože jsem se snažila být vždycky finančně nezávislá, nemám zbytí. Kvůli Marince je nutné tady dál bydlet, psychologové mluví nejméně o pěti letech. Musím to kvůli ní zvládnout, musíme to zvládnout oba s Viktorem," uzavírá Bočanová.

Autor:

Nejčtenější

Fotbalista Jan Koller se rozvádí. V Bratislavě ukázal novou přítelkyni

Jan Koller s manželkou Hedvikou na belgické Zlaté kopačce (2011)

Fotbalista Jan Koller (46) potvrdil, že se po patnácti letech rozvádí se svou manželkou Hedvikou Kollerovou (44). Na...

S veganstvím končím. Díky masu se mi restartoval mozek, říká Hathawayová

Anne Hathawayová na premiéře filmu Debbie a její parťačky (New York, 5. 6. 2018)

Anne Hathawayová (36) se svěřila s tím, proč se po několika letech vzdala veganství. Přiznala, že svým způsobem za to...

Rytmus se oženil, vzal si svou těhotnou lásku Jasminu

Patrik „Rytmus“ Vrbovský a Jasmina Alagič se vzali 18. května v Pezinku.

Moderátorka Jasmina Alagič (29) a raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský (42) si dnes odpoledne řekli „ano“. Obřad proběhl na...

Úspěšná show po čtrnácti letech končí. Kvůli podezřelé smrti účastníka

Moderátor Jeremy Kyle (5. března 2018)

Britská televize ITV oznámila, že po čtrnácti letech vysílání ruší úspěšný pořad The Jeremy Kyle show. Ten podle...

Nechtěli mě v televizi, tak jsem se stal zpěvákem, říká Leoš Mareš

Leoš Mareš

Léta se snažil dokázat, že není zpívající blázen v kožichu, nýbrž především moderátor. A pak se před třemi lety něco...

Další z rubriky

Kdybych se vyspala se šéfem studia, hraji Kleopatru já, říká Collinsová

Joan Collinsová (Londýn, 29. dubna  2019)

Joan Collinsová (86) zavzpomínala na 60. léta v Hollywoodu. Britská herečka tvrdí, že role v oscarovém snímku Kleopatra...

Pavlína Pořízková je opět zamilovaná. Chodí se slavným scenáristou

Pavlína Pořízková a Ed Solomon

Česká topmodelka Pavlína Pořízková (54) je po rozvodu s rockerem Ricem Ocaskem (70) už opět zadaná. Rodačka z...

Sansa ze Hry o trůny se vdala v Las Vegas. Obřad vedl Elvis

Joe Jonas a Sophie Turnerová (New York, 4. dubna 2019)

Herečka Sophie Turnerová (23), která se proslavila coby Sansa Starková ze seriálu Hra o trůny, se vdala. Po udílení cen...

Najdete na iDNES.cz