Krásná Heidi je volná

  10:00aktualizováno  10:00
Tvrdí se o ní, že je nejpůvabnější tváří Německa a něco na tom bude. A nejen Německo pěje ódy na její půvaby. Fotograf Bruce Weber si ji vybral i pro kalendář Pirelli 2003, kam mají šanci se prosadit jen dívky ze všech nej. O jednoho ctitele však právě devětadvacetiletá Heidi Klumová přišla. Po pěti letech se totiž rozešla se svým mužem.

Rozchod s třiačtyřicetiletým americkým kadeřníkem Ricem Pipinem oznámila Heidi prostřednictvím své tiskové mluvčí. Všichni jsou jejich rozhodnutím nesmírně překvapeni a zaskočeni, protože právě Heidi s Ricem byly celých pět let jako dvě hrdličky.  Jejich parntnerství neprovázel jediný skandál, bulvární deníky neměly co na ně vytáhnout.

Stejně idylicky se jeví i jejich rozchod. Podle mluvčí modelky nejsou mezi Klumovou a Pipinem žádné spory, odloučení proběhne po vzájemné dohodě. O rozvodu však ani jeden z nich zatím neuvažuje.

I když je Heidi nyní volná a nejeden muž tiše doufá..., modelka se chce věnovat kariéře. Kromě modelingu se zajímá i o herectví a návrhářství.

Kadeřník Rico Pipin se stejně jako manželka hodlá naplno věnovat své profesi. Víc než dřív chce pečovat  také na svůj prestižní kadeřnický salón v Miami.

Heidi Klumová

Pětadvacetiletá hvězda módního nebe. Za její průlom je považován rok 1998, kdy se objevila na titulní straně velmi konkurenčního vydání a kalendáře „Sports Illustrated Swimsuit“. Tímto se uvedla jako topmodelka. Její kariéra se nyní ubírá novým směrem. Jako herečka debutovala v oblíbeném sitcomu stanice ABC „Spin City“ po boku Michaela J Foxe. Nedávno dokončila svůj první film „Blow Dry“, Miramax. Uváděla televizní speciál TNT „Sport‘s Illustrated“ speciály na VH-1 & MTV a hodinový program Victoria‘s Secret pro E! Entertainment.

Nejlépe prodávaným produktem, kterého se Heidi účastnila, byl kalendář plavek. Vše bylo foceno na St Barts a Heidi neztratila nic ze své tvořivosti – vybírala vše od plavek přes fotografy a místa. Heidi se také spolupodílí na psaní knihy plné veselých tipů a praktických anekdot pojednávajících o moderním uspěchaném životě; v současné době také plánuje vytvoření vlastních internetových stránek, na kterých bude svým fanouškům sdělovat informace o svých nových projektech a vystoupeních.

Její kariéra modelky začala v rodném městě Gladbach v Německu, když se svojí kamarádkou vystřihly kupón z časopisu Petra do modelingové soutěže a zaslaly své fotografie z dovolené. Heidi netušila kam až to může dojít, ale nakonec tuto soutěž vyhrála. Díky tomuto vítězství podepsala smlouvu s agenturou a její kariéra modelky byla oficiálně zahájena. Od té doby spolupracovala s fotografy jako např. Sante D‘Oracio, Patrick Demarchelier, Gilles Bensimmon, Matthew Ralston, Arthur Elgort, Walter Chin, Robert Erdmann, Marco Glaviano, Michael Thompson, Raymond Meier, Richard Burbridge, Wayne Mazur, Peter Lindbergh a Steven Meisel.

Kromě vydání „Sports Illustrated swimsuit“ se Heidi také objevila na obálkách a dvojstranách každého předního módního časopisu včetně Vogue, Elle, Marie Claire, ID, W, Cosmopolitan, Glamour, Mademoiselle, Allure, Esquire, GQ, francouzské, britské a německé Vogue, German Elle, George, Dutch, New Woman a Grazia. Dále se Heidi objevila v reklamních kampaních Nike, American Express, Givenchy, Finesse, Caress, Lancaster, INC, Nine West a I-Blues. Heidi je také dobře známá díky své práci pro Victoria’s Secret – jeden z jejích velkých „průlomů“, kdy doprovázela velmi sledovanou show Victoria’s Secret; od té doby byla součástí mnoha kampaní pro Victoria’s Secret, přednostně vystupovala ve světově známých časopisech a módních přehlídkách této společnosti. Byla vybrána, aby předvedla „Podprsenku tisíciletí“ (Millenium Bra) v hodnotě 10 milionů dolarů, která byla poseta 2000 nádhernými diamanty a safíry; objevila se také na obálce páté každoroční knihy plavek, kterou vydává Victoria’s Secret.

V době mezi focením se Heidi zajímá o ručně vyráběné šperky, jedinečné domácí výrobky, vyšívané oblečení a doplňky. Její nepopiratelná krása, veselost a přirozené kouzlo jsou náznakem toho, že její fenomenální úspěch je doposud v začátcích.

 

Pirelli - Heidi Klumová.

Heidi Klumová a Jay Krauszer v kalendáři Pirelli.

Autor:

Nejčtenější

Jágr, Bohdalová, Mareš. Karel Gott oslavil osmdesátiny s přáteli

Karel Gott (oslava 80. narozenin, Divadlo Na Jezerce, Praha, 21. 6. 2019)

Karel Gott (79) slavil v pátek s předstihem významné kulaté životní jubileum. Oslava zpěvákových osmdesátin se konala v...

Vyčítala jsem si, že jsem své dítě neochránila, říká Helena Houdová

Helena Houdová, Miss ČR z roku 1999 má tři děti a je velkou propagátorkou...

Helena Houdová (39) se společně se svými dětmi objevila po dlouhé době v Praze. V aktuálním rozhovoru modelka...

Modelky i známé moderátorky. Podívejte se, s kým randil Jaromír Jágr

Jaromír Jágr a jeho expřítelkyně

Jaromír Jágr o víkendu potvrdil rozchod s přítelkyní Veronikou Kopřivovou. Co se týče delších vztahů, měl před ní...

Vlastní výdaje a cesty po světě jsem si platila sama, brání se Kopřivová

Veronika Kopřivová na otevření music baru a restaurantu PRAH (Praha, 9. 3. 2018)

Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra (47) Veronika Kopřivová (28) se pokusila vyvrátit spekulace, že ji nejbohatší český...

Hvězda Ulice Solaříková se vdala. Ano si s Pagáčem řekli v lese

Patricie Solaříková se snoubencem Tiborem Pagáčem (2018)

Hvězda seriálu Ulice, herečka Patricie Solaříková (30) oznámila na Instagramu šťastnou zprávu. Má za sebou sňatek s...

Další z rubriky

Jsem osamělý a chtěl bych co nejdříve lásku, posteskl si Keanu Reeves

Keanu Reeves (Park City, 22. ledna 2017)

Herec Keanu Reeves (54) je prý poslední roky velmi osamělý muž. A přál by si, aby se to co nejdříve změnilo. Má prý...

Hollywoodský herec Lim si vzal českou modelku Kazdovou

David Lim a Markéta Kazdová (Los Angeles, 8. prosince 2018)

Americký herec David Lim (35) si vzal českou modelku Markétu Kazdovou (28). Hvězda seriálu S.W.A.T. a rodačka z Jihlavy...

Děkuji, byla jsi super, vzkázal Jágr expřítelkyni Kopřivové

Jaromír Jágr s Veronikou Kopřivovou

Jaromír Jágr (47) se zastal své bývalé přítelkyně Veroniky Kopřivové (28). Jeho přiznání, že už netvoří pár, totiž...

ZE ŽIVOTA: Jak to vypadá, když hlídá táta
ZE ŽIVOTA: Jak to vypadá, když hlídá táta

Jak to u vás vypadá, když dáte dětičky na hlídání tátovi?

Najdete na iDNES.cz