Lilia Khousnoutdinová a Karel Janeček na Czech Social Awards 2019 (Libčice, 28. listopadu 2019) | foto: Profimedia.cz

Janečkova kněžka propaguje svůj projekt intimními fotkami s partnerem

  • 72
Partnerka Karla Janečka (46) Lilia Khousnoutdinová (31) propaguje svůj projekt zaměřený na partnerství a sexualitu intimními fotografiemi, na kterých jsou s miliardářem nazí. Fotkami se ve čtvrtek pochlubila na sociálních sítích.

„Když jsem s tebou, jsme vzhůru celou noc. Když tu nejsi, nemohu spát. Chvála Bohu za tyto dva insomniaky. A rozdíly mezi nimi,“ vypůjčila si Lilia Khousnoutdinová k fotografii propletených nahých těl sebe a svého manžela jeden z citátů perského mudrce a básníka Rúmího.

Fotogalerie

Ve svém projektu, který propaguje i společnými fotografiemi s Janečkem, chce kněžka pomoci ostatním ženám například oživit jejich partnerské vztahy, pomoci s přehnanou žárlivostí či probudit v těch nezadaných dosud neobjevenou sexualitu.

„V létě 2017 jsem požádal o ruku tuto ženu. A tím začala jízda na nejbrutálnější a nejextrémnější horské dráze mého života. Blížíme se nyní k tomu nejkrásnějšímu vrcholu. Poprvé v životě jsem se rozhodl pro skutečnou věrnost. Pro věrnost v lásce, ale i pro věrnost fyzickou. Jsem přesvědčen o tom, že to zvládnu,“ řekl matematik ve videu s názvem Karel Janeček a Lilia Khousnoutdinová: Naše společná cesta, které sdílel v červnu na svém facebookovém profilu. 

Z prvního manželství má miliardář dvě dcery. Svoji druhou manželkou Mariem (35), která pochází z Tuniska, ale žije ve Francii, si vzal v květnu 2015 a v prosinci se jim narodil syn. 

11.prosince 2019 v 17:55, příspěvek archivován: 13.prosince 2019 v 08:39

Lilii Khousnoutdinovou poznal na přednášce v době, kdy měl s manželkou půlročního syna a ona s britským manželem syna čtyřletého. Zatímco Lilia se rozhodla před neoficiálním sňatkem s Janečkem rozvést, miliardář zůstal ženatý. V prosinci 2018 pak Janeček oznámil na sociálních sítích, že se rozhodl rozvést s manželkou Mariem Mhadhbi. Lilia Khousnoutdinová porodila matematikovi loni v létě dceru Isabelu. 

11.prosince 2019 v 18:08, příspěvek archivován: 13.prosince 2019 v 08:44

VIDEO: Lilia Khousnoutdinová – Vítejte v nové verzi Ecstatic Love: