Jágra dávají dohromady s Hantuchovou. Podívejte se, s kým hokejista randil

  • 53
Jaromíra Jágra vyfotili s bývalou tenistkou Danielou Hantuchovou, podle webu Expres.cz spolu strávili noc. Přestože hokejista ani slovenská tenistka celou věc nekomentují, bulvár už o nich mluví jako o nové dvojici. Podívejte se, s kým hokejista v minulosti chodil. V jeho hledáčku byly moderátorky i modelky.

Daniela Hantuchová

Jaromír Jágr a Daniela Hantuchová (Praha, 2. prosince 2019)

Jaromír Jágr a Daniela Hantuchová (Praha, 2. prosince 2019)

Jaromír Jágr a Daniela Hantuchová se potkali na křtu kalendáře Dany Morávkové na pražské náplavce. Pak se podle webu Expres.cz spolu bavili celý večer, odjeli společným taxíkem a strávili noc v jednom z domů v centru metropole.

„To se budete ptát na všechny lidi, které znám, kdy jsme se seznámili? Já znám docela dost lidí a přišlo by mi nefér se ptát jen na některé,“ řekl Jágr na dotaz, jak se s Hantuchovou seznámil a zda tvoří pár. Bývalá slovenská tenistka, která se věnuje komentování zápasů, se k celé věci nevyjádřila. 

Veronika Kopřivová

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová (1. září 2016)

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová (2016)

Veronika Kopřivová (Karlovy Vary, 6. července 2017)

Veronika Kopřivová (2017)

Zatím poslední oficiální přítelkyní Jaromíra Jágra byla bývalá kadeřnice a finalistka České Miss 2012 Veronika Kopřivová, se kterou se dal dohromady v roce 2015. Několikrát o ní prohlásil, že zřejmě našel tu pravou. Nakonec jim jejich vztah nevyšel a v polovině června 2019 se rozešli.

Fotogalerie

I kvůli minulosti, kdy blondýnka jistý čas tančila v Německu u tyče, o čemž hokejista věděl, si Kopřivová občas přála žít v anonymitě. Mrzel ji její mediální obraz v bulváru.

„Hlavně ze začátku o mně psali, že jsem nějaká prostitutka. Tím, že jsem tancovala, tak to hned znamená, že jsem dělala escort a byla společnice. To mě opravdu bolelo, protože mám své hranice, za které bych nikdy nešla. Když už tady to opadlo a přestalo být pro lidi zajímavé, tak se začal hodně řešit můj e-shop,“ řekla Veronika Kopřivová loni v pořadu Limuzína na Óčku.

Bývalá modelka se po rozchodu s hokejistou dala dohromady s finalistou soutěže Muž roku Miroslavem Dubovickým, se kterým spolupracovala při focení oblečení pro svůj e-shop. 

Našel jsem tu pravou, říkal Jaromír Jágr o Veronice Kopřivové:

Inna Puhajková

Jaromír Jágr a Inna Puhajková (2007)

Jaromír Jágr a Inna Puhajková (2007)

Inna Puhajková (Česko-Slovenský ples 2019, Obecní dům, Praha, 16. 2. 2019)

Inna Puhajková (2019)

Šest let tvořil hokejista pár s další modelkou Innou Puhajkovou. Dali se dohromady v roce 2006. Po jejím boku byl, když hrál v New Yorku, odešel na ruskou Sibiř do Omsku a dokázal se vrátit do NHL. Rozchod potvrdili v roce 2012.

„Přál bych mu normální holku, která něco umí a zná hodnotu peněz,“ pronesl Jágrův otec v době, kdy hokejista chodil s Innou a dodal, že modelky typu Kubelkové a Verešové se k synovi nehodily.

Blondýnka se později obarvila a od listopadu 2012 pracovala na Nově coby sportovní reportérka. Po půlroce začala Sportovní noviny moderovat.

Lucie Borhyová

Lucie Borhyová a Jaromír Jágr (28. července 2004)

Lucie Borhyová a Jaromír Jágr (2004)

Lucie Borhyová na cenách Český slavík Mattoni 2016 (Praha, 26. listopadu 2016)

Lucie Borhyová (2016)

V roce 2004 fotografové přistihli Jaromíra Jágra, jak v noci přelézá plot, aby se dostal k novácké moderátorce Lucii Borhyové. Nakonec z toho byl jen letní románek.

Moderátorka má dvě děti. Syna má ze vztahu s řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem. Dceru s bývalým kolegou, sportovním moderátorem Michalem Hrdličkou.

Andrea Verešová

Jaromír Jágr a Andrea Verešová (17. srpna 2003)

Jaromír Jágr a Andrea Verešová (2003)

Andrea Verešová

Andrea Verešová (2017)

Se slovenskou modelkou Andreou Verešovou se Jaromír Jágr potkal v létě 1999 v Bratislavě na tenisovém turnaji. Začátkem roku 2000 spolu začali chodit. Slovenská miss se na čas vzdala modelingu a odletěla za Jágrem do USA. S Verešovou prožil šest let. Rozchod byl bouřlivý, pozdější pokus o smíření nevyšel.

Modelka a Miss Slovensko 1999 se v roce 2007 vdala za právníka Daniela Volopicha, se kterým má dceru a syna. Kromě modelingu se věnuje moderování a zkoušela štěstí i coby herečka.

Nicol Lenertová

Jaromír Jágr a Nicol Lenertová (22. srpna 1999)

Jaromír Jágr a Nicol Lenertová (1999)

Nicol Lenertová

Nicol Lenertová (2014)

Nicol Lenertová byla hokejistovým prvním „úlovkem“ z řad nováckých moderátorek. Poznali se ve Strakonicích při natáčení a dali se dohromady v roce 1998. V té době byl Jágr rozjitřený rozchodem s Kubelkovou. S Nicol, která si ho prý uměla představit jako otce svých dětí, byli nakonec jen pár měsíců. Právě během jejich vztahu Jágr změnil svůj typický účes.

Bývalá finalistka Miss ČR a moderátorka má se sportovním manažerem Jaroslavem Kalátem, s nímž žije patnáct let, dva syny.

Iva Kubelková

Jaromír Jágr a Iva Kubelková (1. srpna 1998)

Jaromír Jágr a Iva Kubelková (1998)

Modelka a miss Iva Kubelková na Plese v Opeře (6. února 2016)

Iva Kubelková (2016)

První dlouhodobou přítelkyní Jaromíra Jágra byla Iva Kubelková. Hokejista a modelka se dali dohromady v roce 1996, kdy rodačka z Písku skončila v soutěži krásy na druhém místě za Petrou Minářovou. 

„On mi dal své telefonní číslo a řekl mi, ať mu zavolám. Odpověděla jsem mu, že klukům nevolám. To ho asi šokovalo,“ zavzpomínala Iva Kubelková před lety na seznámení s Jágrem, s nímž chodila necelé dva roky.

První vicemiss ČR 1996 se nyní věnuje moderování a hraní. S partnerem Georgem Jiraskem, s nímž žije sedmnáct let, má dvě dcery.