Dara Rolins a Matěj Homola | foto: Lukáš Vrtílek , MF DNES

Dara Rolins a Matěj Homola se o svátcích rozešli

  • 62
Vztah zpěvačky Dary Rolins a Matěje Homoly je v troskách. Partneři, kteří vychovávají devítiměsíční dceru Lauru, nebyli spolu ani o svátcích. "Ano, procházíme krizí," řekla iDNES.cz Dara Rolins.

Problémy provází jejich soužití už delší dobu, za vším jsou prý rozdílné pohledy na svět.

"Matěj má úplně jiný přístup k životu a jiné priority než Dara. A ani dítě ho nezměnilo tak, jak Dara doufala. Přestože spolu žili, tak se vlastně doma jen potkávali. Třeba teď, kdy je jejich vztah v krizi, tak se Matěj sebere a 2. ledna odjíždí na měsíc do Indie. To je celý on. Rozchod byl jen otázkou času,"  prozradil deníku Aha! zdroj ze zpěvaččina okolí.

Laura Homolová, dcera Dary Rolins
Laura Homolová je teď pro partnery prioritou, i v době partnerské krize

Dara Rolins ale vztah definitivně neodpískala. Důvodem je jejich devítiměsíční dcera. "Máme spolu Lauru a to je důvod na věcech pracovat. Jako máma a táta fungujeme dál, to nám jde," uvedla zpěvačka, která prožila Vánoce na horách s přáteli, a nikoliv ve středočeské Vyžlovce, kde žije s muzikantem Homolou ze skupiny Wohnout.

"Myslela jsem si, že to budou ty nejhezčí Vánoce, a je to přesně naopak. Mrzí mě to moc, chtěla jsem mít velkou, šťastnou rodinu... Co bude dál, ukáže čas," dodala.

I když je konec roku 2008 pro Daru Rolins tím nejnáročnějším obdobím, zažila i šťastné chvíle. Kromě narození dcery to letos bylo usmíření s dlouholetou kamarádkou Simonou Krainovou.

Simona Krainová a Dara Rolins jsou opět kamarádky
Simona Krainová a Dara Rolins jsou opět kamarádky

"Všichni zřejmě čekáte, jak to s námi bylo a proč jsme se vlastně hádaly. O tom ale nechci mluvit. Jsem ráda, že se Simona ozvala potom, co se mi narodilo to malé stvoření. Už nejsme holky, už jsme ženy; a Simoně přeju, aby se brzy stala taky maminkou," prohlásila zpěvačka na začátku prosince na křtu kalendáře Krainové.