Cressida Bonasová na udílení cen BAFTA (Londýn, 18. února 2018) | foto: Reuters

Bývalá přítelkyně prince Harryho si vezme jiného Harryho, syna markýzy

  • 7
Herečka Cressida Bonasová (30) se přeci jen provdá do rodiny, kde mají její členové šlechtický titul. Bývalá přítelkyně prince Harryho se zasnoubila s realitním agentem Harrym Wentworthem-Stanleym, jehož matka je markýza z Milford Haven.

Snoubenci se s novinkou pochlubili na sociálních sítích. „Budeme se brát,“ napsal Harry na Instagramu ke společné fotce. Pod příspěvkem jim hned gratulovali známí a kamarádi z řad celebrit, mimo jiné bratr vévodkyně z Cambridge Kate James Middleton.

18.srpna 2019 v 23:05, příspěvek archivován: 19.srpna 2019 v 10:49

Cressida Bonasová s Harrym Wentworthem-Stanleym chodila ještě před svým vztahem s princem Harrym, se kterým ji seznámila princezna Eugenie v roce 2012. Přestože britské sázkové kanceláře už vypisovaly kurzy na termín zásnub i svatby, dvojice se v roce 2014 rozešla. Blondýnka se chtěla hlavně věnovat herecké kariéře.

Fotogalerie

„Každý si mě zaškatulkoval, protože jsem chodila víte s kým. Je to frustrující, protože jsem opravdu tvrdě pracovala. Přála bych si, aby víc lidí vidělo můj výkon ve hře Velký Gatsby ve West Endu,“ postěžovala si v roce 2017 s tím, že v jistém smyslu přišla na pár let o možnou slávu herečky.

Rozchod s Harrym byl podle ní přátelský a oba zůstali dobří kamarádi. Princ ji dokonce pozval v květnu 2018 na svou svatbu s americkou herečkou Meghan Markle.

Po rozchodu s britským princem se Cressida Bonasová dala znovu dohromady s realitním agentem. Harry Wentworth-Stanley se specializuje na získávání a proměnu rezidencí, které později slouží nejrůznějším rozvojovým aktivitám. Loni například se společníky otevřel centrum James’ Place v Liverpoolu, které slouží pro muže se sebevražednými sklony. Před spuštěním provozu je navštívil princ William.

Harryho matkou je novinářka a hráčka póla Clare Hustedová Steelová, která si jeho otce Nicholase Philipa Wentwortha-Stanleyho vzala v roce 1985. Rozvedli se o 12 let později a kromě Harryho mají další dvě děti. Druhým manželem Clare se v roce 1997 stal George Mountbatten, markýz z Milford Haven a ona po svatbě získala šlechtický titul.