Bohuš Matuš | foto: KORZO

Bohuš Matuš touží po dítěti a stálé partnerce

  • 12
Zpěvák Bohuš Matuš už má zase splín, jeho osobní život nestojí za nic a on si uvědomuje, že si za to může sám, že na něj jako na partnera není spolehnutí.

"Chtěl bych mít rodinu, miminko, ale bohužel zjišťuju, že jsem sám ještě dítětem a proto si ho nemůžu dovolit," říká s povzdechem a přiznává, že si k sobě není schopen vybrat vhodnou partnerku.

"Já v podstatě nikam nechodím, ani na diskotéky, ani do klubů, teď jenom pořád zpívám a už jsem z toho i strašně unavený," svěřil se svými pocity a dodal, že nedokáže vypnout a nějak se odreagovat.

Bohuš hraje v současné době v úspěšném muzikálu Producenti v Hudebním divadle v Karlíně, v Národním divadle zkouší roli v jazzové opeře Dobře placená procházka, kterou režíruje Miloš Forman, a pod vedením slovenského režiséra Jozefa Bednárika studuje roli Nicolase v připravovaném muzikálu Michala Davida Angelika. Navíc ještě koncertuje, nejen doma, ale i v zahraničí...

Chci holku a dítě
Matuš ovšem také pocítil, že biologické hodiny mohou neúprosně tikat i u mužů. "Je mi třiatřicet a začínám si to plně uvědomovat. Chtěl bych mít partnerku, kterou bych opravdu miloval, ne vždycky nějakou holku na měsíc nebo na dva. Chtěl bych s ní mít i dítě, jen se obávám, že tahle situace, kdy se úplně zklidním, u mě nastane až někdy ve čtyřiceti," prozradil na sebe Bohuš.