Diskuse k článku

Českou reality show chtějí ve světě

Zatímco naše komerční televize přebírají pro své reality show zahraniční formáty, Česká televize pustila na svou obrazovku originální projekt připravený Českým rozhlasem, který se sice v lecčems VyVoleným a Velkému bratru podobá, ale také se hodně liší. I tady se hraje o „melouny“, i tady kamery ve dne v noci sledují obyvatele klece.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

sluni-sluni

chápu kdyby tato RS byla v létě - výběh venku apod.
ale gorily jsou v uzavřené mísnosti, a připadá mi daleko horší šmírovat v betonové místnosti lidoopy než lidi, kteří o tom vědí, btw - jde to z koncesionářských poplatků lidí co je MUSI platit - a to CT a č. rozhlas chce aby se platilo ještě víc. Otázka je, kdo na to kouká v čase ráno - 6.40, 7.40 - není to termín, kdy právě na to pracující člověk nemá vůbec čas? Takže pořad pro důchodce co nemůžou dospát. Není to příliš velikášský?
0/0
8.12.2005 16:46

VlastaH

Re: chápu kdyby tato RS byla v létě - výběh venku apod.
Zřejmě jsi to neviděl - mají halu jako výběh. A vysílací čas je věcí televize. Rozhlas to na internetu vysílá pořád, a já doufám že i ta televize to časem začne pouštět v rozumnou hodinu.
0/0
8.12.2005 23:54

sluni-sluni

Re: Re: chápu kdyby tato RS byla v létě - výběh venku apod.
v telce dávají pouze pět minut a ještě neproduktivních, ještě k tomu ráno opakují to co večer - je to plně zbytečná RS, kdy CT  a CR tvrdí, že nemá peníze a nejdnou tohle - to si raději najdu na kabelovce přírodovědný pořad
0/0
14.12.2005 13:07

iuos

hmm
i když se mi ten nápad líbí, tak si myslím, že se jedná (u veřejnoprávního média jako obvykle) o jízdě na vlně komerčních tv - pokud by totiž uváděli,ž e se jedná o přírodovědecký projekt tak to nikoho nebude zajímat (zvláště intelektuály nadávající na "klasickou" reality show
0/0
8.12.2005 16:09

herulinka

Teda
Už jsem se lekla, co to bude zase za datlovinu a on to konečně normální článek
0/0
8.12.2005 16:07

pegaska

Sleduji, hlasuji
Odhalené sleduji, hlasuji - mým favoritem je Shinda.
0/0
8.12.2005 16:06

Najdete na iDNES.cz